Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, pozdrawiam.

Jeazcze bym chętnie przyjął porady, kiedy te węgle jeść.

To zalezy jak na ciebie dzialaja, na mnie dobrze dziala tluszcz a wegle chu.jowo procz okolotreningu. Ale sa ludzie ktorzy maja na odweot. Ale na noc jesli nie trenujesz rano bym raczej nie obzeral sie nimi. Ja jem jajowe z 5 jaj na ostatni posilek i jest git. Gdybym zjadl wegle to bym sie w srodku nocy obudzil z glodu. Tluszcze sie dluzej trawi.

 

Serio krupi nie ma jednej u iwersalnej opcji. Musisz poznac swoj organizm to podstawa.

Odnośnik do komentarza

 

Śniadanie jajka i bekon, w ciągu dnia 2 posiłki z mięsem, warzywami, przed i po treningu węgle, może carbo, po treningu jakiś pełny posiłek i na noc węgle.

 

Ma to sens?

No ja tak jem,ostatni posiłek na godzinę przed snem.Do tego gram witaminy c,zma i zestaw minerałów. A dziś taki zestaw supli przed snem ;)

15g3sw2.jpg

 

jakie te minerały bierzesz bo ja od dłuższego czasu czuje się jak flak, nie mam siły i chęci na wyjście na bieganie :(

Odnośnik do komentarza

Czasami wystarcza duże braki magnezu i czujesz się jak zdechlak.Pamiętajcie że witaminy i minerały są kofaktorami reakcji powstawania energii w organizmie,wystarczy brak jednego i już proces kuleje.Ja minerały biorę z chela mzb  i multiple.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj dwie godziny biegania za piłką i jutro powtórka, więc liczenie kalorii przez weekend nie istnieje i źrę do oporu. Wczoraj pół pitzy i z trzy kawałki ciasta co by glikogen zreperować, dzisiaj znowu pół pitzy i kluski ziemniaczane z twarogiem żeby naładować się energią na jutro, a na wieczór pewnie trochę ciasta żeby po cukrze spać jak zabity żeby mięśnie się maksymalnie zregenerowały.

Odnośnik do komentarza

ja dziś 3 dzień z rzędu zamykam dzień paczką chipsów, długi weekend to i więcej paczek.

 

też nie potraficie się oprzeć świeżemu białemu chlebkowi? Byłem w kuflandzie na zakupach i musiałem wziąć. Od razu połowa wleciała z masłem i solą, a teraz go dokończyłem z kanapkami ze wszystkim czym miałem i jeszcze skórka chrupała pyycha :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...