Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

To mi serio wytlumacz dlaczego w tysiacu publikacji, atlasow cwiczen itd jest wyraznie ze gluteus maximus pracuje przy mc na prostych?????

Jest na dwoglowy, nie neguje. Ale czesto i gesto robi sie go tez na dupe. Serio skonczcie sie juz przypierdalac do kazdej rzeczy.

 

Serio,to przy klasycznym martwym możesz zaznaczyć całe ciało i nie będzie błędu,ale czy czujesz klatę robiąc martwy?Mięśnie są połączone,więc robiąc ćwiczenie wielostawowe siłą rzeczy pracują inne,ale nie jest to bodziec do ich wzrostu.No chyba że robisz martwy ciąg na prostych nogach tak samo jak klasyczny,a różnica jest tylko w prostych nogach a nie tak jak opisałem,to pośladek rwie się mocno,tylko że to już nie jest poprawne technicznie.Przepraszam ale jako licencjonowany instruktor muszę dbać o twoje zdrowie ;)

Odnośnik do komentarza

 

znowu mnie w(pipi)iasz. pyerdolne cie kiedyś naprawde.

 

Wiem wiem, tylko najpierw obierzesz ziemniaki bo wstawiłeś już wode

Uważajcie litwin69 jest LICENCJONOWANYM INSTRIKTOREM i ma zawsze racje nawet jak nie ma racji czy ty kur.wa tego nie rozumiesz el loko czoko?:!!!1111

 

Oczywiście zrozumiałeś to na swój opaczny sposób.Jakbyś przeczytał uważnie,to nawet ty doszedłbyś do wniosku iż przyznałem mu rację,tylko że wtedy tego ćwiczenia nie nazywa się martwym ciągiem na prostych nogach.Strasznie ta edukacja szybuje w dół skoro wydaje świadectwa takim ludziom jak kabi.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

A opowiedz jak to jest być i głupim i nudnym?

 

Na marginesie to musisz wszędzie off topic robić?Rozumiem że jesteś wojującym ćwierć intelektualistą ale od tego są odpowiednie działy,bo co by nie mówić to ty głównie wprowadzasz syf w tych tematach próbując na siłę pokazać jak bardzo bekę kręcisz,mimo iż na każdy post jesteś spięty jak nastka  w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ok bo generalnie serio musze jednak cos napisac bardziej od siebie. Po pierwsze, jaki ty jestes instruktor? Zwykly gym instruktor? Czy masz papiery na osobistego trenera? Jak to pierwsze, to to zadna wiedza, no offence. Bo nie zrozum mnie zle, ale uwazam ze niespecjalnie wiesz o czym piszesz. Pomijam ze sie w(pipi)ales w dyskusje, no ale to forum, dopuszczalna rzecz. Jednak piszesz nieprawde, lub nie do konca prawde. Po pierwsze co ma klata do martwego? Czemu mialbym czuc klate przy martwym? Nie wiem po co z tym wyskoczyles.To nic, zwykle dowalanie sie. Ale stary, na litosc boska.

 

Mięśnie są połączone,więc robiąc ćwiczenie wielostawowe siłą rzeczy pracują inne,ale nie jest to bodziec do ich wzrostu.

 

 

To ja przepraszam, co jest bodzcem jesli nie zmuszanie ich do pracy? Nawet jesli posladkowy wiekszy wg ciebie pelni role pomocnicza, i wg Kazauba zdaje sie ze tez (choc on  o lydkach cos wspominal), to znaczy ni mniej ni wiecej ze bedzie rosl. To jest proste, zmuszasz miesien do pracy, bedzie musial zareagowac w taki czy inny sposob. I nie chce tu pisac ze mc na prostych to swietne cwiczenie na dupe i nie ma lepszych, ale nie to bylo od poczatku moim celem. Zrezta powiedz do Dorianowi trenerze, on wyraznie mowi jakie miesnie biora udzial i pokazuje jak sie to robi. Niespecjalnie tak jak ty wmawiasz. Jesli masz uwago do niego to pisz smialo na http://www.dorianyates.net/dorian/site/sendmessage.php

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok bo generalnie serio musze jednak cos napisac bardziej od siebie. Po pierwsze, jaki ty jestes instruktor? Zwykly gym instruktor? Czy masz papiery na osobistego trenera? Jak to pierwsze, to to zadna wiedza, no offence. Bo nie zrozum mnie zle, ale uwazam ze niespecjalnie wiesz o czym piszesz.

