Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy każda grę z virtual consol moge ograć sobie na padlecie ? I jak często są wyprzedaże na stare gierki ?

 

możesz grać na padlecie, nawet w te z Wii o ile nie wymagają do użycia wiimota :) nadal będziesz mógł mieć obraz na padlecie, ale będziesz musiał wykorzystywać mota. (protip - kamerka padleta dziala jak sensor bar)

Edytowane przez Lord Astmer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale wii u jest dobre :banderas: szkoda ze wcześniej sie nie skusiłem i jak zawsze narzekałem na padlet to po kilku godzinach jest lux, super leży w dłoniach i podejrzewam ze im dłużej będę na nim grał tym będzie jeszcze lepiej :fsg:

 

Miałem to samo, największy minus to brak triggerów. No ale na Wii U się nie gra w FPSy i wyścigi, więc uj z tym :D

Odnośnik do komentarza

No Ja i mój kuzyn braliśmy ostatnio Wii U w MG i ogólnie bez zastrzeżeń większych - byl bobek i wszystko sprawnie poszlo. Jedyne jakie mam to do tej starej co tam stacjonuje - no co za wkur.wiajace stare babsko to masakra. Nie będę się rozpisywał bo pisze z telefonu, ale grunt to nietrafic na nią.

Odnośnik do komentarza

Problem z MG dochodzi taki, ze bralbym jak cos ze sklepu internetowego nie stacjonarnie. Fragment opisu sprzedawanej konsoli z aukcji : "Konsola fabrycznie nowa! Konsola w oryginalnym opakowaniu po zestawie z grami." Czyli, ze co? Otworzyli sobie pudlo z konsola bo tak, gry z zestawu opylaja osobno? 

 

No krwa jak pisza, ze nowa to powinna byc nieotwierana i niemacana przez stado ludzi. MG odpada. Juz wolalbym uzywke za 600 + zl wyrwac niz placic za pseudo nowa konsole, ktora rownie dobrze moze byc po roznych przejsciach. Teraz to sobie w brode pluje, ze nie kupilem wczesniej jak bylo tego wiecej.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Problem z MG dochodzi taki, ze bralbym jak cos ze sklepu internetowego nie stacjonarnie. Fragment opisu sprzedawanej konsoli z aukcji : "Konsola fabrycznie nowa! Konsola w oryginalnym opakowaniu po zestawie z grami." Czyli, ze co? Otworzyli sobie pudlo z konsola bo tak, gry z zestawu opylaja osobno? 

 

No krwa jak pisza, ze nowa to powinna byc nieotwierana i niemacana przez stado ludzi. MG odpada. Juz wolalbym uzywke za 600 + zl wyrwac niz placic za pseudo nowa konsole, ktora rownie dobrze moze byc po roznych przejsciach. Teraz to sobie w brode pluje, ze nie kupilem wczesniej jak bylo tego wiecej.

Konsole i Gry to dobry sklep, złych cen też nie mają.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie na KiG najchetniej bym wzial ale zostaly im same nedzne zestawy. Xeno juz mam wiec ten zestaw odpada a doplacac do bundla z Mario Maker nie bede. Sama gra o ile mnie interesuje to nie jest warta wydania duzo wiecej za konsole. Ponarzekalem ale nie obejdzie sie chyba bez uzbrojenia w cierpliwosc.

Jest jeszcze bundle Mario Karto + Splatoon + NSMB + Luigi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...