Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę zapoznać się z corocznie pokazywanymi w telewizji sondami przeprowadzanymi wśród 'normalnych-prawdziwych-polskich' Polaków, z których większość również nie ma pojęcia co to za data.

 

No bez przesady, ostatnio co czytałem to 2/3 wiedziało.

 

Taki Arboleda na pewno wie, testy na normalnie przyznawane obywatelstwo są trudne.

 

 

Koszulki Polski są teraz chyba najbardziej zbliżone "górną belką" do francuskich (zresztą jedne z ładniejszych). Oni też mają takie nowoczesne logo z motywem koguta, jak my z orzełkiem. Ukraina ma bardziej klasyczną kombinację piłki i godła, podobnie Rosja i Niemcy. Z osobnym godłem jako takim faktycznie za bardzo nikt nie gra.

 

Akurat Holandia to chyba przykład bardziej starego stylu Polski. Oni mają na sercu lwa. Pod spodem jest podpis KNVB, ale tylko tyle, generalnie można to uznać za symbol narodowy. Włosi mają flagę i nazwę. Większość właśnie łączy symbol narodowy z podpisem i ew. piłką. Taka Dania ma za to jakieś bezpłciowe logo, chyba jest to po prostu nazwa federacji w kółeczku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tia...a i tak stadion będzie zapełniony w piątek. Manifestujecie i manifestujecie a i tak gó.wno z tego wychodzi za przeproszeniem.

 

Ta, zapełnią się tak jak na poprzednich meczach, nie?

Podobno sprzedano wszystkie bilety.

Odnośnik do komentarza

Tia...a i tak stadion będzie zapełniony w piątek. Manifestujecie i manifestujecie a i tak gó.wno z tego wychodzi za przeproszeniem.

 

Ta, zapełnią się tak jak na poprzednich meczach, nie?

Podobno sprzedano wszystkie bilety.

I co z tego. I tak na meczach kadry od dawna jest stypa. Pewnie na "Jebać Pzpn" się zepną :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem Was.....tzn tych osób co wypowiadają sie że może być....jest to pierwsza koszulka od zawsze co jest bez orzełka.....jak dla mnie to kpina i pokazuje to jakie bezmózgi siedzą w PZPN-nie....Orzełek musi być!! nie oglądajcie sie na holendrów czy innych.....Holendrzy pomimo tak mocnego składu od dawna nic nie wygrali bo właśnie może nie maja swojego emblematu??......Niemcy jaki mają mieć emblemat??polski ,turcecki czy niemiecki?? na koszulce francji by zabrakło miejsca na te wszystkie kraje afrykańskie....

Jak dla mnie reprezentacja polski to jest nasze dobro .....czy jest źle czy dobrze zawsze będziemy trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepeij naszym rodakom...może nie gramy najlepeij.....ale przyzwoicie ostatnio-było by u nas lepiej jakby były większe pieniądze oraz nie spiepszona praca z młodzieżą....

Znacie historie?? kiedys za ten symbol polacy umierali.....a teraz to wszystko gdzieś wszyscy maja....masakra

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem Was.....tzn tych osób co wypowiadają sie że może być....jest to pierwsza koszulka od zawsze co jest bez orzełka.....jak dla mnie to kpina i pokazuje to jakie bezmózgi siedzą w PZPN-nie....Orzełek musi być!! nie oglądajcie sie na holendrów czy innych.....Holendrzy pomimo tak mocnego składu od dawna nic nie wygrali bo właśnie może nie maja swojego emblematu??......Niemcy jaki mają mieć emblemat??polski ,turcecki czy niemiecki?? na koszulce francji by zabrakło miejsca na te wszystkie kraje afrykańskie....

Jak dla mnie reprezentacja polski to jest nasze dobro .....czy jest źle czy dobrze zawsze będziemy trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepeij naszym rodakom...może nie gramy najlepeij.....ale przyzwoicie ostatnio-było by u nas lepiej jakby były większe pieniądze oraz nie spiepszona praca z młodzieżą....

Znacie historie?? kiedys za ten symbol polacy umierali.....a teraz to wszystko gdzieś wszyscy maja....masakra

 

Sądzę, że ciężko byłoby udowodnić taką korelację.

Odnośnik do komentarza

Ej, narodowcy, zdecydujcie się. O kadrze Francji mówicie, że nie francuska, bo może kolesie się urodzili we Francji, ale ich przodkowie są z Afryki. Z kolei o kadrze Polski mówicie, że nie jest polska, bo może mają przodków z Polski, ale tam osobiście się nie urodzili. Albo jedno, albo drugie.

 

 

 

Fajna relacja ze stadionu we Wrocławiu:

 

http://www.sport.pl/..._budowie__.html

 

 

Michał Pol mówi, że stadion przypomina kadrę pod paroma względami. Raz - niby jest, ale ciągle w budowie, dwa - trudno jest się dogadać po polsku. Co mnie natomiast zdziwiło, to że robotnicy mówią nie po ukraińsku czy rosyjsku, tylko niemiecku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ej, narodowcy, zdecydujcie się. O kadrze Francji mówicie, że nie francuska, bo może kolesie się urodzili we Francji, ale ich przodkowie są z Afryki. Z kolei o kadrze Polski mówicie, że nie jest polska, bo może mają przodków z Polski, ale tam osobiście się nie urodzili. Albo jedno, albo drugie.

