Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos jeszcze nie mial okazji sprawdzic to polecam wam gre NES Remix z e-Shopu.
To komplilacja wyzwan ze znanych starszych gierek takich jak Super Mario Bros. Ballon Fight, Zelda czy Ice Climber.

 

Gra kosztuje 9.99eur. Wiecej mozecie o niej przeczytac na PPE, sa tez screeny:
http://www.ppe.pl/encyklopedia-6384-nes_remix.html

 

Pelen oldchool, 8-bitowa grafika i muzyczka - mnie wciagnelo na calego ! Niedawno pojawila sie druga czesc, ale ja jeszcze zagrywam sie w jedynke, zreszta mam nadzieje, ze u nas tak jak w Japonii gra pojawi sie w zestawie z jedynka na plycie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kilka ciekawszych informacji z wczorajszego spotkania z inwestorami:

 

-do końca roku zostanie wydana aplikacja na komórki Mario Kart TV, w której będziemy mogli oglądać zapisane powtórki z wyścigów, rankingi itd.

-na e3 zostanie zaprezentowana odpowiedź Nintendo na figurki w stylu Skylanders/Disney Infinity. Na czym dokładnie ma to polegać, czy ma to być gra jeszcze nie wiadomo, ale dowiedzieliśmy się, że jest to w produkcji już od jakiegoś czasu. Pokazano tylko takie obrazki:

 

33.jpg

34l.jpg

 

35l.jpg

24.jpg

 

38.jpg

 

-Nintendo ogłosiło, że nie tracą już pieniędzy na sprzedaży WiiU

-W tym roku fiskalnym Nintendo chce zwiększyć zyski, w 2016 jeszcze bardziej ale nie jakoś znacznie, natomiast w 2017 roku planują "trzecią kolumnę". Ostatni raz gdy użyli tego terminu, chodziło im o DS'a, który miał towrzyszyć GCN i GBA

-Kolejne konsole są już w planach. Na pytanie kiedy wyjdą, Iwata odpowiedział, że nie myślą o wypuszczeniu nowej konsoli, dopóki posiadacze current-genowych platform nie będą w pełni zadowoleni

-Nintendo planuje "coś" dla krajów rozwijających się, co miałoby skutkować zwiększeniem masowego rynku dla Nintendo

-30-60$ za grę w tych krajach jest nie do przełknięcia, są plany nad rozwiązaniem tego problemu

 

Czyli możemy zgadywać, że nowa platforma wyjdzie w 2017 roku. Interesujące jest to, że Niny nie traci już rzekomo hajsu na WiiU. Miejsce na obniżkę cen? E3 powinno być ciekawe.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

E, to może oznaczać, że wyjdzie do marca 2015...

 

Tabelka, o której mówimy jest nazwana:

 

3.2014~

 

Czyli owszem, lista może wychodzić nawet po za 3.2015, ale może dlatego niektóre tytuły na tej liście (FExSMT) zamiast daty mają TBA. Mimo wszystko liczę na X w 2014 roku, tak jak widnieje to na tej liście.

Odnośnik do komentarza

szzzzzzzzzzzzzzz to nie ten dział dzieciaki console wars gdzie indziej:)  

 

Mnie strasznie kusi wii u i chcę sobie sprawić na dniach problem tylko z wyborem sklepu. Doradźcie coś tzn jaki sklep w polsce z gwarancją polecacie :) Proszę  sklepy przez was już sprawdzone a nie randomy z google :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...