Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tygrys jest zdrowy to znaczy, że nigdy nie chorował?

 

Jak siedzi przyczajony w krzakach to jest opcja ze ma grype zoladkowa

Ogólnie tak bardzo różnimy się od innych jako ćwiczący że można już mówić o podgatunku,serio.Jeżeli siadasz dwukrotność wagi,biegniesz 10 km poniżej godziny a ważysz powyżej BMI(tak wiem (pipi)owy wskaźnik) to znacząco różnisz się od zwykłego Janusza,który nie dokonał by żadnej z tych rzeczy.

To fakt. Teraz jednak w erze popularnosci silowni nie wiem czy zauwazyles zaznaczaja ze bmi odnosi sie do osob nie cwiczacych silowo. Wiedza ze to bez sensu przy wiekszym niz normalnie poziomie masy miesniowej ktora jest ciezka.

Odnośnik do komentarza

Fizjoterapeuta nie znajacy podstaw funkcjonowania organizmu. Niesamowity ten M. Chyba juz cie wyje.bali z tej warszawki michas z wilczym biletem spowrotem xD

Jesli chcesz schudnac lepszym wyborem jest jesc duzo czesciej a mniej, co podkreca metabolizm, niejedzenie daje efekt odwrotny. Musiales miec akurat obiad na tej lekcji gdzie mowiono o tym ze uwaga organizm jest przystosowany przede wszystkim aby przetrwac. Glodowka daje sygnal organizmowi ze wlascicial mieszka w buszu lub jest nienormalny i postanowil chudnac w ramach zasady nie jem bede chudy i bedzie fajnie. Dlatego spowalnia metabolizm a takze wiekszosc posilkow zmienia sie w magiczny sposob uwaga uwaga w sadlo, poniewaz organizm jest tak cudowny ze uwaza ze glupi Michas nie wiadomo czy dostarczy nastepny posilek czy nie wiec musi miec jak najwieksza rezerwe aby funkcjonowac.

Podsumowanie, budzisz sie pod kroplowka jako chuda szkapa z obwislym brzuchem, taki typowy skinny fat.

Zastanów się czasem co piszesz. Ja przez 2 tygodnie pracy w domu seniora jechałem na jednym posiłku który jadłem po godzinie 21. Po 12 godzinnej pracy schudlem (bez dodatkowego biegania na 30km) 10kg i nie miałem problemu nadwagi a tutaj słyszę elaboraty o jakiś lampartach, tygrysach psach zamiast powiedzieć krótko i rzeczowo - tak Michale próbowałem twj metody, schudlem 10kg i nie musiałem brać udziału w maratonie na 400 km.
Odnośnik do komentarza

 

Fizjoterapeuta nie znajacy podstaw funkcjonowania organizmu. Niesamowity ten M. Chyba juz cie wyje.bali z tej warszawki michas z wilczym biletem spowrotem xD

Jesli chcesz schudnac lepszym wyborem jest jesc duzo czesciej a mniej, co podkreca metabolizm, niejedzenie daje efekt odwrotny. Musiales miec akurat obiad na tej lekcji gdzie mowiono o tym ze uwaga organizm jest przystosowany przede wszystkim aby przetrwac. Glodowka daje sygnal organizmowi ze wlascicial mieszka w buszu lub jest nienormalny i postanowil chudnac w ramach zasady nie jem bede chudy i bedzie fajnie. Dlatego spowalnia metabolizm a takze wiekszosc posilkow zmienia sie w magiczny sposob uwaga uwaga w sadlo, poniewaz organizm jest tak cudowny ze uwaza ze glupi Michas nie wiadomo czy dostarczy nastepny posilek czy nie wiec musi miec jak najwieksza rezerwe aby funkcjonowac.

Podsumowanie, budzisz sie pod kroplowka jako chuda szkapa z obwislym brzuchem, taki typowy skinny fat.

Zastanów się czasem co piszesz. Ja przez 2 tygodnie pracy w domu seniora jechałem na jednym posiłku który jadłem po godzinie 21. Po 12 godzinnej pracy schudlem (bez dodatkowego biegania na 30km) 10kg i nie miałem problemu nadwagi a tutaj słyszę elaboraty o jakiś lampartach, tygrysach psach zamiast powiedzieć krótko i rzeczowo - tak Michale próbowałem twj metody, schudlem 10kg i nie musiałem brać udziału w maratonie na 400 km.

Mam lepszy pomysl. Nie jedz wcale. Tez schudniesz.

Odnośnik do komentarza

Da się schudnąć 10kg w dwa tygodnie, ale po procentowo będziesz miał tyle samo tłuszczu co przed odchudzaniem i zapewne będziesz wyglądał gorzej. A jak wrócisz do poprzednich nawyków żywieniowych to znowu przytyjesz, a wtedy to już (pipi). Ta sama waga co teraz tyle, że więcej fatu. Jak chcesz schudnąć to wolniej, w dłuższym okresie czasu. Mam nadzieję, że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

_M_ jak jesteś przy hajsie pisz do Arka Czerwa , zobacz jak docina chłopaków dobrze zbilansowaną dietą i FBW 3 razy w tygodniu. Sam już nie jestem zwolennikiem aerobów , od kiedy zagłębiłem się w diete wiem że jestem wstanie uzyskać takie same docięcie nie katując się aerobami .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pięć minut orbitreka przed treningiem jako rozgrzewka to już męka jest xD Byłoby 10, ale no nie chce mi się, nudzi mi się na tej naszynie i tylko patrzę na stoper mając nadzieję, że szybko minie.

Za to piłka nożna jak najbardziej, jeszcze jak. Dzisiaj dwie godziny biegania będzie i myślę ile kcal dodać. Pewnie skończy się jak co tydzień, zamówię pizzę i po prostu zjem więcej niż na co dzień.

Odnośnik do komentarza

10-20 minut to nie aeroby a raczej rozgrzewka i takie to można i na masie robić i zniczym to nie przeszkadza. Gorzej jak zaczyna się robić aero po 30-45 minut po 5-6 razy na tydzień przy małej ilości kalorii , nie znam osoby docinającej się , która by uważała to za przyjemność . A jeżeli można osiągnać fajny poziom tkanki tłuszczowej bez aerobów ja jestem jak najbardziej za.

@Litwin nie doczytałem że chodzi wam o 10-15 minut myślałem że chodzi o normalne aeroby , poza tym patrząc na sylwetki podopiecznych Arka( Jego sylwetke pomijam bo to istny majstersztyk) , który wiedze ma dużą wie co robi i ja się tego trzymam.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...