Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie :) miałem taką samą sytuację. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie odpina nnid od konsoli. Witamy w świecie Nintendo. Jak nie masz numeru seryjnego tamtej konsoli do dupka. Jeśli masz to trzeba napisać do nintendo. Najlepiej do niemieckiego albo UK wtedy szybko to podepną pod nową konsolę.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie :) miałem taką samą sytuację. Przywrócenie do ustawień fabrycznych nie odpina nnid od konsoli. Witamy w świecie Nintendo. Jak nie masz numeru seryjnego tamtej konsoli do dupka. Jeśli masz to trzeba napisać do nintendo. Najlepiej do niemieckiego albo UK wtedy szybko to podepną pod nową konsolę.

 

 

Tzn przywróciłem do ustawień fabrycznych poprzez sformatowanie konsoli, nic na niej nie było. Nr seryjny starej jak najbardziej posiadam.

Odnośnik do komentarza

A było tam Twoje nnid? W senie przed formatem. Jeśli tak to zapewne na nowej nie będziesz mógł się zalogować, wtedy piszesz do supportu podając dane obu konsol i swoje nnid i w granicach 7 dni Ci podepną.

 

Generalnie NNID może być przypisane do jednego WiiU i jednego 3DS-a. Migracje można zrobić mając dwie konsole obok siebie albo pisząc do supportu :) Nintendo <3

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

A było tam Twoje nnid? W senie przed formatem. Jeśli tak to zapewne na nowej nie będziesz mógł się zalogować, wtedy piszesz do supportu podając dane obu konsol i swoje nnid i w granicach 7 dni Ci podepną.

 

Generalnie NNID może być przypisane do jednego WiiU i jednego 3DS-a. Migracje można zrobić mając dwie konsole obok siebie albo pisząc do supportu :) Nintendo <3

 

 

No to lipa... Myślałem że wprowadzenie gier przypisanych do konta unormuje sprawę, ale widzę że dalej pod górkę. Ech to Nintendo...

Odnośnik do komentarza

Wyślesz maila do supportu i załatwią sprawę. Dorwiesz nowe Wii U i będzie na Ciebie czekał stary profil.

 

P.S. w świecie Nintendo ich konsol się nie sprzedaje, one mają zostać z Tobą do końca Twych dni a potem pałeczkę przejmuje syn/wnuk aż konsola nie ulegnie biodegradacji  :Coolface:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

W KiG do promocji gier Nintendo dodali parę tytułów na Wii U, np.:

 

Super Mario 3D World za 132,99;

 

Super Mario Maker za 132,99;

 

Hyrule Warriors za 123,99;

 

Capitan Toad za 99,99;

 

Splatoon za 115,99;

 

Devil's Third za 32,99;

 

Art Academy za 32,99.

 

http://konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=rabatolato2016&submit_search=Szukaj

Edytowane przez adasiulko
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tutaj masz licytację Wii Remote Plus:

 

http://allegro.pl/oryginalny-nintendo-kontroler-wii-z-motionplus-i6401236525.html

 

 

Ogólnie nie opłaca kupować się zwykłego Wiilota + Motion Plus gdyż cenowo wychodzi tak podobnie do nowych egz. z wbudowanym MP że szkoda kupować używki. Obecnie najtaniej kupisz Wii Remote Plus za 140/150zł. Ewentualnie możesz polować na cały zestaw Wii Remote Plus, Nunchuk, Sensor Bar ale jeżeli Ci zależy tylko na Wiilocie no to tak jak napisałem wydatek rzędu 150zł z przesyłką (nie baw się w używki jak się na nich nie znasz). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...