Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Remis jest najlepszym wynikiem, bo nie dołuje, ani nie wprawia w bezsensowną euforię. Polska nadal musi się uczyć i podobała mi się gra w obronie i pomocy, ale to i tak daleko do elity. Ot, musimy mieć pewną pokorę, bo historia pokazywała że słabsze drużyny o pokorze i dyscyplinie potrafiły sprawiać niespodzianki.

 

 

????????????????????????????????????????????????????

 

O.O

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wojciech Szczęsny - Niemcy 2-2

 

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów emocjonowałem się meczem kadry, ponieważ jak mówi stare przysłowie: Nic tak nie cieszy jak porażka Rzeszy... No ale chvj. Z taką obrona to cud, że straciliśmy tylko 2 bramki.

 

W końcu gra z kontry wyglądała u nas tak jak to powinno wyglądać i szkoda tych szans Sławka "jestem najlepszy chce miliony" Peszki.

Osobiście cieszy mnie forma Lewego. Niesamowicie się rozwija ten gość .

 

 

 

Piękna atmosfera na stadionie :rofl2: Nawet Szpakowi i Lubańskiemu niezbyt podobał się ten "doping". Lecha Gdańsk zrezygnowała z prowadzenia a za dużo nie można wymahać od pinkików. Śpiewanie przez 90 minut z wypchanymi ustami po hod-dogach i popcornie to nie lada wyczyn. Więc ja się osobiście nie dziwie, że to tak wyglądało.

Odnośnik do komentarza

To był pierwszy mecz reprezentacji jaki oglądałem od przeszło 2 lat. Następny mecz jaki oglądam, to ten za rok, na euro. Z mojej strony dalej zero jakichkolwiek emocji, a największa beka z faktu, iż my tu byliśmy pospinani jak na finał euro, a Niemcy przyjechali jak na pierd.olony trening. Te nasze sparingi w ramach przygotowań do euro to tak zawsze wyglądają?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

spaliłem joya i wydaje mi sie, ze zremisujemy 2-2 :nyam2: :nyam2: :nyam2:

 

Lewy ustrzeli gola a druga piła jakos sie wtoczy;-)

 

no ja pierd.ole , miałem wizję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Daj mi trochge tego staffu, bo jutro ide obstawiac wyniki na sobotnie mecze. :)

 

staff nieszczególny ale ....zagrałem remis na fartola (cud) i sobie jutro 150 odbiore. 70 przeznacze na kuponik , 70 roztrwonie (dobry nastrój)

Odnośnik do komentarza

Cieszmy się że Szczęsny miał życiówkę w meczu, a tak to tylko Szpaku i spółka żyli w złudnych nadziejach. Niemcy gdzieś w od 70 min grali na kompletnym wy(pipi)aniu, podczas gdy Polanda spięta jak plandeka na żuku. Jak trzeba było szybko wcisnąć bramkę by uniknąć porażki to Niemcom wystarczyły 2 minuty i to po 90 minutach biegania. To jest właśnie klasa, a nie jakieś Wawrzyniaki i inne Głowackie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem lepszy taki remis niż wygrana, w tym drugim przypadku taka euforia by zapanowała, ze nawet taki głowacki był by wychwalany jak jakiś bohater razem z resztą drużyny, później wyszły by kwiatki że taką samą maniane by odpie,rdalał na euro razem z warzyniakiem gdzie wyygrane mecze by zamieniał w remisy czy nawet porażki. wyciągnąć wnioski po tym meczu, wawrzyniak i TYM BARDZIEJ głowacki nara z kadry, na pewno ktoś sie znajdzie lepszy w ich miejsce bo obrone na dziś mamy dziurawą jak ser szajcarski, a peszko hu.j wie czemu w 3 setach ani razu nie strzelił bramki i on chce jakieś miliony dostawać patał,ach (pipi).any

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

wawrzyniak i TYM BARDZIEJ głowacki nara z kadry, na pewno ktoś sie znajdzie lepszy w ich miejsce

 

Głowacki ok, bo to nie pierwszy raz kiedy w reprze dostaje czerwony kartonik, ale Wawrzyniak? Ok dramatyczna pomyłka i zjepke powinien konkretną dostać. To jest właśnie bardzo polskie - tendencja do oceny gracza po jednym meczu (vide Małecki). Szczęsny zjepał mecz w Arsenalu (powinien wylecieć?).

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Gdyby było 1-1 to zgodziłbym się z tą tezą.

Gdyby Germani w pierwszej połowie nie udawali że są paralitami to miałbym jakieś podstawy do tego, żeby przyznać że wynik 2-2 mnie zaskakuje.

Gdyby bramka na 2-2 padła 5 minut wcześniej...

 

 

No ale niech będzie, TROCHĘ mnie zaskoczyło że nie prze(pipi)aliśmy tego dwiema bramkami. Z tym, że patrz punkt drugi ;)

Odnośnik do komentarza

Szczęsny zjepał mecz w Arsenalu (powinien wylecieć?).

 

W dniu tamtego meczu na pewno fora były pełen znawców piłki, którzy tak uważali.

 

 

 

Gdyby było 1-1 to zgodziłbym się z tą tezą.

Gdyby Germani w pierwszej połowie nie udawali że są paralitami to miałbym jakieś podstawy do tego, żeby przyznać że wynik 2-2 mnie zaskakuje.

 

Miało być co najmniej 3-1, więc wynik na pewno cię zaskakuje. Jedyne, co możesz teraz zmienić, to udawać, że w sumie bardzo pechowe 2-2 to to samo, co fuksiarskie 1-3, tak że zero zaskoczonka, ale nie jestem pewien, czy ktoś w to uwierzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wiem że to fani Barcy, ale cała prawda o meczu - http://www.weszlo.co...slabego_zespolu

 

Szczęsny zjepał mecz w Arsenalu (powinien wylecieć?).

 

Najbardziej tragiczne dla Arsenalu było to, że właśnie Szczęsny nic nie zjebał.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...