Najpierw sam zdobądź takie uprawnienia a później pisz ze to nic wielkiego.

 

Po pierwsze co ma klata do martwego? Czemu mialbym czuc klate przy martwym? Nie wiem po co z tym wyskoczyles.To nic, zwykle dowalanie sie. Ale stary, na litosc boska.

Dlaczego czytasz to co chcesz?I jeszcze mnie obrażasz?Przy martwym klata też pracuje w końcowej fazie ruchu,ale jest to na tyle słaby impuls że nie można mówić o jej wzroście.Robienie np.płaskiej 10 kg hantlami też daje impuls,ale czy wystarczający do jej wzrostu?

 

To ja przepraszam, co jest bodzcem jesli nie zmuszanie ich do pracy?

 

Zmuszenie do ciężkiej pracy.I na litość Boską nie bądź kanabisem,bo ci napisałem jak wygląda martwy ciąg na prostych nogach a ty mi wklejasz całkiem inne ćwiczenie?Czy Dorian robi ruch od podłoża do kolan na lekko ugiętych nogach?Nie on robi całkiem inny,który angażuje inne mięśnie.Poza tym mogą ci pokazać zdjecia z książek jak topowi kulturyści pokazują ćwiczenia i na dzisiejsze standardy robią je źle technicznie,czy to znaczy że nie są mistrzami?Ty mistrzem nie jesteś,wiec powinieneś robić poprawnie technicznie,Doriana dietę też stosujesz i jego rozpiskę koksu?

Odnośnik do komentarza

Gosciu, nie dziwie sie Kanabisowi i Yaczesowi ze cie kiedys jechali. Ty masz jakas dysfunkcje mozgowa. Po kolei jednak.

 

 

Najpierw sam zdobądź takie uprawnienia a później pisz ze to nic wielkiego.

 

Mam zla wiadomosc dla ciebie. Te uprawnienia mam juz od dawna. Kurs trwa 6 tygodni. Po nich jestes zwyklym cieciem na silowni, do sprzatania, wymieniania wody i papierowych reczniko. Ostatnia rzecza jest robienie induction, czyli wprowadzenia dla nowych czlonkow klubu itd. Tutaj za to dostaje sie jakies max 7 funtow za godzine, jak masz szczescie.

Druga zla wiadomosc, mam uprawnienia tez na osobistego trenera. Gdzie wszystko trwa ponad 20 tygodni i jest o wiele, wiele bardziej skomplikowane i zlozone. Tak ze:

comment_nf8oqAEAgYRUSmfzqTiduDvNp7x5kCVH

 

Kolejna rzecz.

 

Dlaczego czytasz to co chcesz?I jeszcze mnie obrażasz?Przy martwym klata też pracuje w końcowej fazie ruchu,ale jest to na tyle słaby impuls że nie można mówić o jej wzroście.Robienie np.płaskiej 10 kg hantlami też daje impuls,ale czy wystarczający do jej wzrostu?

 

Gdzie cie obrazilem?

Czytam co piszesz i piszesz brednie jakies. O klacie ze ma udzial w koncowej fazie ruchu, No bez jaj. Masz te swoje papiery to chyba wiesz ze miesnie dzialaja zawsze w parach co nie? Wiec jesli jakas tam prace klata wykonuje, to bedzie tylko i wylacznie antagonista do pracy miesni plecow i jedyne co jej grozi, to lekkie rozciagniecie.

Ja jednak panie kolego pisalem ( i ty tez) o martwym na prostych nogach. I tak przechodzimy do pkt trzeciego, mianowicie.

