Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jest 2014 rok i dalej nie ma tradycyjnych pokemonów na stacjonarnej konsoli nintendo w trójwymiarze? WiiU się tym bardziej do tego nadaje ze względu na ekran w padlecie.

 

Dlatego że Pokemony na stacjonarkach się nie sprzedają i to oczywistosc znana od lat.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czemu jest 2014 rok i dalej nie ma tradycyjnych pokemonów na stacjonarnej konsoli nintendo w trójwymiarze? WiiU się tym bardziej do tego nadaje ze względu na ekran w padlecie.

 

Gamefreak nie ma kompletnie doświadczenia w robieniu gier na konsole. No i seria jest na tyle zakorzeniona na handheldach , że raczej nie ma co nawet myśleć o prawdziwych pokemonach na Wii U.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przyzwyczaić można się do wszystkiego, ale nie zmieni to faktu, iż wygląda to beznadziejnie. Brakuje jeszcze typowych chmurek z komiksów z wyrazami dźwiękonaśladowczymi w stylu "WHAM!" albo "BANG!" :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od soboty teoretycznie mamy znowu w Polsce Nintendo. Ktoś coś w sklepach zauważył ?? Jak cenowo ?? Jaka dostepność akcesoriów i gier ?? Bardzo bym chciał żeby na start zrobili jakieś dobre promo na konsole (najelpiej na WiiU Premium z WW). Oficjalna strona dalej w budowie. Sklep (ten nowego dystrybutora) dalej nie działa. Mam nadzieje że tylko start jest taki mizerny i juz niedługo będzie można iść do sklepu kupić sobie chociażby Controllera Pro w cenach porównywalnych z tym z UK.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem ale jezeli już mam kupić premium to z Zeldą. Ewentualnie z Marianem 2D (bo bardziej mi się takie podobają od tych 3D). Poczekam jeszcze kilka tygodni a może nawet do E3 i zobacze czy coś się zmieni zarówno u nas (ze względu na tego dystrybutora) oraz w polityce samego N. Licze na małą obniżkę ceny i zapowiedź nowego Metroida (seria która jest jak dla mnie zdecydowanie najlepszym IP od Nintendo).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Byłem ostatnio u swojego "zaufanego źródełka" od gierek, czesi działaja już w polsce, ale jakakolwiek aktywność sprzedażowa NA TĄ CHWILE to listopad 2014. Ponoć jest totalny chaos oraganizacyjny, nie porekrutowani ludzie, na razie nintendo w polsce jest na papierze.

i tu pytanie

http://microsite.nintendo-europe.com/poland-europe/

czy Ta pani Małgosia to TA pani Małgosia z stadlbauera, jak tak to będą złote wieki nintendo w polsce w końcu <3.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Szkoda, nie powinni w takim razie ogłaszać niczego (nawet w tak żałosny sposób jak zorganizowana jest podana przez Ciebie strona). WiiU planuje kupić albo po obniżce ceny albo po zapowiedzi nowego Metroida (cała reszta nie ma dla mnie znaczenia - N dostało ode mnie kredyt zaufania przy kupnie 3DS i zawodzą strasznie, tylko nowa Zelda i Animal Crossing mi dali z tych na które czekałem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...