Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie wiadomo, czy jest na 2dvd, na razie są to plotki.

2. Widać, skoro nie ma dwóch języków na jednej płycie to nie dało się tego zrobić. Płyty dvd mają dość ograniczone jak na dzisiejsze czasy miejsce.

3. Większość sklepów w Polsce NIE bierze gier od MS, tylko je sprowadzają, więc nie ma o co się martwić. Poza tym jest łatwy test pozwalający stwierdzić, czy trafiłeś na wersję PL - jeśli na pudełku znajdziesz duży, czerwony owal z napisem "POLSKA WERSJA JĘZYKOWA" to chyba domyślasz się co to oznacza.

 

O takie coś ci chodzi?

z10703733Q,Halo-Anniversary---napisy-PL--ktorych-nie-ma.jpg

 

Szkoda że nie wrzucili polskich napisów do wersji ang, jakoś nie wyobrażam sobie grania w Halo z dubblingiem :confused:

Odnośnik do komentarza

Według newsa na onlinecenter limitka nie będzie u nas w wersji PL, ale na ultimie jest info że będzie, nawet przy tytule dodali "PL".

 

To jak z tym już jest? Bo zamówiłem limitkę i chcę ją po polsku mieć. :confused:

 

 

http://www.onlinecen...-po-polsku.html

http://www.ultima.pl...onerska/i12206/

Ultima po prostu jeszcze nie zaktualizowała oferty. Informacja jest od MSu, a oni chyba jednak wiedzą lepiej niż Ultima :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

gracze z innych krajów świata dostają gry w swoich ojczystych językach więc nie widzę powodu by u nas miało być inaczej.

 

To bidulki nie dostają więc pełnego produktu. Gry o tak wyraźnym i przemyślanym całokształcie jak Halo powinny być nie ruszane w żadnym calu. MC to Steve Downes i tyle. Największą porażkę na polu polonizacji obstawiam jednak w komentatorze meczów, będzie drętwo na bank.

Odnośnik do komentarza

lipa że będzie dubbing ale dam im szansę, jeśli nazwy w Halo będą oryginalne a głosy postaci dobre to kupie w PL wersji, czekam na jakieś próbki.

Po tragicznym dubbingu w unch3 gdzie Drejk przez całą gre chyba z 500x powiedział ''Cholera'' czy takich rodzynach jak star wars na kinecta dmucham na zimne.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wyciągnąć ciekawe info, otóż MS zamiast iść w nazwiska i opłacać drogich aktorów z "nazwiskiem" poszedł w casting. Czyli zamiast znudzonego Pazury i nie kumającej bazy Figury usłyszymy ludzi, którym naprawdę zależy na tym, by wypaść jak najlepiej.

 

a to może być dość ciekawy zabieg ... i jestem pozytywnie zaskoczony taką decyzją :)

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wyciągnąć ciekawe info, otóż MS zamiast iść w nazwiska i opłacać drogich aktorów z "nazwiskiem" poszedł w casting. Czyli zamiast znudzonego Pazury i nie kumającej bazy Figury usłyszymy ludzi, którym naprawdę zależy na tym, by wypaść jak najlepiej.

 

a nie chodzi o cięcie kosztów? ;f

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...