Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę żal patrzeć co się stało z tą kadrą. Jakieś wynalazki z zagranicy, sprzedawczyki... Zero honoru. Tak zeszmacić kadrę to umieją tylko leśne dziady.

 

Wynik tej pseudokadry na Euro zwisa mi i powiewa. Z Polską to nie ma nic wspólnego.

Wole sprzedawczyków,którzy grają na światowym poziomie niż nieudaczników z Poznania,Warszawy i innych polskich klubów ;) Obrońcy godności kur.wa mać. :ph34r:

 

o to Ci chodziło?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem, jakbym siedział na trybunie na Euro obok jakiegoś dajmy na to Angola i nagle na boisku pojawili się Perquis, Boenisch, Melikson, Roger, to chyba bym spłonął rumieńcem. Jeszcze z Polanskim i Obraniakiem najmniejszy przypał, bo przynajmniej dla niepoznaki nazywają się po polsku.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę żal patrzeć co się stało z tą kadrą. Jakieś wynalazki z zagranicy, sprzedawczyki... Zero honoru. Tak zeszmacić kadrę to umieją tylko leśne dziady.

 

Wynik tej pseudokadry na Euro zwisa mi i powiewa. Z Polską to nie ma nic wspólnego.

Wole sprzedawczyków,którzy grają na światowym poziomie niż nieudaczników z Poznania,Warszawy i innych polskich klubów ;) Obrońcy godności kur.wa mać. :ph34r:

Ja tam wolę słabszych piłkarzy, ale za to czystych. Kurwom mówię nie. Ale co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza

Skoro mowisz im nie to po co ogladasz Polska Pilke Nozna ... Przez ostatnie 15 lat to za nich wypada sie tylko wstydzic nazelowane "pilkarzyki" ktore wola sie na(pipi)ac, rozpierdalac po centrach handlowych, krecic reklamy za gruba kase zamiast godnie reprezentowac Polske. Po 15 latach ( jak nie lepiej ) ogladania tego (pipi) ( ostatni raz dobra polska pilke widzialem podczas Olimpiady w Barcelonie ) przyszedl czas na jakies zmiany a ze z (pipi) nikt bicza nie ulepi moze jednak faktycznie przyszedl czas na najemnikow ktorzy przynajmniej mowia ze im sie grac w pilke po prostu ... chce

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Oglądam, bo lubię. Ale między oglądaniem a kibicowaniem/przeżywaniem/identyfikowaniem się jest daleka droga.

 

Jeżeli im się chce grać w piłkę niech grają. Tylko nie w koszulce z orzełkiem na piersi. Kiedyś powołanie do kadry to był zaszczyt, teraz to jakaś łapanka. Nie zdziwię się jak po euro połowie farbowanych lisów odechce się przyjeżdżać na kadrę.

 

Serio na Euro będziecie się jarać tą "kadrą" gdzie co drugi to przebieraniec? Udanych zawodów w takim razie.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę żal patrzeć co się stało z tą kadrą. Jakieś wynalazki z zagranicy, sprzedawczyki... Zero honoru. Tak zeszmacić kadrę to umieją tylko leśne dziady.

 

Wynik tej pseudokadry na Euro zwisa mi i powiewa. Z Polską to nie ma nic wspólnego.

Wole sprzedawczyków,którzy grają na światowym poziomie niż nieudaczników z Poznania,Warszawy i innych polskich klubów ;) Obrońcy godności kur.wa mać. :ph34r:

Ja tam wolę słabszych piłkarzy, ale za to czystych. Kurwom mówię nie. Ale co kto lubi ;)

No jasne,bo przecież np. taki Wawrzyniak to przykład profesjonalisty i człowiek bez skazy.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Kiedy powolanie do kadry bylo zaszczytem za czasow swietej pamieci Gorskiego ?? Czy w 92 w Barcelonie ?? Bo od tego czasu to zaden zaszczyt tylko okazja do przytulenia kilkuset tysiecy, polansowania sie w Silesii, Galerii Krakowskiej czy innych Zlotych Tarasach a pozniej to juz tylko kompromitacja na poziomie sportowym

 

Problem polega na tym ze nie wiadomo co jest gorsze banda obibokow pijakow i nazelowanych glowek ktorym po(pipi)alo sie od dobrobytu czy najemnicy

Odnośnik do komentarza

Naprawdę żal patrzeć co się stało z tą kadrą. Jakieś wynalazki z zagranicy, sprzedawczyki... Zero honoru. Tak zeszmacić kadrę to umieją tylko leśne dziady.

 

Wynik tej pseudokadry na Euro zwisa mi i powiewa. Z Polską to nie ma nic wspólnego.