 

Zmuszenie do ciężkiej pracy.I na litość Boską nie bądź kanabisem,bo ci napisałem jak wygląda martwy ciąg na prostych nogach a ty mi wklejasz całkiem inne ćwiczenie?Czy Dorian robi ruch od podłoża do kolan na lekko ugiętych nogach?Nie on robi całkiem inny,który angażuje inne mięśnie.Poza tym mogą ci pokazać zdjecia z książek jak topowi kulturyści pokazują ćwiczenia i na dzisiejsze standardy robią je źle technicznie,czy to znaczy że nie są mistrzami?Ty mistrzem nie jesteś,wiec powinieneś robić poprawnie technicznie,Doriana dietę też stosujesz i jego rozpiskę koksu?

Cwiczenie ktore wykonuje obiekt A nazywa sie stiff legged dead lift, w wolnym tlumaczeniu mc na prostych nogach. Ja o tym ciagle pisalem, ty podobno tez, ale teraz okazuje sie ze nie. Mozna je wykonywac tak jak Dorian i to nie jest zle, mozna tez na lekko ugietych kolanach i tez jest dobrze. Wiec skoncz sie wasc pan dopier.dalac. Bo mi przypomina to trzepanie g.owna) przez sitko to co robisz. Przez takiego ksiecia ten temat zamienil sie w jakas karykature i smutno mi ze sie musialem do ciebie znizyc (doslownie).

I skoncz tez gadac ze kulturysci zle robia itd bo nie o tym gadka. Kolesie wygrywali turnieje itd sa twarzami biznesu ale nie, pan instruktor Litwin wie lepiej.

To moj ostatni post do ciebie, bo faktycznie dyskusja z toba to troszke hmm przypal na dzielni. Poza tym, srogii off sie tu zrobil.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to źle że masz te uprawnienia,bo słabo u ciebie z wiedzą i wprowadzasz zamieszanie.Jakbym był złośliwy jak ty(a nie jestem) to bym powiedział pokaż fotki a zobaczymy jak jest z twoją wiedzą.Ale po kolei:

 

-napisałeś czemu mam czuć klatę przy martwym,co ci napisałem czemu,a czy do jest rozciągnięcie to nie ma znaczenia,pracuje mięsień i tylko o to mi chodziło,tak wiem że to aptekarstwo ale jednak.

 

-martwy ciąg na prostych nogach ma 2 warianty:

 

-izolowane na dwugłowe z lekko ugiętymi nogami,palcami lekko ugiętymi do góry i zakresem ruchu od podłogi do kolan i

-ogólne gdzie pracują pośladkowe,prostowniki i dwugłowe-które jednak nie rozciągają się tak bardzo jak przy izolowanym

 

 

Chcesz dyskutować to rób to na jakimś poziomie a nie na każdym kroku chcesz mnie zdyskredytować,karmiąc kanabisa i innych hejterów.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiadomo. Litwin to taki gośc który sie przypier.dala aby przypier.dolić a jak ktoś mu zwróci uwage jak ja wtedy jak naliczył 500kcal w 400 to sie koleś obraża i próbuje wmówić ci że to ty sie pomyliłes nie on. Jak z nim "dyskutowałem" o ryżu tez potem zaczął obracać kota ogonem, że tego nie pisał i takie tam, a potem tutaj najlepsze poleca Szarkowi chyba UWAGA UWAGA ryż xD W dodatku pisze że ryż brązowy który ma ig 60 zalewa i sie kłoci. O wodzie strukturalnej która według niego po zamrożeniu i rozmrożeniu ma właściwości soku z gumijagód nie wspomne. Żal typa. pewnie z kfd już go wyje.bali bo sie ośmieszał i przylazł sie wozić na forum dla konsolomaniaków gdzie też mają z niego beke. Podważa kompetencje Doriana. Żałosne.

 

Beka z gościa nie ma z nim dyskusji

 

Czoko, litwin na bank napisze ci zaraz że ściągałes na testach, albo że takim przygłupom dają papier. Zobaczysz


edit: kur.wa już to napisał xD


edit 2: Litwin czoko dawał fotki i wyglądał lepiej od ciebie i co teras?

