Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ps4 i wii u .

 

Ładnie się uzupełniają tak samo pewnie xbox one z wii u. Można żyć z tylko xboxem lub tylko ps4. Wii u jest tu główną zabawką z naprawdę innymi grami. Uważam że posiadanie ps4 i xboxa nie jest optymalne dla nikogo bo gry na obu są prawie identyczne.

Odnośnik do komentarza

Ja nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że PS4 i XOne wieją PCetem, dla mnie jest odwrotnie.

Dawne exy Sony czyli MGS i SH wychodza nawet na PC to po co kupować konsole sony, dla last of us w lepszej grafie? Sorry podziękuje.

 

"Kiedyś" na premierę konsoli musiał być zestaw: bijatyka, wyścigi, platformówka/przygodówka.

 

Teraz fps, fps, fps o tps!

Nie ma zapowiedzi nowych części tylko remastery i edycje GOTY.

Ehhhh kiedyś to przynamniej Medal of Honor był całkiem inną grą niż na PC… teraz wszytsko to samo i kłótnie o fps i rozdzielczość.

 

Mi coś takiego nie odpowiada dlatego kupiłem Nintendo ;).

 

Co do grafy na Wiii biedy nie ma to fakt ale grając w 3d worlda, nie pamiętam dokładnie na której planszy ( chyba 3-4 świat) sytuacja wyglądała tak:

Teren "olbrzymi" za dużo na ekranie się nie dzieje, a pop up jak na czasów psx;)

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem póki jeszcze ani Xone anie PS4 nie ma jakiś masakrycznych exów to najlepsze obecnie combo to PS4 (multiplatformy) + genialne exy Ninny.

 

Co do bonera to mimo, że szanuję to w tej generacji odegra typową maszynkę do exów (głownie exów konsolowych), co oczywiście nie znaczy, że to słaba opcja ale moim zdaniem nie priorytetowa. Z drugiej strony jak pomyślę sobie następną gwiazdkę z nowym Tomb Riderem, Ori, Quantum Brake, Sunsetem i Horizon 2 to, to, to :banderas:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Każdy kupuje konsole jaka mu pasi i gra w gry jakie lubi, a że lwia część graczy nie dostrzega rozgrywkowej genialności jaką serwuje Niny, to już ich strata. Giery z WII U wpasowują się idealnie w moje gusta, więc tą konsole postanowiłem kupić jako pierwszego nekstgena. Plejstejszyn 4 i Xbołn, w tym momencie sssą pałę. Zaczną wychodzić jakieś naprawdę miodne gry na te systemy,( te tak zwane mega hity, które już są na te konsole, to nie do końca moja bajka - zagram, ale szybko mnie nudzą - wypróbowane u znajomych/kolegów) to się zastanowię nad dokupieniem kolejnego systemu. Działa to także w drugo stronę. Ktoś tam sobie myśli - ale to Wii U zasysa. Wyjdą jakieś konkrety dla dorosłych, to pomyślimy. 

 

PS balon zmienił avatara, balon ma Toada na chacie ^^

Odnośnik do komentarza

Ja sam sie przymierzam i od dluzszego czasu juz o wii u mysle. Troszke mnie martwi mala liczba premier na najblizszy rok ale z drugiej str to nintendo oni nigdy nie zapowiadali gier duzo duzo wczesniej wiec raczej mozna byc spokojnym poza tym pozostaje masa tytulow z wii do ogrania a tych tez jest niemalo chociaz dostepnosc niektorych bywa rozna.

Odnośnik do komentarza

Ja sam sie przymierzam i od dluzszego czasu juz o wii u mysle. Troszke mnie martwi mala liczba premier na najblizszy rok ale z drugiej str to nintendo oni nigdy nie zapowiadali gier duzo duzo wczesniej wiec raczej mozna byc spokojnym poza tym pozostaje masa tytulow z wii do ogrania a tych tez jest niemalo chociaz dostepnosc niektorych bywa rozna.

 

Czy ja wiem? Wg mnie 2015 wygląda jeszcze lepiej od 2014.

Odnośnik do komentarza

Ja sam sie przymierzam i od dluzszego czasu juz o wii u mysle. Troszke mnie martwi mala liczba premier na najblizszy rok ale z drugiej str to nintendo oni nigdy nie zapowiadali gier duzo duzo wczesniej wiec raczej mozna byc spokojnym poza tym pozostaje masa tytulow z wii do ogrania a tych tez jest niemalo chociaz dostepnosc niektorych bywa rozna.