 

 

Kto tutaj wspomina o kadrze Francji? Możesz jakiegoś posta przytoczyć, czy po prostu sobie wrzucasz swoje luźne przemyślenia które jak zwykle nie odnoszą się do tego co TUTAJ piszemy, tylko do tego, co Ci się w głowie ubzdurało lub co wyczytałeś na gazeta.pl albo innym tęczowym portalu.

 

 

edit.

Dobra, widzę że się odnosisz do przezabawnego posta nemesis'a [czyje to alterkonto?] który sugeruje że brak "emblematu" jest przyczyną braku sukcesów drużyny Oranje XD

Fakt, z wszystkich wypowiedzi jego jest najbardziej sensowna ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem Was.....tzn tych osób co wypowiadają sie że może być....jest to pierwsza koszulka od zawsze co jest bez orzełka.....jak dla mnie to kpina i pokazuje to jakie bezmózgi siedzą w PZPN-nie....Orzełek musi być!! nie oglądajcie sie na holendrów czy innych.....Holendrzy pomimo tak mocnego składu od dawna nic nie wygrali bo właśnie może nie maja swojego emblematu??......Niemcy jaki mają mieć emblemat??polski ,turcecki czy niemiecki?? na koszulce francji by zabrakło miejsca na te wszystkie kraje afrykańskie....

Jak dla mnie reprezentacja polski to jest nasze dobro .....czy jest źle czy dobrze zawsze będziemy trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepeij naszym rodakom...może nie gramy najlepeij.....ale przyzwoicie ostatnio-było by u nas lepiej jakby były większe pieniądze oraz nie spiepszona praca z młodzieżą....

Znacie historie?? kiedys za ten symbol polacy umierali.....a teraz to wszystko gdzieś wszyscy maja....masakra

 

U nas widzę z tym podobny problem :whistling:

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

czy jest źle czy dobrze zawsze będziemy trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepeij naszym rodakom

 

 

znaczy jakim rodakom?

mówisz o Niemcach, Brazylijczykach i Francuzach?

 

No fakt, można im kibicować, bo na ogół fajnie grają. Co prawda Brazylijczycy nie startują w Euro 2012 ale spoko :)

 

To co zacytowałeś nie wyszło spod moich paluszków, więc...:D

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że to "detale" ale kurna ..nie ma stadionów ani oryginalnej reprezentacji w Fifa 12 , teraz te nie bójmy się tego określenia paskudne koszulki a ciekawe ile wziął hajsu ten wspaniały sztab marketingowców heh . BTW Niemcy pokazali swoje trykoty ... z orłem http://www.tvn24.pl/0,1723868,0,1,niemcy-z-orlem-na-euro-2012--a-nie-logiem-federacji,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza

czy jest źle czy dobrze zawsze będziemy trzymać kciuki żeby wyszło jak najlepeij naszym rodakom

 

 

znaczy jakim rodakom?

mówisz o Niemcach, Brazylijczykach i Francuzach?

 

No fakt, można im kibicować, bo na ogół fajnie grają. Co prawda Brazylijczycy nie startują w Euro 2012 ale spoko :)

 

To co zacytowałeś nie wyszło spod moich paluszków, więc... :D

 

 

Ta, po(pipi)ały mi się cytaty . sork , bo w ten sposób trochę pojechałem po Twoim intelekcie ;)

Odnośnik do komentarza

BTW Niemcy pokazali swoje trykoty ... z orłem http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

 

Niemcy od zawsze mają takie logo reprezentacji. Ono ma co najmniej 20 lat, więc to nie takie dziwne, że jest bardziej tradycyjne od polskiego.

 

 

No ale rozumiem kontrowersje z tym naszym. Kto wie, może jest po prostu celowy plan zniechęcania kibiców do meczów, żeby część problemów się sama rozwiązała. A może to przypadek.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

mi- jak pisałem- podobają sie koszulki, fakt , szkoda , ze zabrakło godła ale da sie to przebolec

 

za to mierzi mnie cos innego a mianowicie wypowiedźi piłkarzy: pytają takiego Murawskiego co sądzi a ten odp "my nie mamy zdania , my gramy w piłkę"

 

a Lewandowski sie niemal jąka zapytany o te kwestię

 

 

co to jest, to niewolnicy sa a my jestesmy Koreą PŁN, że boja sie łagrów tudziez rozstrzelania?

Odnośnik do komentarza

Ej, narodowcy, zdecydujcie się. O kadrze Francji mówicie, że nie francuska, bo może kolesie się urodzili we Francji, ale ich przodkowie są z Afryki. Z kolei o kadrze Polski mówicie, że nie jest polska, bo może mają przodków z Polski, ale tam osobiście się nie urodzili. Albo jedno, albo drugie.

 

 

 

Fajna relacja ze stadionu we Wrocławiu:

 

http://www.sport.pl/..._budowie__.html

 

 

Michał Pol mówi, że stadion przypomina kadrę pod paroma względami. Raz - niby jest, ale ciągle w budowie, dwa - trudno jest się dogadać po polsku. Co mnie natomiast zdziwiło, to że robotnicy mówią nie po ukraińsku czy rosyjsku, tylko niemiecku.

może dlatego, że tam społeczeństwo jest bardziej zmixowane kulturowo i rasowo niż w Polsce. Poza tym Smuda do kadry powołuję ludków, których równie dobrze mogli by zastąpić nasi gracze. Mimo posuchy w temacie obsady obrońców to wolałbym by tam biegał polaczek niż cwaniaczek z Niemiec, który po turnieju wypnie się na reprę i pójdzie w swoją stronę a wyrwa w składzie dalej będzie dawała po oczach.

Edytowane przez _M_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...