Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie to to w biedrze?

 

A dobra widze z biedry. Sprawdzimy. Smakowe chociaz Liti?

Dla mnie dobre,z ketchupem jak frytki.

 

Tak, bjedra. Zaraz ide i tak to oszamam na kolacje jak będzie.

 

Edyta: srednio oplacalne, 7 zl za 240g za przetworzone papu, to wole juz cycek świeży nasmarowac ziołami i na patelnie.

Ok bo to nie ma być podstawa diety,tylko cheat cheat meala.

Odnośnik do komentarza

Skoro smakuje jak frytka, to wolę frytki po 5 zł za kilogram xD

No tak bo mięso to to samo co ziemniak.Na wszystkie przekąski tak marudzisz czy tylko teraz?Ja nie wiem ze jak ludzie wpierdalają cheaty to nie rozwodzą się nad ceną tylko nad smakiem,jak tu coś jest dobre smakowo i składowo,to nagle za drogie :/

Odnośnik do komentarza

KUpiłem tego dipa czoko na probe. 15zl w sklepie Bodyhouse, taniej niz na allegro. Zeby to chociaz znosne bylo to mi wystarczy, by zabijać ochotę na słodycze.

 

Edit: myślałem, ze posty się skleją ;(

 

Edit2: pierwsza łyżeczka: "mniam, nawet kakaowe". Chwila pozniej, mózg przeprocesowal: "robi sie gorzkie, jak lekarstwo, metaliczne".

 

Lepiej zjesc łyżeczkę prawdziwej nutelli i wejsc po schodach z 10x by to spalić :f

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

KUpiłem tego dipa czoko na probe. 15zl w sklepie Bodyhouse, taniej niz na allegro. Zeby to chociaz znosne bylo to mi wystarczy, by zabijać ochotę na słodycze.

Edit: myślałem, ze posty się skleją ;(

Edit2: pierwsza łyżeczka: "mniam, nawet kakaowe". Chwila pozniej, mózg przeprocesowal: "robi sie gorzkie, jak lekarstwo, metaliczne".

Lepiej zjesc łyżeczkę prawdziwej nutelli i wejsc po schodach z 10x by to spalić :f

Mowilem, fajny aromat poczatek smaku fajny a potem jak juz przelykasz nakur.wia chemia :/ dlatego sprobuj np z twarogiem, ale tylko cieniutko posmarowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...