Bądź spokojny gry od Ninny nie "pękają" w jeden wieczór;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja sam sie przymierzam i od dluzszego czasu juz o wii u mysle. Troszke mnie martwi mala liczba premier na najblizszy rok ale z drugiej str to nintendo oni nigdy nie zapowiadali gier duzo duzo wczesniej wiec raczej mozna byc spokojnym poza tym pozostaje masa tytulow z wii do ogrania a tych tez jest niemalo chociaz dostepnosc niektorych bywa rozna.

 

Czy ja wiem? Wg mnie 2015 wygląda jeszcze lepiej od 2014.

 

 

No co ty. Capitan Toad, Spaltoon, Star Fox U, Mario Maker, nowy Yoshie czy taka popierdówka jak Zelda U to tylko mehhhhhh.

 

edit:  bym zapomniał o tych grach 2/10 co do tej pory wyszły na U. Najgorsza konsola w historii.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja sam sie przymierzam i od dluzszego czasu juz o wii u mysle. Troszke mnie martwi mala liczba premier na najblizszy rok ale z drugiej str to nintendo oni nigdy nie zapowiadali gier duzo duzo wczesniej wiec raczej mozna byc spokojnym poza tym pozostaje masa tytulow z wii do ogrania a tych tez jest niemalo chociaz dostepnosc niektorych bywa rozna.

 

Czy ja wiem? Wg mnie 2015 wygląda jeszcze lepiej od 2014.

 

 

No co ty. Capitan Toad, Spaltoon, Star Fox U, Mario Maker, nowy Yoshie czy taka popierdówka jak Zelda U to tylko mehhhhhh.

 

edit:  bym zapomniał o tych grach 2/10 co do tej pory wyszły na U. Najgorsza konsola w historii.

 

 

A i tak nie wymieniłeś wszystkiego ;p

Odnośnik do komentarza

@Velius, co racja, to racja.

 

1 - Super Mario 3D World

2 - Donkey Kong Country: Tropical Freeze

3 - Pikmin 3

4 - Mario Kart 8

5 - Super Smash Bros

6 - Bayoneta 1 - nie ex :)....."

7 - Bayo 2

8 - The Wonderfol 101

9 - New Super Mario Bros Wii U

10 - New Super Luigi Wii U

11 - Lego City: Undercover

12 - Zombie U

13 - Captain Toad Treasure Tracker 

14 - Monster Hunter 3 Ultimate

15 - Scriblenauts Unlimited

16 - Sonic Lost World - jak dla mnie gra na 7/10

17 Hyrule Warriors

 

kolejność oczywiście przypadkowa.

 

Należy dodać, że wszystko (prócz bayo 1) to Kozackie exy, z których miodzik płynie nieprzerwanym strumieniem.

Nintendo kocha swoje dzieci i wybacza im błędy młodości wspierając je, a nie olewając i strącając do rynsztoka jak ...., wiadomo o kogo chodzi.

 

@Kobik, ja też kolekcjonuje/odkupuje perełki wii - poluje zwłaszcza na A Boy and his Bloob. Bo jeśli kupka wstydu, to z klasą :)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

A w tym roku jeszcze co najmniej z 4 kozackie exy dojdą. Dla mnie przesadzona pierwsza piątka exów na U to:

 

1) Super Mario 3d World

2) Mario Kart 8

3) Donkey Kong TF

4) Capitan Toad

5) Lego City Undercover

 

Co najlepsze to miejsca przypadkowe bo ciężko mi określić kolejność tych killerów...

Odnośnik do komentarza

Z gier których posiadam czyli: 3d World, NSMB, Bayo1&2, Zelda WW, Mario Kart 8, Zombie U polecam:

 

3d World, Zelda i Bayo to gry ewidentnie 10/10 ( w Zelde nie miał okazji wcześniej pograć).

Zombie U klimat niby ma ale pograłem może 1,5h i coś nie mogę się zebrać to ponownej sesji.

Mario Kart jakoś mnie nie urzekł i odpalam od czasu do czasu na parę wyścigów ;)

 

NSMB to tytuł jak dla mnie specyficzny nie każdemu będzie odpowiadał poziom trudności.

Z drugiej strony grając z kimś kto potrafi grać miód wylewa się z ekranu :).

 

Teraz chce na spokojnie pomasteroać bayo, obie części mario :) ew. jakieś klasyki z virtual console.

 

Przyszłe zakupy:

Toad - walcze, żeby go nie kupić już teraz ;)

Czekam na nowego Yoshiego :)

O Zeldzie nie musze wspominać.

Star fox - nie grałem w poprzednie częsci i nie wiem czy ta gra mi podejdzie, aczkoliwke czekam na konkretne info.

 

Chciałbym nowego metroid prime'a

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...