Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,10416879,Reprezentacja__Kto_decyduje__gdzie_gra_kadra_Smudy.html

 

 

Wywiad z dyrektorem reprezentacji odnośnie kontrowersyjnego wyjazdu. W skrócie: trzeba zadowolić sponsorów. W umowie jest napisane, że połowa meczów kadry ma być na wyjeździe (a to dlatego, że takie mecze są... tańsze, bo np. TVP nie musi organizować transmisji). Mecz na Białorusi to też duże koszty, bo... białoruski odpowiednik Sportfive to jego konkurencja i by narzucił chore ceny.

 

Czyli jak mówiłem, kwestia kasy. Ale od teraz do Euro polską kadrę czeka jeszcze tylko jeden wyjazd, w maju, a poza tym mecze będą domowe.

Odnośnik do komentarza

Mecz standard - koreanczycy lepsi technicznie (zwody, przyjecia, wymiana) a nasi nie potrafia zamknac/skonczyc akcji. Ogolnie w miare wyrownane spotkanie poki co

 

Gol dla naszych - strzal blaszcza, -> rekawica bramkarza -> poprzeczka -> pilka odbija sie zaraz przed linia bramkowa -> dobitka glowa lewandowskiego.

 

Ladna akcja naszych, blaszczu po idealnym wystawieniu strzela []+R2 ale za lekko i bramkarz lapie.

 

Przerwa

 

1:1 - glupio stracona bramka. Koreanczycy cisna. moglo byc chwile po pierwszym golu 2:1.

 

piekna kontra, idealny mieciutki strzal - 2:1 dla gospodarzy

 

prezent odbroncy koreii i blaszczu na 2:2

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

A nie lepiej wam wlaczyc mecz Dania - Portugalia, ktory jest meczem o cos i w dodatku wynik jest dosc ciekawy?

 

 

Dania gra generalnie bardzo dobrze w tych eliminacjach, więc zaskoczeniem to nie jest. Muszę jednak przyznać, że w tym meczu Portugalia na pewno zawodzi i tylko niezawodny duet szczęście & sędzia sprawia, że Portugalia w przerwie ma w ogóle szanse na awans. Bezpośredni ofkoz.

 

 

Ciekaw jestem bardzo Francja-Bośnia, ale nie chce mi żaden stream za dobrze ciągnąć.

 

 

EDIT Dobra działa fajnie tera. Bośnia ciśnie ostro tych średniaków z tradycjami.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak wyżej pisałem, mecz odbywa się w Niemczech właśnie dlatego, żeby transmisja TV była tańsza. TVP pewnie by chciała sama to realizować, ale wtedy by trzeba im więcej zapłacić, a to oznaczałoby mniej kasiory w kieszeni Placzyńskiego.

 

 

 

 

z1810082D,Andrzej-Placzynski.jpg

 

co wam (pipi)a kamera nie pasuje

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A nie lepiej wam wlaczyc mecz Dania - Portugalia, ktory jest meczem o cos i w dodatku wynik jest dosc ciekawy?

 

 

Dania gra generalnie bardzo dobrze w tych eliminacjach, więc zaskoczeniem to nie jest. Muszę jednak przyznać, że w tym meczu Portugalia na pewno zawodzi i tylko niezawodny duet szczęście & sędzia sprawia, że Portugalia w przerwie ma w ogóle szanse na awans. Bezpośredni ofkoz.

 

 

Ciekaw jestem bardzo Francja-Bośnia, ale nie chce mi żaden stream za dobrze ciągnąć.

 

 

Przez ten tekst, ze wynik "jest dosc ciekawy", nie mialem na mysli, ze zaskakujacy, tylko ze dajacy szanse na dobre widowisko. No generalnie Francja dostaje, Portugalia dostaje, niech ich jeszcze sparuja w barazach i jeden ciezszy rywal odpada na Euro.

Odnośnik do komentarza

Francja nie jest ciężkim rywalem. To nie jest ich wyjątkowo słaby wynik, tylko zupełnie standardowy dla poziomu, jaki prezentują przez ostatnie 5 lat. Jakbym był Polską, wolałbym trafić na Francję, niż Chorwację albo Czarnogórę.

 

 

Tymczasem polska kadra po raz kolejny zalicza trafienia duetu z Borussii. Błaszczu & Lewy strzelili 7 z ostatnich ośmiu bramek. W przekroju całej historii kadry Smudy jest to teraz, o ile dobrze pamiętam, 16 na 36.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...