Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że masz takie same kolory jak ja. Też nie przepadam za graniem na ekranie padleta, chyba, że muszę. 

PS: I nie lam tylko zdobądź gwiazdki w każdym pucharku i kup Pan oba DLC :P

 

Ja za to nie lubię grać na TV na Wii U i grywam tylko na padlecie :D 

 

 

 

Spoko, spoko :D Teraz masteruję  150cc, po tym oczywiście kupię DLC. A te gwiazdki to za co są ? 

 

Kup od razu DLC :gayos: gwiazdki są po nic, tylko jak masz zdobyty komplet dajmy na to 2 gwiazdek (co najmniej) w każdym GP to te 2 gwiazdki masz widoczne przy nicku online. czysta kosmetyka i szpan przed innymi

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko :D Teraz masteruję  150cc, po tym oczywiście kupię DLC. A te gwiazdki to za co są ? 

Za punkty podczas grand prix. 3 gwiazdki zgarniasz za komplet zwycięstw w danym pucharku (4 razy zajęcie pierwszego miejsca) - 60p, 2 gwiazdki za chyba 59-58 i jedną za 56. Wystarczy zdobyć w każdym jedną żeby dostać złotego karta :)

EDIT: Rayos, gwiazdki przy nicknamie online to były w MK7 i w tym na Wii, w najnowszym tego nie ma.

Edytowane przez Sowaa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Spoko, spoko :D Teraz masteruję  150cc, po tym oczywiście kupię DLC. A te gwiazdki to za co są ? 

Za punkty podczas grand prix. 3 gwiazdki zgarniasz za komplet zwycięstw w danym pucharku (4 razy zajęcie pierwszego miejsca) - 60p, 2 gwiazdki za chyba 59-58 i jedną za 56. Wystarczy zdobyć w każdym jedną żeby dostać złotego karta :)

EDIT: Rayos, gwiazdki przy nicknamie online to były w MK7 i w tym na Wii, w najnowszym tego nie ma.

 

 

A to przepraszam, zagalopowałem się w takim razie :frog: 

Odnośnik do komentarza

Chris padlet faktycznie żółtek ja nie miałem tak na swoim basicu (choć mógłbym mieć bo przez 3 lata grałem raz na nim). Z drugiej strony na moje masz za to na tv za zimne barwy ustawione.

 

ps może się mylę ale wydaje mi się, że w białych (basicach) nie było tego problemu z padletem.

Odnośnik do komentarza

Ja serio wbijam w ten padlet :P Z nikim się nie dzielę moim telewizorem, więc jeśli o mnie chodzi to w ogóle ekran na nim może być czarny :P Natomiast  martwi mnie 3DS, bo z mojej nowej miłości do Nintendo, zacząłem poważnie zastanawiać się nad zakupem New 3DSa

3DSa warto kupić choćby dla najlepszego JRPG ostatnich lat - Bravery Default.

No i dla Fire Emblem (awe i nowej części) 

Odnośnik do komentarza

Do jRPG podchodziłem już kilkanaście razy ( głównie na PS 2 i PSP) i żadną nie mogłem grać dłużej niż 5h. Może kiedyś kupię Xeno na Wii U i zobaczę czy teraz mi podejdą jRPG. 

Figaro ja nie uznaję używanych konsol. Wszystko ma być nowe i pachnące :) Jedyny wyjątek zrobię kiedyś na PS Mortem :P

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś się zdziwić ale ja swojego New 3DS'a upolowałem na allegro za równowartość 700zł + ładowarka + cover plate z Animal Crossing (dostępny in Japan) + dwa Animale + oficjalny pokrowiec do 3DS'a i wszystko w tak perfekcyjnym stanie że mucha nie siada, jakby dopiero były wyjęte z folii. W przeliczeniu wyszło iż za samą konsolę dałem ok. 350zł i lepszego deala na konsoli używanej to nie zrobiłem (choć kiedyś DS Lite'a Cobalt-Black w bdb+ stanie wyrwałem za 280zł kompletny zestaw). 

 

Co do jakości ekranów 3DS'a to już kwestia gustu, choć matryce IPS wyglądają na pierwszy oka zacnie tak nie lubię w nich czerni gdyż jest przesadna i wielkie g. widać, zresztą nigdy nie wybrałbym XL'ki, nie ważne jak ładne limitki śmigają zwykły New 3DS to dla mnie ideał konsoli przenośnej (no i dzięki przyciskom rodem ze SNESa wygląda bardzo growo xD).