Odnośnik do komentarza

 

To moj ostatni post do ciebie, bo faktycznie dyskusja z toba to troszke hmm przypal na dzielni. Poza tym, srogii off sie tu zrobil.

Klamalem.

http://www.psxextreme.info/topic/41491-fotki/?p=2884366

 

-napisałeś czemu mam czuć klatę przy martwym,co ci napisałem czemu,a czy do jest rozciągnięcie to nie ma znaczenia,pracuje mięsień i tylko o to mi chodziło,tak wiem że to aptekarstwo ale jednak.

Jeszcze raz. Jezeli miesien ma role pomocnicza to znaczy ze sie kurczy, to z kolei znaczy ze pracuje, co prowadzi do tego ze jest szansa na wzrost. Tak ciezko? Miesien klaty bedzie pelnil role antagonisty, czyli bedzie sie tylko rozciagal przy danym cwiczeniu. Czego tutaj nie rozumiesz? Jezeli w trakcie mc miesniem pomocniczym sa posladkowe to znaczy to i nie inaczej ze jest podjeta praca przez niego. Np przy wioslowaniu, przy bicepsach role pomocnicza pelnia miesnie przedramienia http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99%C5%9Bnie_przedramienia jakbys mial problem z ich lokalizacja. Kazdy kto choc troszke cwiczyl, wie jak one szybko rosna i puchna. nie tzreba sie jakos specjalnie przykladac a to dlatego ze pelnia role pomocnicza. Prosciej juz nie umiem, serio. Wiec mi nie wyskakuj z klata gdy my gadamy o posladkowych przy mc po to jest wlasnie zamydlanie oczu o ktore to mnie posadzasz. Poki co ja jakos na wszystko umiem dac linki inne dowody okazac ze nie wymyslam sobie rzeczy. Wiemy ze ty masz inaczej, ale luz.

 

-izolowane na dwugłowe z lekko ugiętymi nogami,palcami lekko ugiętymi do góry i zakresem ruchu od podłogi do kolan i

Od podlogi do kolan? Ja je.bie nie ma slow.Jak to cwiczenie niby ma wygladac, znajdz no mi jakis link na YT. Prosze.

 

ogólne gdzie pracują pośladkowe,prostowniki i dwugłowe-które jednak nie rozciągają się tak bardzo jak przy izolowanym

 

Jeszcze raz. Ja daje konkretne przyklady, ty jakies ochlapy. Cos tam ogolnie cos tam cos gdzie indziej. Nic z tego nie kumam.

 

Chcesz dyskutować to rób to na jakimś poziomie a nie na każdym kroku chcesz mnie zdyskredytować,karmiąc kanabisa i innych hejterów.

Daleko mi od tego. Nikt nie jest nieomylny. Wiele razy ja zrobilem przypal, ale wtedy lepiej zwyczajnie powiedziec sorry o ku.rwa faktycznie niz jak ty i tobie podobni. Ida w zaparte i ch.uj. Bo tak i srak i koniec.

 

btw obdarowuje cie symbolicznym minusem na znak mojej dezaprobaty, bo jak slowa nie wystarcza to moze to?

 

I jeszcze jedno. Nie pisz mi nic o obrazaniu. Nie jestes w przedszkolu. Jesli nie umiesz na klate przyjac slowa krytyki to lepiej sam nie feruj wyrokow, jak to zle ze ja mam uprawnienia. Bo najpierw sie do(pipi)ales ze ich nie mam, a jak sie okazalo ze mam, to tez zle :) fuck logic

 

I ogolnie wiecej pokory. Wchodza tu i czytaja ten dzial chlopcy ktorzy maja jakies tam cele, ale niespecjalnie wiedze. I generalnie rady jakie tu czytam (nie tylko twoje, ale i Kazuba Yetiego i innych) sa ok. Nie zawsze jednak do konca wlasciwe. Sam powinienes wiedziec jak wiele zmiennych w tym rownaniu jest. I podchodzenie do sprawy z pozycji ja wiem wszystko najlepiej moze sie komus odbic czkawka.

