Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja wegle mam okolotreningowo.

180g w DNT i 220 w DT czy jakos tak, zwiekszych ich ilosc do 220 w oba te dni a potem sie bawic?

 

 

Przyszly nowe cukierasy od mojego ulubionego dilla:

 

48babba3c2204da190a00d5f5074ba31.jpg

 

Zobaczymy czy te glony pomoga mi sie dociac ;x

Zwiększ ilość posiłków z węglami,ale tak by nie było ich więcej niż 60 gram na porcje,by trzymać w ryzach insulinę.

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę o krytyczne spojrzenie na moją dietę. Będę wdzięczny za jakieś rady co zmienić.

 

Muszę zrzucić trochę tłuszczu. Ćwiczę od niedawna ( miesiąc ). Stosuję się do rad dla początkujących. Wiec jak na razie to takie podstawowe ćwiczenia. Przysiad, wyciskanie na płaskiej ławeczce ( parę razy zmieniłem na skos ujemny i dodatni ), martwy ciąg oraz wiosłowanie. 4 serie po 10-12 powtórzeń. Wcześniej rozgrzewka + rozciąganie po. Ćwiczenia co drugi dzień z jednym lub dwoma dniami przerwy w weekendy. Ponadto w dni "nietreningowe" rower - jak mam siły to coś na wzór HIIT, jak nie to umiarkowanie od 30min do godziny oraz skakanka 20min z przerwami na 45-60sek. Poza tym praca raczej siedząca.

 

Dieta aktualnie wyglada tak.

 

Śniadanie/obiad/kolacja; białko + węgle + warzywo/warzywa

 

Białko: ryba ( łosoś, pstrąg, makrela, sandacz, halibut ), kurczak bardzo rzadko bo mi po prostu nie smakuje :/, twaróg, jaja, czasem jakieś orzechy dorzucam, czasem po prostu fasola.

Węgle: ryż, kasze: gryczana, jaglana, płatki owsiane

Warzywa; pomidory, ogórki, brokuły, kalafior, cukinia, czasem inne dorzucam ale te mi najbardziej podchodzą

 

1-2x na dzień jakiś owoc.

 

Do tego białko nawet do 3x dziennie. WPI albo WPC. Dodaje je bo mi za mało kalorii wychodzi.

 

To wszystko w ramach IF. 16-18h postu na dzień.

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...