Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu splitu zaczely mi rosnac miesnie. Co z tego ze po fbw jestem zmeczony skoro to znaczy o poprawianiu wytrzymalosci miesni nie ich budowaniu. Odkad zaczalem robic split na duzych ciezarach rosne jak na sterydach. Polecam.

Zreszta kazdy jest inny co jest NAUKOWO udowodnione.

Litwin ale ziemnior to napisal ironicznie. Bo wczesniej jakis debil pisal ze split jest dla sterydziarzy.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Splitem nic nie zrobilem. Jestem na push/pull i wszystko idzie do gory. Takze nie wiem Liti ale dziwne ze masz taka wiedze a gardzisz innymi systemami ktore sa NAUKOWO potwierdzone ze dzialaja lepiej niz split. Zwlaszcza u naturali.

To że ty nic nie zrobiłeś,to nie znaczy że innym nie idzie.Zawsze miałeś tendencję przez ocenianie siebie ;) Mi jest o tyle łatwiej że przećwiczyłem splitem różne budowy ciała i wiem jak działa.A co do zmęczenia,to nic z niego nie wynika,wiecie jak ja jestem zmęczony po 10 km biegu ;) Co do ziemniaka to nie wyczułem ironii ;)

 

Edit:Zapomniałem napisać że push/pull/legs to nie fbw :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

No u ciebie pewnie tak, ja po treningu czuje miesnie 3-5 dni. Ale ja sie nie opier.dalam

Ostatnio jak brzuch pie.rdolnelem na maxa to po 6 dniach przestalem czuc. No ale jak sie robi w fbw 4 serie na klate, nogi i plecy to mozna pewnie i codziennie je cwiczyc.

Moze nawet podrosna cos.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

po co ćwiczyć partię raz w tygodniu, skoro mienśnie rosną tylko przez dwa dni po treningu?

To badanie na które się powołujesz dotyczy syntezy białka w ćwiczonym mięśniu,a chyba regeneracja to nie tylko włókna ale tez glikogen mięśniowy.Dlatego wyjściowa siła wraca po 5-7 dniach przerwy.Dlatego fbw ma sens bo mięśnie lekko smyrasz 3 razy w tygodniu,a nie tak jak w splicie przećwiczysz je do upadku.Ja nie wiem,tyle lat a dalej klasyfikują,to jest dobre a to nie,jakby nie było kilka dróg do wzrostu mięśni.Dlatego rok się dzieli na mikro cykle,gdzie zmienia się treningi.

Odnośnik do komentarza

Dlatego juz sam trening to indywidualna sprawa tak samo jak kat nachylenia dźwigni. Kazdy jest inny i inaczej reaguje.

Tylko pyerdolenie ze cos jest cacy to drugie nie jest mnie wgurwia dlatego tak samo glupio to zaakcentowalem.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Każdy inny, wszyscy równi.

 

Tera na temat. Ostatnio szukałem jakichś fajnych nowych przypraw do kurczaka i ryb. No i fajną ofertę ma Kotanyi. Polecam mix ziół greckich i włoskich, mają w składzie suszonego pomidora, prowansalskie też spoko, ale chyba największy sztos to suszone jalapeno. Dorzucam je wraz z curry do kaszczy gryczanej nieprażonej i to jest coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

Każdy inny, wszyscy równi.

 

Tera na temat. Ostatnio szukałem jakichś fajnych nowych przypraw do kurczaka i ryb. No i fajną ofertę ma Kotanyi. Polecam mix ziół greckich i włoskich, mają w składzie suszonego pomidora, prowansalskie też spoko, ale chyba największy sztos to suszone jalapeno. Dorzucam je wraz z curry do kaszczy gryczanej nieprażonej i to jest coś pięknego.

Gdzie to można kupić? W kauflandzie widziałem przyprawy z tej firmy, ale raczej wszystko standardowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...