Peace.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Piszę o obrażaniu bo wszystko odbierasz jako atak na swoją osobę,zamiast wymieniać argumenty i tu dochodzimy to tego martwego na prostych,którego nie umiesz sobie wyobrazić.

 

-Stajesz normalnie na dwóch prostych nogach,gryf leży na ziemi

-lekko uginasz kolana i je stabilizujesz

-następnie możesz pod palce nóg podłożyć coś,lub po prostu unieść je ku górze

-chwytasz gryf i unosisz go na wysokość kolan(nie prostujesz się by nie angażować prostowników),cofając biodra do tyłu rozciągając tym samym "dwójki",pół błoniasty i pół ścięgnisty

 

Zrób to poprawnie a nawet bez obciążenia poczujesz jak bardzo rozciągają się te mięśnie.

 


Bo najpierw sie do(pipi)ales ze ich nie mam, a jak sie okazalo ze mam, to tez zle :) fuck logic

 

Napisałem tak,bo nie rozumiesz co chcę ci przekazać,a mnie atakujesz,przy okazji kanabis popełnia kolejny post,który nie wnosi nic do tematu.

 

Martwy który pokazałeś z Dorianem,też angażuje "dwójki" jednak nie tak mocno jak ten"mój",dodatkowo bardziej angażuje prostowniki od klasycznego martwego,gdyż początkowy ruch nie jest z nóg i dlatego też jest stosowany by bardziej zajechać prostowniki.

 

Co to klaty,to nie każdy skurcz oznacza stymulację do wzrostu,jeżeli impuls jest zbyt słaby nie rozerwą się włókna mięśniowe.Jakby tak było to by noszeniu siatek z zakupami (powiedzmy 5 kg) miałbyś uszkodzone mięśnie.

 

 

Tu masz początek ruchu:

 

mi%C4%99%C5%9Bnie_mcnpn.jpg

 

a tutaj koniec:

 

dsc_1249.jpg

 


 

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz, filmik jak ktos to robi i z opisem ze to mc na prostych nogach. I w ogole czytasz co ja pisze? Cala dyskusja zaczela sie od tego ze kiedys napisalem ze ta wersja mc jest tez spoko na tylek. To jest cwiczenie na dwojki, to wiem, ciagle to powtarzam. Tylko serio bo brakuje mi sily juz, nie o tym mowa. Ktos kiedys chcial cwiczenie zeby tylek troszke rozbudowac. Wiedziony swoim doswiadczeniem jak i atlasami cwiczen zaproponowalem jako jedno z wielu wlasnie mc na prostych. Kazub wtedy mial troszke inne zdanie. Wynikla krotka dyskusja (merytoryczna) i tyle. Teraz to przypomnialem w kwestii ogolnej nieomylnosci i sie zaczelo (pipi)burza. Wiec serio skoncz juz pisac o czyms o czyms co nie jest zagadnieniem. I oczywiscie skurcz musi stymulowac mocno by doszlo do wzrotu. I nie jak piszesz by sie miesnie rozerwaly bo to to niezly rodzyn jest. W miesniach dochodzi do mikrourazow ale nie tak jak ty sobie myslisz.. Ale na litoscc boska, jesli bede robil wioslowanie z 70kg sztanga to zeby sa chwyt utrzymac moje miesnie juz beda musialy sie mocno zaangazowac tak? I to nie jest to samo co niesienie siatek, no ty czytasz co piszesz? W jakies skrajnosci wpadasz, z jednej do drugiej. To ze nie bedzie to w rezimie ekcentrycznym nie ma znaczenia, bo na miesnie dzialaja rozne sily i to tez powinienes wiedziec trenerze.

