Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyte wszystkie posterunki tylko karta pamieci mi jedna umknela. Ogarniete wszystkie polowania, jade z fabula. Trzeba by powoli konczyc ta przygode choc nie powiem - ile spedzilem czasu na robieniu wszystkiego tylko nie watku fabularnego to juz moje, hehe. Dla mnie mur beton zawodnik do gry roku.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra roku jeśli chodzi o klimat SP, myślałem o Borderlandzie ale FC3 przebił wszystko. Zdobyłem wszystkie maszty, bronie, barty, umiejętności na maxa wszystkie posiadam, większość osiągnięć, nie licząc tych multi bo jeszcze nie sprawdzałem go. Co prawda grałem w wrsje PC ale na konsoli też fajnie się gra ;). Polecam wszystkim, grę ukończyłem po 23h ale jeszcze do niej wrócę z pewnością bo wątki fabularne mi jeszcze zostały - przynajmniej cześć ;)

Odnośnik do komentarza

JJ wejdź w mapę, daj max zbliżenie i podświetlaj po kolei punkty szybkiego przemieszczania (tam gdzie posterunki były) namierzysz tą brakującą kartę pamięci.

 

Wciągnąłem używkę i w co-opa mogłem grać tylko do 15lvl, teraz woła kod w (pipi)e yebana. A co-op wypas wciąga tak samo jak single.

 

Fabuła i bieganie na fazę zajeło mi 27h, zreszta zaraz biore kałacha i wracam na Ruk Ajlend, dżungla wzywa xD

 

W tej tegorocznej mizerii taki strzał na koniec roku, to to ja lube, to ja rozume.

Odnośnik do komentarza

@Lorack - dzieki. :)

 

Gra pekla, skonczylem w 1 sposob ale postanowilem szybko wczytac ostatni save i ukonczyc na drugim wariancie. Teraz czas na zbieranie przedmiotow - obiecalem sobie, ze wyczyszcze mape. Dawno nie mialem takiej zajawki nawet po skonczeniu fabuly i zobaczeniu napisow. Przeciwnicy rzeczywiscie sa czesto glupi i grozni jedynie w grupach ale to w sumie nakreca do akcji stealth, jest taka arkejdowa wyrzynka, hehe. Swietna grafika jak na mozliwosci dzisiejszych konsol - az boje sie o grafioze w czworce na kolejne generacje. Ode mnie 9/10 - gra roku i mega zaskoczenie. Dziekuje Ci Ubisof - dla takich gier nie zaluje 3 dych na karku i wciaz zajawki na granie. :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tarzam się w sycącej wieloosobowej rozgrywce :nyam2: Burza ognia ,dominacja, transmisja i DM <33333 na liczniku 30h a ja chcieć wiecej. Ta gra to podwójny kozak !

 

BTW

Przeciwnicy rzeczywiscie sa czesto glupi i grozni jedynie w grupach

 

 

Odpal tryb wojownika/ hard i wtedy stwierdz czy SI jest naprawdę słabe... :scratch_one-s_head:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Gram na hardzie od początku, grę skończyłem. SI wrogów nie robi wrażenia, ale nie jest też tragiczne. Jeżeli mają się za czym schować (domek, auto, cokolwiek) to jest w miarę ok. Jeżeli jesteśmy na otwartym terenie to są jak kaczki.

 

Jest jakiś ukryty filmik po creditsach? Nie chciało mi się ich oglądać ;)

Odnośnik do komentarza

dla tych co pokochali te gre za eksploracje przypomne, ze Far Cry oferuje jeszcze cos, co moze was przytrzymac przy ekranie na wiele wiele godzin wiecej- mianowicie, edytor map, ktory jest wykonany baaardzo solidnie i oferuje tworzenie naprawde swietnych poziomow bogatych w chyba wszystkie napotkane elementy w grze. nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobic wlasna mape na ktorej mozna sie wziac za przejmowanie posterunkow, szukanie przedmiotow, polowanie. poki co nie gralem jeszcze w fc3, ale to wlasnie TEN element przekonuje mnie bym siegnal po niego i sprawia, ze tytul staje sie nieskonczenie zywotni (chyba ze ktos juz zyga fc3 :D ).

 

http://www.youtube.com/watch?v=xuZ-pA5xuHs obadajcie

 

obadajcie filmik, typ pokazuje co mozna robic w tym edytorze.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Podbijam propozycje zimową, którą tez juz wczesniej rzuciłem.

 

Sęk w tym ze FC to zawsze były tropiki :( no ale moze chociaż częśc wysyp z terenem wysokogórskim=zaśnieżonym? To chyba możliwe.

