Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Brak wieści o wydaniu Project Zero na zachodzie mnie irytuje,obok Bayo2 to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra na obecne sprzęty do grania. A już myślałem,że w związku z taką sobie kondycją WiiU na rynku to Ninny wyda i to by przyciągnąć nowych potencjalnych klientów do swojej konsoli i jednocześnie zwiększyć różnorodność dostępnych tytułów. Oby przed końcem roku coś się ruszyło w sprawie lokalizacji tej odsłony bo już teraz prezentuje się zacnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podbijam. Gry takie jak ZombiU, Bayonetta 2 czy właśnie Project Zero to świetne dodatki do tradycyjnego line up'u szpili od Nintendo. Dlatego też mam nadzieję, że sprawa europejskiej premiery szybko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Wii U sie automatycznie rejestruje gdy zakladamy konto online na konsoli, tam nawet zdrapki z punktami nie ma w pudelku.
Co do punktow to 7000 to bardzo duzo - ja sam kiedys zbieralem i wiem, ze na to trzeba mase gier, mam z Club Nintendo pada SNES Classic Controller do Wii za ktorego dalem wlasnie 7000 punktow.

 

Teraz mam troche zdrapek i tez bym chetnie cos wzial, ale chyba na nic lepszego mi nie wystarczy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Szkoda że by grać w gry z Wii trzeba się między os przełączać mogli to jakoś lepiej rozwiązać. Nie powiem chętnie bym czasami grając np. w Xeno spojrzał na Miiverse a tu jest niedostępne w trybie Wii. Nawet nie wiem kiedy ale odświeżyli Mii Maker pamiętam ten z okolic 2 listopada ubiegłego roku dawno tam nie zaglądałem ale teraz jest dużo ładniej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ktoś mi powie czy w dashu Wii (na WiiU) da się sprawdzić ile w każdą z gier graliśmy??

 

I jeszcze jedno - padlet może stać cały czas w tej ładowarce z zestawu premium?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie czy w dashu Wii (na WiiU) da się sprawdzić ile w każdą z gier graliśmy??

 

I jeszcze jedno - padlet może stać cały czas w tej ładowarce z zestawu premium?

 

nie da sie, ale w dashu WiiU mozesz zobaczyc ile samo Virtual Wii miales odpalone

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czekam na Bayonettę 2 za 159 zł :) Menago jeszcze punkty rabatowe za zakupy dodaje, niedużo ale zawsze, więc co jakiś czas jeszcze kupuję grę kilka/kilkanaście zł taniej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...