Masz jeszcze jeden link, po eng ale mam nadzieje ze nie miales rumunskiego w gimbazie.

http://www.teachpe.com/anatomy/types_of_muscle_contractions.php

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz, filmik jak ktos to robi i z opisem ze to mc na prostych nogach. I w ogole czytasz co ja pisze? Cala dyskusja zaczela sie od tego ze kiedys napisalem ze ta wersja mc jest tez spoko na tylek. To jest cwiczenie na dwojki, to wiem, ciagle to powtarzam. Tylko serio bo brakuje mi sily juz, nie o tym mowa. Ktos kiedys chcial cwiczenie zeby tylek troszke rozbudowac. Wiedziony swoim doswiadczeniem jak i atlasami cwiczen zaproponowalem jako jedno z wielu wlasnie mc na prostych

I ok,źle zrozumiałem genezę sporu.Zrozumiałem że piszesz o tej wersji co ja pokazałem,że to ona angażuje tyłek.

 

 
I oczywiscie skurcz musi stymulowac mocno by doszlo do wzrotu. I nie jak piszesz by sie miesnie rozerwaly bo to to niezly rodzyn jest.

Znów się czepiasz jak tej glikolizy?Użyłem ogólne zwrotu,kanabis pisze że rzucam regułkami i w ten sposób nic zrozumieć nie może i nikomu nie pomagam,a jak już napisze coś po"chłopsku" to wtedy tu się uaktywniasz.

 

Kiedyś dziwiłeś się dlaczego dałem ci minusa w temacie o białku,powód był prosty(raz że napisałeś tam że ważysz chyba 65 kg) a dwa jak można nie było wiedzieć że nadmiar wysoko przetworzonego białka może podlewać,skoro to białko zawiera dużo aminokwasów glukogennych,to w świetle że masz uprawnienia dłużej niż ja,nie przysporzy ci sławy.

Odnośnik do komentarza

No choc jedno wyjasnione, uf.

 

 

Kiedyś dziwiłeś się dlaczego dałem ci minusa w temacie o białku,powód był prosty(raz że napisałeś tam że ważysz chyba 65 kg) a dwa jak można nie było wiedzieć że nadmiar wysoko przetworzonego białka może podlewać,skoro to białko zawiera dużo aminokwasów glukogennych,to w świetle że masz uprawnienia dłużej niż ja,nie przysporzy ci sławy.

 

Widzisz, wytknalem ci to kiedys bo i wtedy nie zrozumiales o czym pisalem. To ze nie wiedzialem ze bialko podlewa, nie wiedzialem kiedys, tak jak i ty. Chyba ze urodziles sie omnibusem, to przepraszam (choc wiemy ze nie). Bylem swego czasu karmiony informacjami typu, zryj bialko bedziesz wielki itd. Nie ja jeden zapewniam. Nie wiem co ten fakt ma do tego jakie ja mam uprawnienia. Chyba dobrze ze wiem to teraz i moge byc wmiare kompetentnym trenerem czyz nie? A co moja waga miala do tego minusa to juz zupelnie nie wiem. Ofcoz moje slowa ze w sumie w (pipi)e to mam wiele niezmienia bo juz poswicilem na to kilka linijek tekstu, wiec chyba cos jest na rzeczy. Swoja droga jako instruktor na silowni, nie wiem jak w PL, ale tutaj za dawanie porad zywieniowych moglbym podac cie do sadu, bo zwyczajnie nie masz prawa. Znaczy mozesz sie trzymac tylko szeroko pojetej i ogolno dostepnej wiedzy (IG, low fat i inny bulszit). Tak ze uwazaj ;> hehe

I slawy nie szukam, bynajmniej.

 

 

Znów się czepiasz jak tej glikolizy?Użyłem ogólne zwrotu,kanabis pisze że rzucam regułkami i w ten sposób nic zrozumieć nie może i nikomu nie pomagam,a jak już napisze coś po"chłopsku" to wtedy tu się uaktywniasz.

Ale misiu, to ty o siatkach zaczales wyskakiwac nie ja. Ja rozumiem co znaczy chlopski rozum, ale wiesz w dwie strony musi to dzialac. Wymagaj od siebie tego samego.

