Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewnym forum była fajna grafika,pokazująca zależność między stresem i emocjami a pracą jelit:

 

29ap8uf.jpg

 

Pamiętać należy ze sygnał działa też w drugą stronę,czyli tak jak pracują jelita,tak działa głowa(depresje, chwiejne stany emocjonalne)

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, to niepokojące. Teraz zbędny tłuszczyk z HCG zrzucam i przy okazji roztrenowanie robię. Myślałem żeby ketozy spróbować po tym bo tak naturalnie by wychodziło ( teraz też węgle mam bardzo ograniczone ). I o dziwo zwiechy i depresyjny nastrój miałem przed dietą. Jak nie spróbuję to się nie przekonam.

 

Jeszcze tylko małe pytanko. Robiłeś wariant z ładowaniem węglami czy bez? No i jak długo :).

Odnośnik do komentarza

Litwin nie wszedł w stan w ketozy, więc gościa nawet nie słuchaj.

 

Brat był na tej diecie i bardzo sobie chwalił, mózgownica działała mu szybko jak nigdy wcześniej, samopoczucie bardzo dobre, brak głodu, robił sobie posty po 16-24h żeby sprawdzić i nic, czasem pod koniec lekko coś tam czuł, że by sobie zjadł. No i tłuszczyk schodził jak marzenie. Minusem jest, że ti bardzo rygorystyczna dieta i na przykład aj bym raczej sobie rady bym dał. Choć przydałoby mi się, bo często przymulony jestem.

Odnośnik do komentarza

Litwin nie wszedł w stan w ketozy, więc gościa nawet nie słuchaj.

 

Chłopie, przestań.

Poza tym, zapodać sobie ketozę, bo przymula to pomysł równie dobry, co Snickers na noc...

 

 

edit. sorki, coś mnie się popierdzieliło i rozdzieliło posta.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Skoro każde źródło mówi o tym, że na ketozie mózg chodzi jak bolid formuły 1, a ciebie muliło to znaczy, że nie byleś na ketozie. Okres przejściowy jest dla niektórych bolesny, to wiadom3, ale jak już typ wejdzie na keto to chodzi jak meserschmit kolego.

Trzeba było sobie kupić glukometr i paski ketonowe to byś wiedział, że nie wszedłeś w keto.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko przez pierwszy okres czulem gorsze samopoczucie. Pozniej raczej bez roznicy.

 

Mialem tez gorsze samopoczucie jak 12h przed ladowaniem chcialem przygotowac organizm na wegle i dostalem sr.aki po winogronach ale to chyba kazdy by mial gorsze samopoczucie nawet bez ketozy :/

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Skoro każde źródło mówi o tym, że na ketozie mózg chodzi jak bolid formuły 1, a ciebie muliło to znaczy, że nie byleś na ketozie. Okres przejściowy jest dla niektórych bolesny, to wiadom3, ale jak już typ wejdzie na keto to chodzi jak meserschmit kolego.

Trzeba było sobie kupić glukometr i paski ketonowe to byś wiedział, że nie wszedłeś w keto.

 

Każdy organizm jest taki sam, nie? Swoją drogą, pokaż te źródła, z których się edukujesz.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro każde źródło mówi o tym, że na ketozie mózg chodzi jak bolid formuły 1, a ciebie muliło to znaczy, że nie byleś na ketozie. Okres przejściowy jest dla niektórych bolesny, to wiadom3, ale jak już typ wejdzie na keto to chodzi jak meserschmit kolego.

Trzeba było sobie kupić glukometr i paski ketonowe to byś wiedział, że nie wszedłeś w keto.

 

 

Każdy organizm jest taki sam, nie? Swoją drogą, pokaż te źródła, z których się edukujesz.

Warszawki koks na youtube

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...