Wole sprzedawczyków,którzy grają na światowym poziomie niż nieudaczników z Poznania,Warszawy i innych polskich klubów ;) Obrońcy godności kur.wa mać. :ph34r:

Ja tam wolę słabszych piłkarzy, ale za to czystych. Kurwom mówię nie. Ale co kto lubi ;)

No jasne,bo przecież np. taki Wawrzyniak to przykład profesjonalisty i człowiek bez skazy.

No akurat jako przykład podałeś koksiarza, więc się nie liczy ;p

Odnośnik do komentarza

Oglądam, bo lubię. Ale między oglądaniem a kibicowaniem/przeżywaniem/identyfikowaniem się jest daleka droga.

 

Jeżeli im się chce grać w piłkę niech grają. Tylko nie w koszulce z orzełkiem na piersi. Kiedyś powołanie do kadry to był zaszczyt, teraz to jakaś łapanka. Nie zdziwię się jak po euro połowie farbowanych lisów odechce się przyjeżdżać na kadrę.

 

Serio na Euro będziecie się jarać tą "kadrą" gdzie co drugi to przebieraniec? Udanych zawodów w takim razie.

 

sobie wyobraź mine Hitlera jesli widzi Kakau czy Boatenga a nawet Ozila...czasy sie zmieniaja, realia się zmieniają , nie rozpaczaj nad tym tylko kibicuj jesli masz nadal ochote ...jesli zaś nie to ok, swiat sie nie skończy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

sobie wyobraź mine Hitlera jesli widzi Kakau czy Boatenga a nawet Ozila...czasy sie zmieniaja, realia się zmieniają , nie rozpaczaj nad tym tylko kibicuj jesli masz nadal ochote ...jesli zaś nie to ok, swiat sie nie skończy

 

 

Pomijając Cacu* ,rzucasz nazwiskami ludzi którzy urodzili się w Niemczech, wychowali się w Niemczech i są Niemcami. To że Ty w nich widzisz kogoś innego podpada trochę pod rasizm ;) Co innego jest grać dla kraju w którym się żyje i w którym się wychowało, a co innego wskoczyć do reprezentacji żeby wypromować się na Euro.

 

*Cacau jest farbowanym [heh], kupionym grajkiem.

 

@do kogoś kto woli oglądać naszą farbowaną reprezentację reszty świata

 

Tak samo wolałbyś być z wytapetowaną dziwką która jest z Tobą tylko dla pieniędzy czy z normalną kobietą która Cię kocha? Bo ja tak aktualnie odbieram naszą repę. To dziwka. Dziwka której grą emocjonować się nie potrafię, bo wiem że robi to tylko dla pieniędzy. Ucieszę się jak wygra, tak samo jakbym doszedł, gdybym ruchał dziwkę. Ale fakt pozostaje faktem, to wciąż dziwka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cóż za kwiecista i obrazowa metafora, rozminełes sie z pisarstwem a szkoda :/

 

hehe

 

ok, no to i ja ci metaforę zaserwuje: organizm ludzki czasem wysiada, jest niemal trupem. Jedyną szansą jest przeszczep OBCEGO organu , inaczej mamy trupa jak ni. Organ ten ma szanse sie przyjąc i zespolic sie z organizmem. Czasem sie tak dzieje, czasem mamy fiasko. Jednak ryzyko jest warte podjęcia - bo i tak mamy trupa w innym razie.,...

 

jak na razie to z "dobierańców" to kur,,wiszonem okazał sie tylko jeden -olisadebe, który migał sie od kadry. tak to kazdy jest dostepny - pan perejro tez tylko akurat nikt go już nie chce.

 

 

Słuchaj- teraz pewnie sie obrazisz / pekniesz ze złsosci/ nazwiesz mniem chu.jem czy....hehe weźmiesz z pracy maskotkę serca czy rozumu i bedziesz w nią wbijał szpile mysląc ze to ja;-)

 

futbol to ZABAWA. Tak - dla nas kibiców to ZABAWA! Dla płkarzy to oczywiscie walka o byt wszelaki ale dla nas -podkreslam- ZABAWA! Ty np (tak mi sie wydaje) dorabiasz do tego ideologię, która dorobiona byc nie powinna. Futbol jest piękny , cudowny itp...ale to tylko hobby , jak łowienie ryb, graqnie na konsoli czy szydełkowanie. Po co od razu mocne i płomienne słowa o zdrajcach, sprzedawczykach czy - o zgrozo - co mówi Lukas : "czystości" ????

Odnośnik do komentarza

Nigdy Cię nie obrażałem i teraz też nie mam zamiaru [to Ty rzucasz w moją stronę inwektywami zazwyczaj].