 

No, toby chyba zakonczylo te dyskusje. Moze ktos cos o jedzeniu napisze :)

 

 

edit, 65 to ja mialem pare miesiecy temu a zaczynalem od 52. Teraz mam lekko ponad 70 i nie sadze by to mialo jakikolwiek wplyw na moje trenerowanie :)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

 

Ale misiu, to ty o siatkach zaczales wyskakiwac nie ja. Ja rozumiem co znaczy chlopski rozum, ale wiesz w dwie strony musi to dzialac. Wymagaj od siebie tego samego.

Teraz  będę wiedział by z tobą naukowo pisać.

 

 

 

Widzisz, wytknalem ci to kiedys bo i wtedy nie zrozumiales o czym pisalem. To ze nie wiedzialem ze bialko podlewa, nie wiedzialem kiedys, tak jak i ty. Chyba ze urodziles sie omnibusem, to przepraszam (choc wiemy ze nie). Bylem swego czasu karmiony informacjami typu, zryj bialko bedziesz wielki itd. Nie ja jeden zapewniam. Nie wiem co ten fakt ma do tego jakie ja mam uprawnienia.

 

 

Dobrze wiesz o co mi chodziło z uprawnieniami,inaczej nie napisałbyś ze nie możesz doradzać ludziom co mają jeść.Instruktor i to personalny,powinien mieć wiedzę że każdy makro składnik źle stosowany może podlewać,szczególnie produkty wysoko przetworzone jak odzywki białkowe,wiadomo białko nie ma iq,ale im bardziej produkt jest przetworzony/łatwiejszy do strawienia tym bardziej po jego zażyciu skacze insulina,która przy nadmiarze aminokwasów glukogennych może zatłuszczać.

 

 

Co do wagi to uważam ze będąc trenerem bb 65 kg wagi to dużo za mało,nawet przy moim 168 cm wzrostu,a ty pewnie masz więcej.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Stary ale widziałeś jego brzuch a swój? Prędzej bym do niego poszedł jako trenera niz do ciebie, i pewnie nie ja jedyny.

 

Zachowujesz sie jak piz.da bez jaj bo nie potrafisz sie przyznac do błędu krasnalu. Chciałes zrobić z czoko błazna że nie ma do ciebie polotu bo jestes instruktorem a on nikim, a okazało sie że jest o wiele bardziej zaawansowany w tych sprawach niż ty i sie spi.ździłeś i poraz kolejny zostałes błaznem. Lepiej już nie rób wstydu sobie i wyjdź , tak by było najlepiej. Dla ciebie


Sie przyje.bałeś jego wagi a ja jestem znania że na trenera bb taki kurdupel jak ty to stanowczo za mało

Odnośnik do komentarza

Stary ale widziałeś jego brzuch a swój? Prędzej bym do niego poszedł jako trenera niz do ciebie, i pewnie nie ja jedyny.

 

Też ci mogę dać fotkę gdzie mam dobry brzuch przy wadze 72 kg,ale akurat z jednym się zgadzam,przydałby ci się trener.

 

 

Zachowujesz sie jak piz.da bez jaj bo nie potrafisz sie przyznac do błędu krasnalu.

A ty jak gimbaza,bo przyznałem rację,że źle odczytałem temat o martwym,a jakim jeszcze błędzie piszesz?

 

 

 

 

 Chciałes zrobić z czoko błazna że nie ma do ciebie polotu bo jestes instruktorem a on nikim, a okazało sie że jest o wiele bardziej zaawansowany w tych sprawach niż ty i sie spi.ździłeś i poraz kolejny zostałes błaznem. Lepiej już nie rób wstydu sobie i wyjdź , tak by było najlepiej.

 

 

Błazna to tylko ty z siebie robisz w prawie każdym poście tutaj,zawsze podpierasz się kimś bo sam nie masz argumentów do dyskusji.Z czoko pisaliśmy w pewnym momencie na dobrym poziomie,po prostu źle zaczęliśmy,podejrzewam ze przez twoje plucie jadem wszędzie

 

Sie przyje.bałeś jego wagi a ja jestem znania że na trenera bb taki kurdupel jak ty to stanowczo za mało

 

A ja nie,bo twoje zdanie średnio mnie rusza,jak zawsze nic z niego nie wynika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...