Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no, mówienie, że Litwin nie wygląda to zwykły ból dupy.

 

IMo litwin mocno wyglada. Odniosłem sie tylko do tego ile chemii żarł :)

 

Nawet nie wiesz ile codziennie wpierdzielasz w zwykłym żarciu a mnie krytykujesz za świadome wybory?Wszystko w przyrodzie jest chemią,ważne by korzystać z tej dla nas użytecznej.W ogóle mam bekę że jak ktoś usłyszy pro hormon to już znak równości z koksem,wit D3 jest pro hormonem,DHAE też,a nie są szkodliwe,bardziej szkodzi ich niski poziom.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ja napisałem ze prohormony=sterydy? 

 

Poza tym tutaj sie gardzi amatorami biorącymi sterydami a ty skoro corocznie startujesz w zawodach takim nie jestes. A to ze nie bierzesz jako pros sterydów jest tylko głupotą bo znowu zajmiesz ostatnie miejsce i nie wiem co jest w tym takiego podniecającego. Nigdy nie bedziesz mial szans z typami na bombie , pojscie w pro równa sie przyjazn ze sterydami. W kazdym sporcie a  w kulturystyce to oczywiste tak jak to ze wujaszek podjada orzeszki. 

Odnośnik do komentarza

No sorry, kasparow ponioc na czysto w szachy napier.dalał. Chodziło mi o prawdziwe sporty, boks, mma,NBA, NHL, NFL,  biegi, biegi narciarskie, cała lekkoatletyka, pływanie, nawet w piłce noznej koksują często. 

 

No ale poniosło mnie faktycznie. Ponoc w curlingu tez na czysto, tylko po napier.dalaniu miotło lodu białeczko od razu po z ostrowii.

Odnośnik do komentarza

W sportach drużynowych w Europie i lekkoatletyce są wysoko zaawansowane kontrolę, tylko głupi coś biorą.

 

NBA i NHL to inna bajka, ale tam to inaczej wygląda.

 

Jakie kontrole w piłce noznej sa wyrywkowe kontrole, a w lekkoatletyce tuszowanie spraw dopingoiwych pokazała ostatnia afera z drużyną rosji i ich federacją. Wszedzie biora. Myslisz ze człowiek bez sterydow zszełby ponizej 10 sekund na 100? Otwórz oczy krupi. Wyniki w dzisiejszych sportach zawodowych sa nadludzkie. Trzeba ogromu treningów, predyspozycji genetycznych ale i dopingu zeby odnosic w nich sukces.

Overrem ile walk stoczył zanim go przyłapali ze miał 11 krotnie podwyzszonego tescia? No wlasnie. 

Odnośnik do komentarza

Wow to niezły jestes bo rekordzista polski nie pobity przez ponad 30 lat nie zszedł ponizej 10 sekund. 

 

Poza tym co to jest 1 sekunda w biegu na sto metrów prawda? Pikuś

 

 

Wiadomo, że 1s to bardzo dużo, ale mówię o tym, że ja trenując sport drużynowy jestem w stanie osiągnąć taki czas, Dobrym treningiem sprinterskim pewnie coś bym zszedł, o ile bym się nie porzygał na smierć na bieżni, bo jak oglądałem dokument o Bolcie to tam dantejskie sceny się dzieją na treningu.

Odnośnik do komentarza

No teraz jakbym się spiął to tak 11-11,5 jestem w stanie pobiec. Uciąć 0,5s to byłoby już coś, ale pewnie prędzej bym sobie coś zrobił podczas treningu.

 

Więc raczej nici z Rio, ale na pewno bym Was pozdrowił zdobywając medal, a po przebiegnięciu mety pobiegłbym do kamery i krzyknął TYLKO MICHA KUR.WY!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mali są silniejsi bo mają krótszą drogę ramienia,to idąc tym tokiem myślenia wyżsi szybciej biegają bo robią dłuższe kroki.Kabi ostatni byłem w finale,ale by do niego wejść musiałem pokonać 2 osoby. I tak jak pisałem,zawodami chciałem pokazać że umiem się dociąć i mega odstawać nie będę od reszty,a co do moich priorytetów to chcę być co roku lepszy o formy z poprzednich lat,a nie wygrywać MP.Już teraz mam mało czasu dla siebie,a jakbym chciał być w elicie to bym chyba tylko jadł,pakował i spał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...