Dla Ciebie piłka nożna to 11/22 kolesi na ekranie TV. Spoko, jak już Ci wiele razy pisałem , wracaj przed TV i oglądaj ich dalej. Dla mnie to coś więcej. Nie rozumiesz tego, trudno.

Dla jednego łowienie ryb to fajny sport, dla drugiego to życiowe hobby w którym liczy się cała otoczka, a złowiona ryba jest tylko taką wisienką na torcie.

 

I tak, dorabiam do piłki ideologię. Może nie do samej piłki ale do kibicowania. Od jakiegoś czasu nie kibicuję już reprezentacji, bo przestałem się z nią utożsamiać. Nie dlatego że gra w niej Murzyn czy Żyd, ale dlatego że sama w sobie przestała być Reprezentacją Polski, a stała się reprezentacją reszty świata. Obejrzę mecz, a jakże. Mogę się nawet zachwycić jakąś za(pipi)istą akcja, czemu nie? Ale jakoś nie potrafię już tego wszystkiego przeżywać. Równie dobrze mogę oglądać mecz Niemcy - Anglia. Znam nazwiska piłkarzy, wiem który jest który itp. ale jarać się tym jakoś nie idzie.

Odnośnik do komentarza

i wlasnie przez to "coś wiecej: są często problemy:/ coś wiecej -to kobieta, to miłośc, to rodzina , wartości miedzy ludzkie. Jesl iktos łaczy to z hobby to na ogół sa konflikty i problemy- vide fanboje konsol, sprzetu wszelakiego itd

 

jestem zakochany w piłce od 1996 roku. Juventus i Chelsea (Zola, Ravanelli chlip) oraz opóxniej Wisła. Tak samo konsole , tu troche wczesniej 1994 rok .Obie te gałęzie kocham jednak rozgranciczam , ze to hobby. Innymi słowy jesli nazwiesz wisłe gów.nem czy PS3 kupą złomu- nie będze ci groził pobiciem czy cie nienawidził. Dystans- dystans jest potrzebny by nie zwariowac

 

 

Ok, no offence i sry za oftop

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oświadczenie Maora Meliksona:

 

„Zdecydowałem, że obecnie nie jestem gotowy, aby grać dla reprezentacji Izraela lub dla reprezentacji Polski. To moja osobista decyzja, nie mająca nic wspólnego z krytyką, jaka na mnie spadła w ostatnich dniach. Poinformowałem o decyzji prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, pana Grzegorza Lato, a także trenera Franciszka Smudę, którzy przyjęli moje stanowisko ze zrozumieniem. Uznałem, że nie byłoby w porządku wobec polskich kibiców, gdybym grał w reprezentacji Polski, a także gdybym w obecnej sytuacji wrócił do kadry Izraela. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji mojego wyboru.

 

Chciałbym się teraz skoncentrować na grze w klubie. Naszą drużynę czekają ogromne wyzwania zarówno w lidze, jak i w europejskich pucharach, i chcę zrobić wszystko, aby osiągnąć cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski i dobra gra w Lidze Europejskiej”.

Odnośnik do komentarza

@Orson

Przeczytaj jeszcze raz co właśnie napisałeś, a później odnieś się z tym do bycia kibicem Reprezentacji Polski i jakiegoś konkretnego klubu.

I nie rzucaj tutaj dystansami, bo tym sposobem możemy zaraz dojść do wniosku że to zupełnie normalne, że masz wy(pipi)ane jak na Twoich oczach ktoś robi coś złeg - masz dystans więc Cię to nie obchodzi. Fajnie. We wszystkim w życiu masz dystans?

Odnośnik do komentarza

ej no w sumie ja tez bo naprawdę mam już dość tego samego scenariusza w którym kołki nawet nie biegają , do tego robia sobie jaja (Głowacki , Jodłowiec, Wawrzyniak ) a po meczu Żewłakow powtarzający non stop to samo : "nie wiem co sie stało... bla bla"

 

jest kilku gości z zaciągu , mamy i naszych krajanów- spoko niech rywalizują i niech tę rywalizacje wygrywają a bedą grali w podstawowej 11. Może sie cos ruszy.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej na całej aferze wyjdzie sam Maor, mam wrażenie, że jego menago i nieudaczny PZPN zrobili mu totalną wodę z mózgu, tak, że chłopak sam już nie wie co dalej robić.

 

W każdym razie grunt, że Wielka Polska Katolicka Reprezentacja Piłki Nożnej została obroniona, aż strach pomyśleć co by było, gdyby taki Melikson znalazł się na miejscu Sławka Peszki w jego trzech 'sam na sam' z meczu z Niemcami...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...