Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt odkrywczy nie będzie stwierdzając, że mamy czterech piłkarzy wysokiej klasy, a co z resztą, to nie wiadomo. Z powodów różnorakich polska kadra grała w ostatnim roku ledwie parę normalnych meczów, a i w nich były przeszkody z pełnym składem (kontuzje czy jakże częste fochy Smudy), tak że raczej cholera wie. Sporo z tych piłkarzy grało niewiele sensownych meczów w kadrze, a nawet w klubie, ale pewnie i tak ich na wrocławskim i warszawskim boisku nie zobaczymy.

 

 

Za Lewandowskim zagrają na skrzydłach Błaszczykowski i Obraniak, który czasem nawet nieźle zagra w Bordeaux. Trzecim pomocnikiem będzie nie wiem kto, zapewne Mierzejewski z Trabzonsporu albo Rybus z Tereka Grozny. Grają tam chyba nieźle.

 

Z tyłu jest mniej znanych nazwisk. Z Portugalią zremisowaliśmy 0-0 składem Warzyniak, Perquis, Wasilewski, Piszczek, broniąc nieźle, tak więc jeśli ktoś z nich nie wypadnie, to pewnie tak zostanie. W sumie ta czwórka, jeśli mogła, to grała, no i jak grali wszyscy czterej naraz to nie było źle. Alternatyw za bardzo nie ma. Przed nimi będą Dudka i pewnie Polanski, którzy też raczej ustabilizowali swoją pozycję w kadrze.

 

 

Czyli generalnie na dziś mamy dość zgraną jedenastkę. Większość z pozostałych piłkarzy za wiele nie grała, ale znając Smudę, pewnie po prostu dobierał ich po charakterze, żeby podstawowi mieli dobre morale.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No powiem Ci, że właśnie włączyłem, bo się dowiedziałem że Rudy gra :D

Tak bym nawet tego gówna nie obejrzał.

Ja (pipi)e, co oni robią z tą repą. Przecież jeszcze niedawno mecze Repy to był ogień, a teraz te liski jeżdżą przed samym Euro do Austrii żeby tam grać mecze. Kurwa, co za kraj.

Odnośnik do komentarza

Widzieliście kiedyś żeby pierwsza połowa meczu kończyła się po 44min45s ? XD

 

Widzieliśmy też, że druga skończyla się w oklicach 89min45.s ;) Ale co się dziwić, jemu też krwawiły oczy od oglądania tego, jak nam wszystkich - Benisz, Ojgen, Matuszczyk klasa światowa, to samo Mierzejewski z Brożkiem, jedynie Grosicki się nadawał i Wasilewski, no i Łukasz wyciągnał to co musiał. Ogółem dno.

Odnośnik do komentarza

Who the fuck is Tomasz Jodłowiec?

Adam Matuschyk Matuszczyk, pozdro!

Michał Kucharczyk.

 

Tych trzech bym wy.(pipi)ał, jeśli już bym miał wybierać z tych 26. Innej opcji nie widzę. (no ewentualnie Brożek, ale chyba 22 nie da się zgłosić...)

Plus dla Fabiańskiego- nie spodziewałem się po nim dobrej formy. Ciekawe kto będzie drugim bramkarzem. On czy Tytoń?

Grosicki całkiem zadowalająco- jeśli będzie miał z kim grać to zdecydowanie może wyglądać lepiej. Tylko tu dylemat bo Rybus też w niezłej formie. Zobaczymy.

Irytuje mnie tylko brak Komorowskiego bo inaczej nie widzę dobrego trzeciego obrońcy- i ile popieram powoływanie młodego Kamińskiego, tak Glik jest niewiadomą...

Ogólnie rzecz biorąc ten sparing nie nastraja optymistycznie bo nie ma za dużo dobrych zmienników. W sobotę zobaczymy jak prezentuje się pierwszy skład- oby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Widzieliście kiedyś żeby pierwsza połowa meczu kończyła się po 44min45s ? XD

 

 

skończył tez w 89 :D skruppulatny i konsekwentny sędzia :D

 

 

 

Grosicki dobry kopacz, ma braki w technice ale jest szybki a co najwazniejsze potrafi (i chce ) szarpnąć. Dałbym mu szansę, na Greków byłby jak znalazł

 

w ogóle ciekawe co Grecy zamyślają robić- wyjdą defensywnie? Zaatakują?

Odnośnik do komentarza

Jak patrzę na doniesienia z obozu Polaków to jestem trochę zaskoczony formą treningów. Wawrzyniak rozegrał w sezonie 2011/2012 aż 53 mecze, zdecydowaną większość od pierwszej do ostatniej minuty. I co? Od razu władowali go w jakieś ćwiczenia z gumami. Pomyślałem sobie: oho, ciekawe co strzeli pierwsze – guma czy komuś mięsień? No i na razie strzelił mięsień (jeden). Nie dam sobie palca uciąć, czy to już ostatni. Za przygotowanie kadry odpowiada ciągle ten gość, o którym nawymyślano, że przygotowywał Turków w czasie Euro 2008. A potem jak się okazało, że wcale nie przygotowywał, to wszyscy o sprawie zapomnieli.

 

Trudno się z W.Kowalczykiem nei zgodzić, chociażby Szczęsny mówił wczoraj, że tydzień takich treningów i by chodzić nie mógł. W sumie to idealne podejście zaorać zawodników mających po 50 meczów za sobą, a co ! Piłki damy im na 2 dni przed meczem otwarcia niech się nacieszą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...