Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Plugawy, swego czasu wsuwałem 4000kcal, w tym pół kila mięsa dziennie, więc wiem dość dobrze co i jak ;). Po prostu nie mam ostatnio ochoty na mięso więcej niż raz dziennie.

Mam zagwozdkę z tym twarogiem, bo strasznie mi się wkręcił po długiej przerwie, ale faktycznie żeby za dużo nie cudować to mogę dorzucić te kilka kromek żytniego i powinno mnie nie ssać po godzinie.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

zakupiłem blender, dajcie jakieś fajne pomysły na koktajle. Najlepiej coś co zrobię wieczorem, wstawię do lodówki i rano wypije na śniadanie. Ma być tanio, szybko, smacznie i żeby chociaż na te 3 godziny zaspokoić głód :)

mango, jarmuż, pomarańcza

 

nie na śniadanie, ale jest zaje.bisty

Odnośnik do komentarza

Plugawy, swego czasu wsuwałem 4000kcal, w tym pół kila mięsa dziennie, więc wiem dość dobrze co i jak ;). Po prostu nie mam ostatnio ochoty na mięso więcej niż raz dziennie.

Mam zagwozdkę z tym twarogiem, bo strasznie mi się wkręcił po długiej przerwie, ale faktycznie żeby za dużo nie cudować to mogę dorzucić te kilka kromek żytniego i powinno mnie nie ssać po godzinie.

 

Weź zjedz jajówe z żytnim jak człowiek a nie bawisz sie w gów.niany twróg. 

Odnośnik do komentarza

Rano jem zawsze 3/4 sadzone jajka, więc ileż można. Jeszcze dostane balls big na basenie i będzie problem, bo nie mam paszportu z Syrii. 

Ale hejt na twaróg widzę ma się dobrze :D. Nie jadłem go chyba z rok, a ostatnio mi się strasznie wkręcił ze szczypiorkiem, solą, pieprzem i jogurtem naturalnym i będę go pucował na noc aż mi sie znudzi. Jem koło 21, spać chodzę o 2, więc nie obciążam aż tak bardzo jelit na noc.

Odnośnik do komentarza

Rano jem zawsze 3/4 sadzone jajka, więc ileż można. Jeszcze dostane balls big na basenie i będzie problem, bo nie mam paszportu z Syrii. 

Ale hejt na twaróg widzę ma się dobrze :D. Nie jadłem go chyba z rok, a ostatnio mi się strasznie wkręcił ze szczypiorkiem, solą, pieprzem i jogurtem naturalnym i będę go pucował na noc aż mi sie znudzi. Jem koło 21, spać chodzę o 2, więc nie obciążam aż tak bardzo jelit na noc.

 

Ale hejt sie bierze z tego ze białko z twarogu jest gorzej przyswajalne niz genialne z jajec. Sam lubie taki twarozek z dzemikiem czy miodkiem. Tylko po co skoro mozna zjesc cos lepszego

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie póki co błądzić po necie, ale zastanawiam sie nad powrotem do IF. Całkiem mi sie to podobało, ale był jeden problem - pod koniec porannego treningu na czczo czułem się tak, jakbym miał wymiotować, okropnie. Zastawiam sie, czy będzie ok, jakbym przed treningiem o 5.30 sobie cos wszamał małego, o 7-10 okno żywieniowe i potem kolejne koło 18-21? będzie spoko?

Odnośnik do komentarza

Serek wiejski 200 gram wchodzi szybko z bułką żytnią i kiełbasą Lisiecką z biedry + pomidor - polecam dla smaku.

Ja wiem , że z pomidorkiem pysznie smakuje , ale taki związek nie jest akceptowany . Jeśli ktoś je twaróg , czy serek wiejski na kolacje to na zagrychę polecam kiwi , u mnie na wszelakie dolegliwości ten owoc sprawił się w 100%

Odnośnik do komentarza

Ja jem 1,5 h - 2 h przed snem, spoko wchodzi i zero dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Nie , no spoko JJ , dużo zdrówka . Ja też nie miałem , nie mam problemu ze stawami , wcinaj dalej , smacznego . To pewnie tylko tak piszą . Mi bardziej chodziło o samo jedzenie twarogu itp. na sen , nieprzyjemne wyziewy i jak pisałem ciężar na kałdunie , a co wieczór wchłaniałem ok.200 g. Kiedy zacząłem jeść na zagrychę kiwi problem znikł . Piszę w swoim imieniu i nie biorę na klatę innych osób

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...