Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakim etapie budowania sylwetki jestes zeby sie przejmowac kabanosami z syropem? Taki kabanos spyerdoli cala twoja dotychczasowa kariere spartakusa?

Ty jesteś z natury krępy i nie wiele musisz jeść, żeby nabrać masy. Ja muszę wpier.dalać dużo więcej. Jak nie będę patrzył na cukry proste, syf w postaci syropu glukozowego to szybko będę bambaryłą. Już raz, będąc na masie, jadłem bez ograniczeń i ważyłem prawie 115 kg.

 

Poza tym, mi zależy na niskim poziomie tłuszczu, a Tobie nie. Ty się zadowalasz będąc zalanym, ja nie.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Kobika i już chyba nigdy nie zrozumiem,po co robić coś na od(pipi)?Tylko po to by mieć o czym pisać w spartakusie?Ja mam jak wrona,jeżeli coś zaczynam robić to robię to na 100% moich możliwości.Co do dużej ilości tłuszczy w kabanosach,to nie jest to problem,o ile nie dokładacie do tego pieczywa.

Odnośnik do komentarza

Jak za kanapkowy to normalna cena, on jest zawsze tańszy od atlantyckiego, albo norweskiego. To raczej ryba gorszego sortu, ale nie jedzona w nadmiarze na pewno nie zaszkodzi. No i smaczny jest, to fakt.

 

No ale cos ci sie pogieło chyba bo to jest atlantycki lub norweski. Kanapkowy sie nazywa bo chodzi o to ze jest w plasterkach akurat na kanapki. Nie ma oddzielnego gatunku Łosoś Kanapkowy. Ja sie przewaznie spotykałem z cenami typu 6-8 zł dlatego te 3.99 wydaje sie atrakcyjne. 

Odnośnik do komentarza

 Ze mnie tez w rodzinie sie smieja ze wszystko waze na wadze kuchennej. A potem kuzyni, ej co trzeba robic zeby tak wygladac, zeby meic taka łape? Co trzeba kupic kreatyne? Białko?  Je.bane lamusy kanapeczki na sniadanie i kolacje , na obiad kotlecik i kartofelki. Ale pierwsze co to im prochy we łbie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...