 

Właśnie wczoraj podczas gry sobie dumałem jak mógłby wygladac FC na nowej generacji i mózg mi się spocił. Dorzucić wiecej wszystkiego + lepsza oprawa + płynność działania? Uff. (helikoptery! przeciez to aż się prosi! albo samolocik, taki jakim juz dane nam bylo sie przelecieć, to przeciez daloby rade jeszcze w 3ce)

 

Rzucilem okiem wczoraj ile mi grania zostało, bo starałem sie oszczedzac zeby za szybko nie przejść :) Zostało mi chyba 6 misji do konca fabuły + prawie 20 posterunków (tu to dopiero zaoszczedzilem !), 4 wieże, + 90% z misji polowań/zabójstw, nie licząć 90 relitów :) Zdziwilem sie lekko, jeszcze dluuugo nie skoncze chyba, a jeszcze 2 misje z DLC. Właściwie to 3 chyba, 2 znaczki na mapie z pakietu Lost Expedition + 1 z Uplay za uzbierane punkty. Na liczniku mam jakies niecale 18 h :) No do 30 dobije cos mi sie wydaje, a mam apetyt na platynke, nigdy nie gram dla pucharków, 1 jedyna platyna jaką mam to w Ba Company 2 bo gra zabrala mi tyle czasu z życia ze jej sie należało. FC też zasługuje.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Na pewno pojawiłoby się sporo hejtu gdyby odrzucili ciepłe klimaty i rzucili w nas jakaś zimę albo szaroburą wyspę rodem Czarnobyl ze Stalkera, dla mnie jednak to byłoby coś genialnego. Przy okazji bez żadnych śmiesznych wątków z jakimiś plemieniami afrykańskimi, dla mnie to zdecydowanie najsłabsze momenty w całej grze.

Odnośnik do komentarza

Ja też czułem, że

ktoś tu pod przykrywką pomocy chce swoje interesy przemycić, a końcówka i skrajne wybory to strzał w 10, albo jeszcze jesteś prawy (i sprawiedliwy xD) albo już jesteś poyeb, którą pigułkę wybierasz?

 

 

Zostały mi misje poboczne z 2iej wyspy, polowania, poszukiwany martwy, pare dostaw zrzutów, minigierki. A na liczniku 30h. Przesz to skandal w dzisiejszym świecie ;p

 

Żałuję tylko co-opa i multi, może się poratuję offlinem ale sam singiel pcha FC3 na szczyt, co-op dokłada kolejne oczko do oceny, multi nie grałem ale co tu można zepsuć, to nie CoD ani BF, pewnie partyzantka dla funu.

 

Jakby nie liczyć wychodzi 11/10 xD

Odnośnik do komentarza

wciąż nie posiadam swojej kopii, chodź teraz juz wiem, ze jest to tylko kwestia czasu..

 

a mianowicie, własnie wróciłem od pani fryzjerki, której maż penetrował FC3 w poszukiwaniu znajdzkow.

byla na tyle mila, ze ustawiła mi fotel tak, bym widział, co sie dzieje na ekranie telewizora(52').

 

muszę powiedzieć, iz to co zobaczyłem wstrząsnęło mną totalnie i przypomniało stare czasy, jak to sie zagrywałem w RDR.

ten krajobraz, jaskinie, znajdzki, zwierzęta nas atakujące, mini-gierki - wszystko widziałem przez chwilkę, a wciągnęło mnie dosłownie, ze az zaniemówiłem, przez co zapomniałem poplotkować sobie :) także jeszcze dzis popykam w TTT2 - o platynuje, a jutro juz lecę do sklepu po własna kopie.

 

proszę tylko o osoby, ktore maja juz te produkcje w palcu o porady, gdzie tu sie udać, by zobaczyć smaczki, nie daj bog niczego nie przegapić :nyam2:

tak w miarę ogólnikowo, plz...

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Przeczesuj kawałek po kawałku :) jest sporo punktów nawigacyjnych wiec raczej sie nie pogubisz.

 

Ja wlasnie przycisnąłem i skończyłem fabułę. Licznik wybił 20h (bez 5 min :P) i mam troche moralniaka ;) chyba przerobie zakończenie jeszcze raz.

Troche sie ociagałem w robieniu tej fabuły, ale jakbym miał szacować, to 15h na taką dość szybką grę - "prawie samą fabułę". Wynik bardzo przedni.

Ogólne moje wrażenie po fabule jest dobre, powyżej przeciętnej. Pomimo początkowej niechęci do ci*owatego bohatera wkupił sie on później swoją postawą w moje łaski.

 

Teraz czas na pozostałe posterunki ( zostało jakoś 1/2) i wszystko inne - wszystko co najlepsze. Obstawiam jakies min.10h jeszcze w grze.

 

Odpaliłem na moment multi. Ot takie se multi, ginie sie dosc szybko wiec nie jest źle, ale jakos nie wydaje mi się żeby mnie wciągnęło. Na coopa jestem juz wstepnie ustawiony.

 

 

Dlugo by wymieniać zalety gry, największą jest chyba takie dość cięzkie do wyjasnienia, wessanie w grę i chęć grania i grania i grania.. moze to dlatego ze jest taki fajny feeling ze strzelania, moze jest duzo rzeczy do zrobienia/zobaczenia a mimo wszystko gra nie przytłacza tym ogromem (jak np Skyrim imo). Po porstu w chce się w nią grać i bylem zaskoczony jak silne jest to przyciągnięcie, juz zaczynałem wątpić ze mnie gra tak może wciągnąć.

 

To moze do czegoś sie przyczepie..hm... na pewno screen-tearing, widoczny na 1szy rzut oka, troche wiecej fps'ow- wiadomo, zawsze mogloby być. Może trochę za łatwo, zwłaszcza na początku, grupka piratów to zadne wyzwanie, a wlasnie na starcie powinno byc ciężej. Dla odmiany partole paramilitarne potrafią czasem zmusić do odwrotu. Chyba tyle, nie bede wymyślał na siłę wiecej :)

Nie można libić strzelaniny ftp i nie zagrac w FC3. Nie ma takiej opcji !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...