Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, przydałoby się aby był to powrót do oryginalnych Paper Mario z levelowaniem i fjanymi dużymi papierowymi lokacjami i będę kupiony >: D Czyli moje pisanie bredni okazało się prawdziwe, no no, muszę częściej takie bzdury pisać ;-]

Odnośnik do komentarza

W sumie mi Paper Mario z Wii też się podobał, w tego z 3DS'a jeszcze nie grałem. Nie zmienia to jednak tego że liczę po cichu na nowego papierowego Mariana utrzymanego w duchu odsłon z N64 i GC. Ba nie obraziłbym się jakby zrobili również remaster'a/remake'a odsłony z GaCława, jak już biorą się za takie edycje co poniektórych gier...

Odnośnik do komentarza

Toć ja wiem, przecież umiem czytać ;) Ale mimo wszystko czy warto - oglądałem/czytałem o component vs HDMI w Wii U i różnicy praktycznie nie ma żadnej. 

 

PS. 530zł z wysyłką poza allegro typek proponuje. 

 

No ja kupiłem tą z aukcji (http://allegro.pl/show_item.php?item=5932405518) za 500zł +16zł przesyłka, chyba warto zaryzykować dla takiej ceny, jakoś dam radę bez hdmi ;)

Zdam relację czy było warto jak dojdzie.

Edytowane przez SpideyPL
Odnośnik do komentarza

Dzis patrze i prawie wszystkie Castlevanie są na eshopie... ale oczywiście wersje z DSa olane... co ta firma to ja nawet nie, a przecież gdyby wzięli się na poważnie za ten sklep i wrzucali powoli co lepsze gry z poprzednich platform to byłaby przepetarda. Liczę jeszcze na jakąś bombe w tym roku i obsługę gier z GC i fajne tytuły w sklepiku.

Odnośnik do komentarza

Grałem troche na emu i mi nie podeszlo także to daleko droga zanim to kupie z eshopu i spradzę ponownie. Zwłaszcza po tym jak zobaczyłem ile jest beat em upow na sklepiku :banderas: kupie sobie w wakacje wszystkie i będę grał przez miesiąc tylko w nie.

Mam braki bo xcx zabiera cały wolny czas, ale jak skończę i wezmę się za te single player gry to pójdzie z górki i szybko zniknie backlog :)

Odnośnik do komentarza

@XM

 

Gry na VC nie zależą tylko do Nintendo. Firma która stworzyła daną grę musi w ogóle wyrazić zgodę co do wydania tytułu i kwoty jaką będą za niego dostawać to raz, dwa Nintendo ma oddelegowany mały zespół, który wtedy pracuje nad wrzuceniem danego tytułu do eShopu. Tak więc nie jest to takie proste jak się wydaje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Gdańskim Saturnie chyba roztają się z Nintendo. Półka z grami na 3ds i Wii U ZNIKNĘŁA! Pozostał tylko stand i kilka konsol Wii U. Szkoda

W Katowicach w SCC nadal jest stand, konsole i półki z grami.

Fajna jest ogólnie promocja; Bundle z Splatoon i Mario Kart + New Super Mario + New Super Luigi + ZombiU + jeszcze jakaś gra za 1299zł.

 

Konsole WiiU na opakowaniu mają jakieś plomby ( jak kiedyś 3DS ) czy nie?

Pytam bo konsole w Saturnie miały ino te 2 pasy na krzyż.

 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Czemu Wii U sie nie sprzedało? Dla mnie ta konsola jest świetna, stawiam ją wyżej od Wii. No ale właśnie wyniki sprzedaży mówią co innego :why:

 

słaby marketing, brak dobrych tytułów na start, brak wsparcia 3rd party, konsola wyraźnie słabsza od X1/PS4, graczy odrzucił padlet, wielu po dziś dzień myśli, że Wii i Wii U toto samo, albo, że Wii U to jakiś dodatek do Wii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...