 

 

A co do matrycy w Gamepadzie to cóż bardziej CI w takim razie polecam ustawić TV bo masz przesadnie zimne kolory co przy takim MK wygląda to nie naturalnie.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

No VGchartz ma ten problem iż nie ma w pełni sprzedaży cyfrowej gier, jedynie pudełka (jedynie NPD zbiera jeszcze dane z cyfrowej sprzedaży) a tak to szczerze mówiąc zbierają informacje z tego co się pojawi z pewnymi opóźnieniami. Tak to ciężko znaleźć takie informacje bo nie wszystkie firmy i nie we wszystkich krajach chociażby Europy zbiera się dokładne dane. Tak to zazwyczaj mamy US, UK i Japonię, więc ta stronka to jedyne "adekwatne" źródło całości, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż hardware'u i ogólnie softu. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Wydaje mi się, że masz takie same kolory jak ja. Też nie przepadam za graniem na ekranie padleta, chyba, że muszę. 

PS: I nie lam tylko zdobądź gwiazdki w każdym pucharku i kup Pan oba DLC :P

 

Ja za to nie lubię grać na TV na Wii U i grywam tylko na padlecie :D 

 

 

Ty to w ogóle jesteś inny ;)

 

Ale rozumiem, jak masz w akademiku tylko 21", to w sumie może i lepiej na padlecie przed nosem. Ja uznaję tylko 42" + Pro Controller  :banderas:

No VGchartz ma ten problem iż nie ma w pełni sprzedaży cyfrowej gier, jedynie pudełka (jedynie NPD zbiera jeszcze dane z cyfrowej sprzedaży) a tak to szczerze mówiąc zbierają informacje z tego co się pojawi z pewnymi opóźnieniami. Tak to ciężko znaleźć takie informacje bo nie wszystkie firmy i nie we wszystkich krajach chociażby Europy zbiera się dokładne dane. Tak to zazwyczaj mamy US, UK i Japonię, więc ta stronka to jedyne "adekwatne" źródło całości, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż hardware'u i ogólnie softu. 

 

Dane z VGC są obecnie wysysane z czyjegoś palca u nogi. Strzelają na oślep tymi cyframi. Na początku poprzedniej generacji jeszcze w miarę trafiali, ale przez ostatnią dekadę rynek tak się rozrósł, że można tam zaglądać co najwyżej na forum.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wydaje mi się, że masz takie same kolory jak ja. Też nie przepadam za graniem na ekranie padleta, chyba, że muszę. 

PS: I nie lam tylko zdobądź gwiazdki w każdym pucharku i kup Pan oba DLC :P

 

Ja za to nie lubię grać na TV na Wii U i grywam tylko na padlecie :D

 

 

Ty to w ogóle jesteś inny ;)

 

Ale rozumiem, jak masz w akademiku tylko 21", to w sumie może i lepiej na padlecie przed nosem. Ja uznaję tylko 42" + Pro Controller  :banderas:

 

Yy dzięki? :rayos: 

 

No pewnie jakbym miał większy TV, to wolałbym oglądać obraz z telewizora, ale nawet jak mam możliwość grać na większym TV, to wolę padleta :dunno:

Odnośnik do komentarza

A dokładniej 854x480

 

@donsterydo

śmiem się nie zgodzić, zauważ że dane aktualizują obecnie co 2/3 tygodnie a i tak dokładnych danych sprzedażowych na cały świat nikt nie ma ponieważ oficjalnie cyfrówek w wielu krajach się nie wlicza w słupki sprzedażowe. Mowa tutaj głównie o pudełkach normalnych gier. Zresztą lepiej mieć dane w przybliżeniu niż w ogóle....

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chroni: Wszystko byłoby ok. Gdyby to faktycznie były DANE. Niestety to są tylko szacunki wyssane z palca, mają jakiś tam kontakt z jakimś niewielkim wycinkiem rynku w USA i później to sobie mnożą przez jakiś tam współczynnik ile to może być globalnie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

@Doni

specjalistą od tego nie jestem i nie mówię że nie masz racji, problem głownie polega na tym iż wątpię aby kiedykolwiek powstała taka stronka, która będzie zbierać dane sprzedaży gier w pudełku i w cyfrze z każdego kraju EU z każdego zakątka US i Japonii. Lubię tam wejść od czasu do czasu bo przynajmniej tam najłatwiej znaleźć newsy z wynikami z Amerykanskiego NPD z Japonii czy paru krajów Unii choć jak pisałem, cyfrowej sprzedaży nikt nie sprawdza i to jest problem bo wydawca może ogłosić zaj.ebistą sprzedaż ale nikt inny tego nie potwierdzi. Tak czy siak dzięki za wymianę poglądu ;-]

Odnośnik do komentarza

Robaczki powiedzcie mi czy w eshopie znajdę super mario all-stars ? Czy jedyna opcja to kupno wersji na wii ? Jeżeli będzie to wersja na wii to muszę do wii u dokupić gruchę i nunchack lub classic pro controller tak ?

 

Nie znajdziesz. Jedynie opcja kupna na Wii wchodzi w grę.

 

grucha i nunchuk to to samo, pewnie miałeś na myśli wiimotea i gruchę ;) Tak, wiimota bedziesz potrzebować, możesz do neigo dokupić classic controllera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...