Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny mecz który potwierdza,że w Polsce nie ma piłkarzy a są tylko kopacze..(jedyny wyjątek to Kuba).Obraniak od razu widać,że nie "nasz"(choć krew polska nie jak Roger i Oli) i nie nasi fachowcy go trenowali- dwie klasy przed resztą.

 

Gdyby Podolski i Klose nie wyjechali z Polski pewnie teraz grali by maksymalnie na poziomie reszty naszych kadrowiczów....

 

Oby Kuba i Obraniak nie załapali urazów przed meczami o punkty bo zmienników dla nich nie mamy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uuuu dobry mecz zagrały nasze grajki.

 

Błaszczykowski-Obraniak-Boruc, mają u mnie szacun za ten mecz.

 

Oby w eliminacjach tak wyglądała nasza gra, to nawet jak nie wejdą nie będe na nich psioczył.

 

Ale Ludwik pełna profeska, może być z niego wielki piłkarz. A nasz Błaszczu to niech już nie choruje i zbiera manatki do lepszej drużyny.

Odnośnik do komentarza

Blaszczykowski niezly, ale dwie setki zmarnowal. Zrehabilitowal sie lobem do Brozka (przy drugiej bramce). Poza tym obroncy greccy praktycznie go wylaczali przez caly mecz.

 

Roger jak zwykle na 4+ z przeblyskami - niestety reszta druzyny jest za cienka czesto by z nim rozegrac dobra pilke.

Boruc bez rewelacji. Dobry mecz i tyle. Jak zwykle bezmyslne wykopy. Dwa bledy, na szczescie bez konsekwencji.

 

Obrona niezle - przede wszystkim Krzynowek i Wasilewski, srodek roznie bo Grecy do glowek dochodzili niestety i bylo niebezpiecznie.

W srodku boiska rzadzil i dzielil i harowal M. Lewandowski. Swietny mecz - kilka kluczowych podan, po ktorych smierdzialo bramka. Ten facet wciaz sie rozwija...

 

R. Lewandowski - wreszcie mecz gdzie czulem ze ten chlopak jest napastnikiem i potrafi, jednak nie potrafi sie odnalezc na szpicy.

 

Smolarek - widac ze chce, ale niestety widac ze nie gra. Slabo. Oby jak najszybciej znalazl klub.

 

Generalnie niezle. Naprawde niezle. Obraniak to kawal gracza perspektywicznego. Szkoda ze w defensywie perspektyw nie widac.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem co ty grzesiu widzisz w M.Lewandowskim,dla mnie zagrał przeciętnie, zdecydowanie lepiej spisał się Murawski,znacznie więcej się udzielał :P

 

 

 

Klopot w tym ze Murawski dosc szybko zaczal oddychac rekawami. A M. Lewandowski czasem rozgrywal, choc nie taka jego rola. Do tego czesto widac go bylo w ataku (znow nie jego rola).

Jedynie co mam mu do zarzucenia ze penial uderzac.

 

Odnośnik do komentarza

Murawski gra środkowego, więc może sobie ganiać do ataku, dopóki mu sił nie brak na wracanie to tylko na plus takie wycieczki. Ogólnie dobrze grał, widać, że się z Lewandowskim (tym z Lecha, nie pamiętam już jak ma na imię :D) dobrze rozumieją.

 

edit: chyba, że miał grać defensywnego pomocnika, to wtedy sorry no bonus ;)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Wspaniałe spotkanie reprezentacji Polski. Podobało mi się większość zawodników, Roger jest prawdziwym Polakiem w momencie kiedy siarczyście przeklą na arbitra głównego za jedną z decyzji, a było to: "kur.wa mać"! Szacun! xD Świetnie Błaszczykowski, kapitalnie M. Lewandowski w pomocy, no i Ludwik Obraniak!!! Kiedy widziałem jak przyjmował i oddawał piłkę chłopakom, od razu można było wywnioskować wielkie umiejętności (na tle naszych piłkarzy oczywiście). Piękny strzał na 2:0. Wreszcie nasi grali w ofensywie, kombinowali i to z korzyścią. Jest tylko jeden zespół, który wzbudza tyle emocji, jest nim właśnie reprezentacja Polski. Dziękuję i czekam na kolejne spotkanie, tym razem już o punkty z Irlandią Północną.

 

Zawsze Wierny, Zawsze z Wami - Polska!

