Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Z 50-60 mg efki nikt nie umarł,to jest dawka lecznicza jak masz zapalenie oskrzeli,by szybciej flegma zeszła z niej(tussipect).Dawka zalecana na ulotce,natomiast ładnie odczuwalna na treningu.Problem się zaczyna jak ktoś przed impreza bierze 200-300 mg i dodaje do tego alko,a to głównie przez takich debilnych studenciaków,chwalących się takimi mikstami w necie zakazali tego.

Odnośnik do komentarza

 

 Tylko zwracam uwagę że efedryny się ludzie czepiają, a jak ktoś je czipsy to jest ok.

serio? konkret porównanie, to teraz ja 

 

Tylko zwracam uwagę, że wbijania w żyłę się ludzie czepiają, a jak ktoś zje żelkę to jest ok.

 

 

efedryna i chipsy  :facepalmz:

 

Może średnie porównanie,ale z efki wyciągniesz coś dobrego-więcej siły,sadło w dół a z czipsow poza smakiem nic.

Odnośnik do komentarza

Kiedys ktos powiedzial bardzo madre zdanie, lekarstwo od trucizny rozni tylko dawka.

 

Kokaina, amfetamina czy nawet heroina przeciw kaszlu byla stosowana takze tego.

 

Przeciez sterydy przy odpowiednich oslonach , czystosci i dawkowaniu nie maja niemal slutkow ubocznych, po 30 to nawet maja wiecej prozdrowotnych korzysci niz negatywnych.

 

Wszystko sie rozbija o dawki i swiadomosc. Kiedy 80% sterydziarzy to pakery ze szkoly sredniej jadacy bez oslonek na ruskim metanabolu no to wiadomo ze wielu moze zaczac sikac krwia i robic sobie kuku. Co do efedryny, hmm latwo uzaleznia, spore skutki uboczne przy nagminnym uzywaniu i naduzywaniu. Ludzie z choroba,i krazenia moga nawet kora wywinac, ale dla zdrowego spartakusa ktory nie ma sklonnosci do naduzywania stymulantow, czemu nie w sumie? Szczerze to nie wiem czy wiekszego syfu nie laduja w tych komercyjnych przedtreningowkach niz w efie

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedys ktos powiedzial bardzo madre zdanie, lekarstwo od trucizny rozni tylko dawka.

 

Kokaina, amfetamina czy nawet heroina przeciw kaszlu byla stosowana takze tego.

 

Przeciez sterydy przy odpowiednich oslonach , czystosci i dawkowaniu nie maja niemal slutkow ubocznych, po 30 to nawet maja wiecej prozdrowotnych korzysci niz negatywnych.

 

Wszystko sie rozbija o dawki i swiadomosc. Kiedy 80% sterydziarzy to pakery ze szkoly sredniej jadacy bez oslonek na ruskim metanabolu no to wiadomo ze wielu moze zaczac sikac krwia i robic sobie kuku. Co do efedryny, hmm latwo uzaleznia, spore skutki uboczne przy nagminnym uzywaniu i naduzywaniu. Ludzie z choroba,i krazenia moga nawet kora wywinac, ale dla zdrowego spartakusa ktory nie ma sklonnosci do naduzywania stymulantow, czemu nie w sumie? Szczerze to nie wiem czy wiekszego syfu nie laduja w tych komercyjnych przedtreningowkach niz w efie

Tyle mądrego kabi napisał,no nie wierzę ;) Amerykańskie PW to większa nie wiadoma i apteka,są przed treningówki z analogami amfetaminy :/ Do białka dorzucali ph,by wybić się na produkcie który nie ma spektakularnych efektów na dużym amerykańskim rynku.Dla faceta po 30 i jego zdrowia bardziej niebezpieczny jest niski poziom teścia niż za wysoki,jego organizm jest przyzwyczajony do wysokiego poziomu,przy niskim robią się sporawe szkody na zdrowiu,szczególnie w układzie krążenia.

Odnośnik do komentarza

To się z niej nie podnoś,bo jestem ciekaw czy antybiotyków też nie jesz a poczytaj o ich skutkach ubocznych.

 

Nigdy nie leczyłem się antybiotykami, no chyba, że mama mi coś dała jak byłem mały, ale jak spytałem to sobie nie przypomina. Jak mnie jakieś przeziębienie bierze to lecę po krople do nosa, syrop na gardło i ewentualnie jakiś fervex. Do tego herbaty z miodem, cytryną i ewentualnie czosnkiem i jakoś żyję. W antybiotyki nie wierzę, można powiedzieć, że jestem ich hejterem.

Odnośnik do komentarza

Amerykanski rynek supli to wogole jest guvno na maxa xD tam nikt tego nie kontroluje. Tam w suplach moze byc doslownie wszystko, zreszta amerykanie maja na to wyje.bane bo tam jest zupelnie inne podejscie do sterydow noz u nas. Tam tescia to sie bierze jak u nas kreatyne.

Yakubu hejter antybiotykow :D

 

Ja dzis dwa zabki czosnku bo cos mnie pobiera, dwa dni i nie bedzie sladu, je.bac gripex pod ogon

Odnośnik do komentarza

No jak wrzucił miód i cytrynę do gorącej herbaty to i tak sobie zaszkodził ;) W usa koks jest ścigany jak u nas narkotyki,tam się idzie za to siedzieć,ale...no właśnie jest zaje.... ale.Idziesz do lekarza,robią ci badania,masz obniżony gh i teścia,to w ciągu tygodnia kurier ci apteczny pod drzwi dostarcza,żebyś sobie wyrównał i nie żył w dyskomforcie.U nas chętnie to za komuny przepisywali,teraz nie wiem czemu taka spina.

Odnośnik do komentarza

No jak wrzucił miód i cytrynę do gorącej herbaty to i tak sobie zaszkodził ;) W usa koks jest ścigany jak u nas narkotyki,tam się idzie za to siedzieć,ale...no właśnie jest zaje.... ale.Idziesz do lekarza,robią ci badania,masz obniżony gh i teścia,to w ciągu tygodnia kurier ci apteczny pod drzwi dostarcza,żebyś sobie wyrównał i nie żył w dyskomforcie.U nas chętnie to za komuny przepisywali,teraz nie wiem czemu taka spina.

ziomek co pracuje w muscle zone, mowi ze w revitalu tescia przepisuja bez problemu
Odnośnik do komentarza

Który ziomek?Kamil?Czy szczoch?Revital jest teraz modny z wlewami dożylnymi,jednak mnie nie stać żeby dać 130 zeta za witaminę C(wlewy są wg. badań jedyną skuteczną metodą przeciwko rakowi niż duże spożycie oralne) i inne antyoksydanty,chociaż brzmi kusząco.A co do teścia,to musi to lekarz przepisać z uzasadnieniem,nie wiem jak oni to załatwiają.

Odnośnik do komentarza

Wit C dożylną można zamówić z jakiejś przygranicznej apteki Niemieckiej. Są takie gdzie pracują Polacy. Dzwoni się i dogaduje. Chyba flakoniki po 20g były ale nie dam sobie nic uciąć. Poza tym można od razu zamówić strofantynę sobie ot tak żeby była w razie czego ( z eBay nie wysyłają do PL ). Podanie to nie problem.

 

Co do teścia to nie każdy jest na receptę. Jest sporo już niedostępnych, nie znaczy złych. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...