Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

W dnt mam ok 1800-1900 kcal,rano jajówa na tatarze z czerwoną cebulą,później 2-3 posiłki warzywa i mięso(owoce morza,wołowina,kurczak),przed snem orzechy i ten pierwszy i ostatni to moje ulubione posiłki b-t,czasami kupuję tłustą wołowinę i wciągam z młodym jęczmieniem.W dt mam ok.500 kcal więcej,głównie z płatków i żelek.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

robi sie niemiło, okej podejme sie

 

powiem ci tak. chłopczyku

 

ty masz swoje cudowne cykle i programy, puszepule i ciabaty. cackasz sie z jedzeniem i chcesz być semi pro. doceniam. ja jestem leszczem i sezonowiczem, bez dyscypliny i konsekwencji. charakteryzuje mnie troche słomiany zapał

 

ale

 

ja mam GENETYKE. i doświadczenie. i umiem naprawde ciężko tyrać, kiedy sie już wezmę. myślisz, że masz taką dobrą, jakościową masę ? nie. nie masz. oczywiście jesteś dużo lepiej zdefiniowany ode mnie teraz, tak obstawiam. tylko co z tego, skoro juz po miesiącu treningu odbudowałem się na 50%. na kur.wa takiej sobie diecie wymieszanej z codziennymi czit milami. na samym mono jeszcze ze 3 miechy i wbije na sto kilo, przy dość sporym zalaniu ALE Z MIĘSEM. potem, jak mi się gwiazdy ułożą i zadbam o michę, to bez jakiegoś wielkiego kombinowania zrobię definicję z masą, o jakiej możesz pomarzyć na towarze. na fristajlowym splicie. i zostaniesz 70-80 kilowym plażowym chłopczykiem w licencjonowanych spodniach treka, podniecającym się planami zawodowych kulturystów

 

TO CO ? CHCESZ KONTEST DO LATA ? ZAPRASZAM

 

i to jest ku,rwa motywacja. zawiść zazdrość i rywalizacja. ucz sie chuyaszek jak nie być piz.dą   

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta bezbecznia to do Wronerro? Bo już się zgubiłem w tej mgle nienawiści.

 

tak do niego. idź pobiegaj na czas wokół boiska i nie wtrącaj się jak mężczyźni rozmawiają

 

 

 

Ale (pipi), może być czelendz. Lubię wygrywać. Zaprosimy kanabisa żeby były wszystkie 3 miejsca na podium zajęte. Tylko co będzie wyznacznikiem? Twoja masa 110kg przy 25% Bf czy jak? Jak już mówiłem, na lato chcę sobie zredukować z 6 kg..

 

to fajnie

 

wyznacznikiem będzie element awesome 

Odnośnik do komentarza

 

Ta bezbecznia to do Wronerro? Bo już się zgubiłem w tej mgle nienawiści.

 

tak do niego. idź pobiegaj na czas wokół boiska i nie wtrącaj się jak mężczyźni rozmawiają

 

 

Prędzej Tobie by się to przydało, podobno takie rozładowanie pomaga ludziom z autyzmem. W sumie, wyraz twarzy masz trochę jak po porażeniu mózgowym.

Odnośnik do komentarza

też mam predyspozycje na fit. jestem z natury szczupłej budowy, szybki metabolizm (kiedyś był naprawdę szybki). lata temu za czasów garażowej siłki oskarzali mnie o "robienie rzeźby", podczas gdy byłem na wiecznej masie (dalej jestem). 

 

teraz sie wyebałem bo choćby się paliło i waliło to muszę walczyć a w lutym street fighter wychodzi. masa sie zrobi sama tylko ta gó.wniana redukcja ehhhh. trzeba będzie ograniczyć żarcie i czit mile do 3ech razy w tygodniu :(  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

robi sie niemiło, okej podejme sie

I to jest ku,rwa motywacja. zawiść zazdrość i rywalizacja. ucz sie chuyaszek jak nie być piz.dą

 

Kazub ale daj już spokój. Będę miał chęci to coś zrobię. Może trzeba do tego dojrzeć. Może ja się dalej bawię i nie mam genetyki jak ty. Jakbyś był mną może byś nawet ogarnął ale nie wydaje mi się. Twoje linijki są pocieszne ale znajdź innego adresata. Its maj lajf soł fak of! Polisz inglisz dzivvko!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tylko 1800 kcal(dla mnie to głodówka :/ )-209,3 gram białka;13,7 gr węgli i 89,1 gr tłuszczu.

Śniadanie:
-4 jajka"L"
-50 gr orzechów
-5 gr omegi 3,q10,Vitagenix i D3
II)
-200 gr dorsza
-200 gram kapusty kiszonej
III)
-miks 100 gr twarogu chudego z 16 gram białka(smak cookies)
-175 gr parówek drobiowych dla dzieci Emotikon wink
IV)
-288 gr łaty wołowej
-200 gr kapusty kiszonej

 

Powiem wam ze głód jest nie do zniesienia,zjesz i za 15 min jesteś głodny a posiłki co 3 h.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...