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej rozbawił Szpakos, jak powiedział, że teraz na skrzydle "jest z czego wybierać - Smolarek, Krzynówek, Łobodziński". No paaanie, banda partaczy bez formy, Smolarek występy w reprze zawdzięcza wyłącznie temu, że Leo przywiązuje się do piłkarzy, to samo Krzynio, choć on by się przydał, ale na ostatnie pół godziny a nie cały mecz. Łobodziński to w ogóle jakaś pomyłka i do pasania kur się nadaje a nie kopania piłki. Obraniak oczywiście świetny, ale nie mam pewności, że w kolejnych meczach też będzie robił nam mecze, już Roger miał być takim bohaterem.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę, że Roger jest słaby. Jest jednym z najlepszych w naszej kadrze. Może źle się wyraziłem, chodzi mi o to, że Choćby Obraniak okazał się superhero, to niewiele zmieni, dopóki będziemy tracić dwie bramki w ostatnich minutach, dopóki obrona będzie kulawa, środek słaby i atak nietęgi. Na Euro byłem jednym z niewielu (wśród znajomych), którzy nie wyklinali na kadrę, "prawdziwym kibicem". Niestety ostatnie mecze eliminacyjne już mnie całkowicie dobiły i jestem bardzo sceptyczny, nie robię sobie wielkich nadziei, a wczoraj obejrzałem drugą połówkę tylko z braku lepszego zajęcia. Leo, Smolarek, Roger, Lewandowski, teraz Obraniak - uzdrowicieli mamy całe stado, a męczymy się z Irakiem. Jesteśmy leszczami i ja się z tyn pogodziłem.

Odnośnik do komentarza

Oby kazdy sie pogodzil z tym faktem (ze polska reprezentacja to leszcze).

 

W koncu umowmy sie - reprezentacja Francji nie bila sie u superhero Obraniaka... A u nas on ci ma zbawca byc (i w ogolnej histerii juz jest)...

Szkoda slow.

 

Co do reszty graczy o ktorych piszesz (Smolarek czy Krzynowek) ile razy bym na nich nie wyrzekal w reprze to jakakolwiek osoba w ich miejsce to byla tragedia, stad przywiazanie Leo do nich. W koncu te chlopaki troche pograly na swiecie i potrafia zagrac klasowo z kazdym (Portugalia chocby). W naszej lidze nie znajdziemy nikogo z polskim paszportem, kto by ich przegonil z repry i wszelkie proby nikogo nie wylowily. Lobodzinski czasem potrafi pokazac co umie i mial niezle mecze i jakis tam poziom wyzszy trzyma. Jak nie on to kto? Patrz tez na stan zdrowotny potencjalnych kandydatow.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

hakenbusz, nie zapominaj o Olisadebe. ^^

 

grzes, ale Francja ma zupełnie inne zastępy piłkarzy niż my, wyprzedzają nas o lata świetlne jeżeli chodzi o jakość graczy, stąd np. ciężko będzie porównać jakiegokolwiek Polaka do (napiszmy umownie)> nawet "średniego" Francuza. Kto jak nie on zamiast niego? Grosicki? No właśnie, ja bym sprawdził te ostatnie nazwisko zamiast tego całego Łobodzińskiego. :f

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
Oby kazdy sie pogodzil z tym faktem (ze polska reprezentacja to leszcze).

 

W koncu umowmy sie - reprezentacja Francji nie bila sie u superhero Obraniaka... A u nas on ci ma zbawca byc (i w ogolnej histerii juz jest)...

Szkoda slow.

 

 

Mylisz się - były naciski na Domenecha. Ale jakim on jest trenerem każdy wie.

Grosicki - piłkarsko tak, ale nie za charakter. W kadrze widziałbym za to Rybusa.

Odnośnik do komentarza
Francja to ma Maloude,Riberego,Gourgouffa i wielu innych wiec nie beda robic dymu o goscia ktory robie furrore w sredniaku frnacuskim.

 

Po co piszesz takie posty skoro nic o sprawie nie wiesz? Tak się składa, że francuszczyzną władam biegle, i wiem jakie panowało w okół Obraniaka zamieszanie.

 

@ Grześ: Czy jest średniakiem? Nie wiem. Wiem za to, że moi znajomi z Francji opowiadali mi o nim już rok temu - i mocno się nim podniecali. Twierdzili, że cała drużyna to M. Bastos i właśnie nasz Obraniak. Dodam, że na bieżąco oglądają Ligue 1. Co więcej podobne zdanie mieli prowadzący studio francuskiego C+ sport :o co wielokrotnie podkreślali, a i mi zdarzyło się raz czy dwa w trakcie rocznego pobytu we Francji program ten obejrzeć. No ale wiesz zapewne lepiej.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie zrozum mnie zle. Liga francuska wciaz do najlepszych lig ma bardzo daleko. W tej lidze Obraniak jest co najmniej niezly i gra w calkiem niezlym klubie, nie jest to jednak top srodka pola w swiecie (a klub nie jest potega europejska) i temu sie nie da zaprzeczyc.

 

Notabene w wieku 25 lat to niektorzy juz byli warci po kilkadziesiat milionow na podobnych pozycjach a o Obraniaka zadne potegi sie nie bija.

 

 

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, ja nie jestem na bieżąco z ligą francuską, ale słyszałem że Obraniak jest jedną z jaśniejszych gwiazd tej ich całej ligi :|

 

W naszych mediach tak...

 

Jesteś chyba ślepy. Na poprzedniej stronie wyraźnie napisałem, że media francuskie postrzegają Obraniaka jako gwiazdę. Ty usilnie twierdzisz inaczej. Powiedz proszę grzes, jakie francuskie portale czytasz? L'equipe? football.fr? A może oglądasz francuski C+?

 

To, że zawodnik gra w kiepskim klubie automatycznie znaczy, że jest słaby? Gratuluję ciekawej teorii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...