Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Krupek co się tak węgli boisz? Pamiętasz jak się dziwiłeś, że sobie obliczyłem, że mam jeść ok 2400kcal i z 300 węgli? Obczaj temat fotki, strona 255 xd

Btw jak chcesz schudnąć to sobie musisz obliczyć i na sobie sprawdzić ile powinieneś czego jeść i się tego trzymać. Do tego odpowiedni trening i forma będzie szła z miesiąca na miesiąc. Pozdro wariat!

Odnośnik do komentarza

No mi te kalkulatory pokazują 500g węgli na masie, ja jadłem 350 i też przytyłem, także tego. Nie boję się węgli, ale chciałbym zejść z tłuszczu. Planuję przez najbliższe dwa miesiące trenować w tygodniu 2 razy na siłowni i 2 razy dłuższe wybiegania po minimum 10 km.

 

Poza tym, mam coś nie tak z insuliną, być może od tarczycy, bo wyniki cukru mam ok.

Odnośnik do komentarza

Według kalkulatorów potrzebowałem na przybranie masy 3600 kcal, jadłem 3000-3200 i przytyłem, więc nie u wszystkich jest to takie oczywiste.

(pipi)ac takie kalkulatory, kazdy jest inny. Ja w ogole nie licze kalorii, po redukcji tak dlugo dokladalem az zaczalem sie zalewac, lekko przycialem i tak jade sobie.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Ale wiesz przyjacielu ze taki kalkulator to nie jest ostateczna opcja tylko ma ci mniej wiecej pomoc i dac jakis namiar na okolice bilansu zebys potem metoda prob i bledow sam okreslil ten neutralny bilans a potem odejmowal badz dodawal? Jesli jadles 3000-3200 i tyles , jedz 2700-2900 tydzien, wstan rano zwaz sie i kombinuj.

 

Shen no jak juz znasz swoj organizm , wiesz co mniej wiecej jakie ma wartosci to nic nie trzeba notowac bo tak jak mowisz wiesz co uciac , kiedy i ile.

Odnośnik do komentarza

Śniadanie jajka i bekon, w ciągu dnia 2 posiłki z mięsem, warzywami, przed i po treningu węgle, może carbo, po treningu jakiś pełny posiłek i na noc węgle.

 

Ma to sens?

No ja tak jem,ostatni posiłek na godzinę przed snem.Do tego gram witaminy c,zma i zestaw minerałów. A dziś taki zestaw supli przed snem ;)

15g3sw2.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...