Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Zetta musisz zacząć ćwiczyć oprócz dowalenia żarcia, wtedy się ruszy. Masz takie znajomości w JP, nie znasz żadnego skośnego koksa, który by Ci doradził jakie odżywki na waszym rynku są dobre? Z Twoją kasą to mógłbyś iść na siłownie i wziąć treningi z tenerem, który by Ci rozpisał co i jak. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, zrobiłem małe podsumowanie i tak jak mówiłem, przez 10 dni jadłem po prostu tyle na ile miałem apetyt i wyszło mi średnio 2700kcal na dzień. Najwięcej jednego dnia zjadłem 4600, najmniej 2100. Spadłem na wadze 1,5kg. Od dzisiaj zaczynam przykładać większą uwagę do liczenia kalorii, ustawię limit na te 2700, ale ograniczam tłuszcze i częściowo cukier. Nie mam odgórnie ustalonej daty na efekt końcowy, po prostu będę obserwował co się będzie działo i ciągle regularnie ćwiczył. Znajomy trochę mi pomaga przy ustawianiu diety więc liczę na dobre rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Scinaj wegle, jak juz bedziesz czul ze nie dasz rady wiecej scinac wtedy przechodz na keto.

 

Tluszcz jednak sie dluzej trawi i jest bardziej syty, ale keto jest mniej zdrowa i jednak m iejsze spadki sa kiedy w diecie te wegle wystepuja szczegolnie w okresie okolotreningowym.

 

Ja wchodze na keto wtedy kiedy juz czuje ze na normalnej diecie jem na tyle malo ze chodze wyglodnialy na tyle ze nie zasne albo czuje ze nie wytrzymam bez podjadania. Wtedy wchodze na tluszczowe keto i nie ma z tym problemu

Odnośnik do komentarza

Moje brzusio ciezko oszukac warzywkami. Od polowy lutego zaczynam ucinac wegle, potem jazda na keto.

 

Gdyby nie keto dalej bym byl duzym misiaczkiem nie pieknym mlodziencem. A i tak na koniec jeszcze bylo co ciac w tamtym roku. W tym juz bez agresywnej masy xD max do 86

Ciekawe ile ma bigos , taki bez miecha. On nawet dobrze zaspokaja glod :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...