Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z MG dochodzi taki, ze bralbym jak cos ze sklepu internetowego nie stacjonarnie. Fragment opisu sprzedawanej konsoli z aukcji : "Konsola fabrycznie nowa! Konsola w oryginalnym opakowaniu po zestawie z grami." Czyli, ze co? Otworzyli sobie pudlo z konsola bo tak, gry z zestawu opylaja osobno?

 

No krwa jak pisza, ze nowa to powinna byc nieotwierana i niemacana przez stado ludzi. MG odpada. Juz wolalbym uzywke za 600 + zl wyrwac niz placic za pseudo nowa konsole, ktora rownie dobrze moze byc po roznych przejsciach. Teraz to sobie w brode pluje, ze nie kupilem wczesniej jak bylo tego wiecej.

Basic bundle są nieotwierane wcześniej jeśli bierzesz cały zestaw, ale można u nich kupić tez sama konsole - wyjmuje wtedy z bundla wiiremote, dwie gry i sensor bar i sprzedają to jako zestaw za 2 banki a konsola w opakowaniu po bundlu jest sprzedawana oddzielnie za 750 zl bodajze. Stąd takie nazewnictwo. Dlatego teraz takie dziwne zestawy growe k taki opis aukcji.
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj kupiłem białasa na allegro od użytkownika ninson czy jakoś tak. Koleś handluje tym sprzętem i ceny ma niezłe. Zobaczymy jak przyjdzie. W Saturnie są białasy po 999 zł. Sam długo polowałem na konsolę. W Electronic Dreams jest zestaw za 850 zł. W MG mieli tego golasa białego za 689 zł ale podnieśli cenę na Święta więc ich olałem :)

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Wlasnie oferta Electronic Dreams wyglada niezle. Bral ktos od nich? Po ocenach na allegro torche nie usmiecha mi sie ryzykowac.

 

No straszne ryzyko - ponad 30000 pozytywow i 40 negatywow :pawel:

Wiesz, ze nie kupujesz nowego mercedesa, tylko zabawke dla dzieci?

Odnośnik do komentarza

Kup od ninsona123, gość ma teraz jedną białą konsolę i dwie czarne. Może ceny nie są super atrakcyjne ale towar zgodny z opisem. Ja jestem zadowolony to i Ty będziesz ;)

 

EDIT: A tak BTW to miałem kiedyś właśnie czarne Wii U że na moim telewizorze nie działała, po prostu nie dawała obrazu po HDMI a na innym telewizorze było wszystko ok :sorcerer: enigma nie wiem czemu tak było, może tu jest szansa na podobny scenariusz

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

@grykom

 

Nawet nie ma takiej opcji aby kabel Component dorównał jakości kablowi HDMI. Kolorystyka jest znacznie lepsza na HDMi to raz, dwa nie wszystkie obecne TV obsługują rozdzielczość 1080p poprzez Component (najwięcej modeli obsługujących 1080p poprzez Component mają Samsungi). 

Odnośnik do komentarza

Może HDMI w TV było walnięte ;)

Mówisz o mojej historii? Właśnie nie, HDMI sprawne bo inne konsole działają tylko ta jedna nie chciała a wszędzie indziej działała. Więc teoretycznie istnieje cień szansy że z tą konsolą z aukcji jest podobnie. Aczkolwiek możliwe że nie :sorcerer:

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dzieki za opinie o Electronic Dreams. Wzialem u nich zestaw z Nintendoland i Party U. Do tego w domu czeka juz Xenoblade Chronicles X. Zastanawiam sie jeszcze nad czyms do "poskakania". Wzialbym Donkey Kong'a ale chyba Mario Maker styknie na dluzej. Do tego kusza jeszcze klasyki z VC. Ale bedzie grane. Mega Man, Earthbound na padlecie  :fsg:

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...