Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za ten fajny kalkulator. Wychodzi na to że sporo nie dojadam. Kurde w dzień treningowy prawie 1500kcal mi brakuje :/. To prawie drugie tyle ile teraz zjadam. Czytałem że jak się za mało je to paradoksalnie można przytyć ( fat ). Organizm się tak przestawia w tryb "mało pokarmu" i odkłada co się da. 

 

Sorry że Cię tak męczę ale napisałbyś w skrócie przykładowy jadłospis z jednego dnia? Jakoś nie mogę tego ogarnąć. Wystarczy jakoś w skrócie.

 

Chyba aż tak się nie będę teraz spinał z tym odchudzaniem. Walnę sobie kurację z Pregnylem za parę tygodni i już. Później pewnie będę płakał jak przytyć :P. Eh kusi ten reklamowany teraz wszędzie nandrolol ;).

Odnośnik do komentarza
Chyba aż tak się nie będę teraz spinał z tym odchudzaniem. Walnę sobie kurację z Pregnylem za parę tygodni i już. Później pewnie będę płakał jak przytyć :P. Eh kusi ten reklamowany teraz wszędzie nandrolol ;).

 

To jest nandroloN. Poza tym zamiarów nawet nie komentuje i środków do zdobycia celu. Jak chcesz się kłuć i wyglądać jak as kulturystyki to lepiej idź na siłownię, poćwicz nieco, później weź się za strzykawki jak będziesz miał ogarnięte wszystko bo tak kasę stracisz, efekty zlecą a zdrowie ma się jedno.

Odnośnik do komentarza

Mleko piję tylko do kawy dla smaku, ew. z białkiem, no niestety nie umiem się do wody przyzwyczaić. Mleko UHT czyli to w kartonie to wielkie gwno jeśli ktoś tego jeszcze nie wie. Pasteryzowane ,pozbawione całego dobra, powinno nazywać się je produktem mleczno podobnym. Niestety to z krótką datą mi nie podchodzi smakowo :(

Odnośnik do komentarza

Oni propagują iifym, więc o takich rzeczach nie gadają.

Gadaja bo sami wypuścili szybkie białko jakim jest WPC.

 

Mleko piję tylko do kawy dla smaku, ew. z białkiem, no niestety nie umiem się do wody przyzwyczaić. Mleko UHT czyli to w kartonie to wielkie gwno jeśli ktoś tego jeszcze nie wie. Pasteryzowane ,pozbawione całego dobra, powinno nazywać się je produktem mleczno podobnym. Niestety to z krótką datą mi nie podchodzi smakowo :(

UHT to nie pasteryzowane.UHT podejrzewają do 150 stopni a pasteryzowane tylko do 70,dzięki czemu zostaje w nim więcej składników odżywczych.

Odnośnik do komentarza

No nie, wręcz przeciwnie. Mówią jedynie, że mają się kalorie i makroskładniki zgadzać, a czy białko jest z makaronu, hamburgera, twarogu, czy kurczaka nie ma dla nich większego znaczenia.

To widocznie źle zrozumiałem jak mówił o białku po treningu,w takim razie jako osoba ćwicząca powinieneś wiedzieć po co po treningu daje się białko szybko wchłanialne(podpowiem lekkostrawne).

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę o krytyczne spojrzenie na moją dietę. Będę wdzięczny za jakieś rady co zmienić.

 

Ja bym radził odpuścić sobie póki co cardio i zachować je jako tajemną broń, która w późniejszym etapie redukcji zrobi spustoszenie w twojej tkance tłuszczowej :daddy: Jak teraz niedojadasz to serio cardio jest ci zbędne, a w dalszym etapie redukcji może jedynie przeszkodzić.

 

I ogólnie nie wyobrażam sobie jak można jeść 2200kcal i nie móc więcej w siebie wcisnąć. Domyślam się, że ten IF z oknem 6h to przez pracę, ale jeśli nie to sobie je wydłuż i jedz jak największą ilość kalorii, która ci pozwoli chudnąć. Do tego raz na tydzień-dwa refeed day i tłuszcz będzie leciał jak woda.

 

I ten teges, polecam kanał Warszawski Koks, najlepsze porady na polskim youtube, bang! :daddy:  Obejrzysz ze 30-40 filmików i będziesz wiedział co robić. Najefektywniejszy trening FBW dla początkujących od Pana Sakera, liczenie kalorii i makroskładników to droga, którą chcesz podążać.

Polecam Trener Personalny Yakubu.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...