Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o Geralcie z Wiedzmina ? gruby, poważny głos bez emocji co by mogło pasować do MC.

 

Przez tyle lat przyzwyczailem sie do glosu MC i Cortany na tyle ze nawet najlepszy polski dubbing niue bedzie mi pasowal :D (tym bardziej zapowiada sie ze w H4 cutscenek bedzie wiecej)

Generalnie w polskich dubbingach jest problem z plynnoscia. Kwestie sa dziwnie akcentowane, czesto slychac pauzy w polowie zdania.

Brzmi to jak recytacja a nie rozmowa. To tego ta perfekcyjna dykcja...no i zwykle glosy zupelnie nie pasujace do postaci (do tego sztucznie zmieniana barwa).

Wiedzmin to jedna z bardzo niewielu gier gdzie dubbing mi sie podobal (z wyjatkiem niektorych rol zenskich).

Odnośnik do komentarza

wiadomo że sztucznie to wyjdzie bo ruch ust jest dopasowany do angielskiej mowy a później są problemy z innymi językami, piszę o grach bo filmy animowane trzymają bardzo dobry poziom u nas.

W2 to jedna z gier z malutkiej garstki która ma dobry dubbing, nawet teksty miażdżą a nie jak w innych grach gdzie postać prawie ginie i mówi ''cholera'' ''kurcze''.

Odnośnik do komentarza

barth skąd takie info? :P tzn że dubbing nie jest jeszcze gotowy?

 

Info bezpośrednio od MS. Dubbing jest ponoć nagrany już w 100% od jakiegoś czasu.

 

 

Po filmie wrzuconym przez MaZZeo nie widzę innej opcji, jak kupienie wersji angielskiej. Jestem pewien, że poziomu W2 nie osiągnął, zatem wielki fakers dla MS Polska za utrudnianie życia fanom serii Halo.

 

Bravo! Bravissimo! Nie ma to jak ocenianie dubbingu po filmie z napisami :D. Poza tym w jaki sposób MS Ci utrudnia, skoro daje Ci wybór - możesz wziąć wersję PL, albo EN, obie będą dostępne na naszym rynki.

 

 

A teraz z innej beczki. Polecam grę z Xbox Indy Games, noszącą tytuł Murder Miners. Ot takie Halo 1 + Minecraft.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...