Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzą też słuchy, że niektórzy czołowi zawodnicy grają przeciwko Fornalikowi. W sumie nie zdziwiło by to mnie wszak kto tam w reprze szanuję szkoleniowca skoro Skorża bał się posadzić na ławkę Ljuboję xD

 

 

I na czym konkretnie to polega, że od pierwszego meczu grają przeciwko trenerowi? Jaki jest, według słuchów, założony skutek tegoż posunięcia?

Odnośnik do komentarza

Marek Saganowski powołany do kadry. Chyba największa niespodzianka:

 

 

Polska:

 

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven)

 

Obrońcy: Marcin Komorowski (Terek Grozny), Damien Perquis (FC Sochaux), Kamil Glik (Torino), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (TSV Monachium)

 

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Ariel Borysiuk (FC Kaiserslautern), Kamil Grosicki (Sivasspor), Grzegorz Krychowiak (Stade Reims), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Rafał Murawski (Lech Poznań), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Eugen Polanski (FSV Mainz), Maciej Rybus (Terek Grozny), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław)

 

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Marek Saganowski (Legia Warszawa)

Odnośnik do komentarza

zależy...ja akurat wyznaje teorię,że w chwili obecnej w reprezentacji obojętnie jakiego kraju powinni grać zawodnicy w chwili obecnej najlepsi niezależnie od wieku, tak jak np we Włoszech Pirlo itp. Do Smudy mam żal,że przez Euro nie sprawdził na poważnie kilku zawodników, który wyróżniali się w polskiej lidze i wg mnie wcale nie byli gorsi od tych których powołał - mam na myśli Zieńczuka, Piecha i Milę a nawet Frankowskiego. Może by kadry nie zbawili ale piepszenie,że trzeba powoływać młodych by budować kadrę na lata w perspektywie Euro gdzie mieliśmy na przestrzeni 10 dni grać 3 najważniejsze mecze w historii naszego współczesnego futbolu do mnie nie trafia.

 

Druga strona medalu jest taka,że o ile Sagan chwycił formę obecnie to taki Piech w kadrze gra za zasługi za miniony sezon, podobnie Sobota. Powołania Fabiańskiego przemilczę bo do mnie brak występów w klubie od zawsze powinno oznaczać ban na reprezentacje.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mnie tez trafia jak czytam teksty typu "Powołac Milika ! Młody jest niech się uczy !", no (pipi)a Milika to niech sobie powolaja na jakies towarzystkie smieszne mecze z Ugandą, a nie na mecze eliminacji gdzie i tak nawet na ławce nie zasiądzie pewnie... Niech grają Ci co są aktualnie w formie, a nie mają fajne nazwisko, pili z selekcjonerem wódkę, albo są "młodzi zdolni" czyli mają mniej niż 25 lat w naszej polskiej nomenklaturze.

Odnośnik do komentarza

Z okazji kontuzji Szczęsnego i Rybusa powołani zostali Tomaz Kuszczak oraz nowy gracz, Paweł Wszołek.

 

 

Szybki gugiel ujawnił mi, że Paweł Wszołek zbiera niezłe opinie za swoją grę w polskiej lidze i latem prawie został kupiony przez Bolonię. Chciał go też Lenczyk, ale nie miał pieniędzy. Ostatnio po golu Wszołek pokazał koszulkę z napisami "Anioł uległ" oraz "Lubię truskawki". Zapytany przez dziennikarza Agory, co te napisy oznaczały, podobnie jak Cristiano Ronaldo nie chciał wytłumaczyć i powiedział tylko, że kto ma wiedzieć, ten wie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Na pewno o tym pisałem raz lub dwadzieścia, ale to naprawdę nie jest tak, że TVP ma w statucie dokładanie do interesu. Sławetny abonament (nie będę pytać, ile osób tak na niego płaczących faktycznie go w ogóle płaci) idzie głównie na stacje tematyczne czy regionalne. Jeśli płacą komuś w jakimś programie dużą kasę, to widać im się to opłaca. Skoro nie kupili meczów, to widać im się to nie opłaca. Myślałem, że jesteście fanami wolnego rynku!

 

 

To doprawdy musiało wyjść na jaw, że system, w którym TVP jest w praktyce jedynym możliwym kupcem, a Sportfive jedynym możliwym sprzedawcą, jest debilny. To aż dziwne, że przez tyle lat zawsze negocjacje na tej cienkiej linii przebiegały pomyślnie. No ale teraz TVP jest w kryzysie i doprawdy nie mają wpływu na to, że reklamodawcy nie rzucają już tyle kasy na mecze kadry, co kiedyś.

 

 

Zobaczymy, co się stanie. Dla widzów niepłacących pewnie byłoby fajnie, gdyby i tak się opłacali, ale ja wiem, czy będą? Na oko, jakieś sto tysięcy zakupów PPV powinno być bardziej dochodowe, niż oferta TVP. Dużo czy mało? Nie mam pojęcia. Wiecie, jest piątek wieczór, wpadnie paru kolegów, ja się zaloguję na mecz za dwie dychy, a oni mi postawią po piwie... Wydaje mi się, że za wiele kasy z tego nie będzie, ale w skali kraju, kto wie...

 

 

Zobaczymy, zobaczymy. To oczywiście racja, że to kolejny cios wizerunkowy dla kadry i TVP, więc powinni jednak pójść na jakiś układ. W mediach ciągle jest wiara, że Placzyński lada moment spuści z tonu i obniży ofertę, żeby cokolwiek zarobić, albo że przynajmniej mecz z Czarnogórą będzie jedyny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

no tvp ma monopol na ppv. Szkoda, że w sukurs przyjdzie im walczyć o widza z C+ i Polsatem. Chyba na Woronicza chyba jeszcze nie doszedł głos ludu bo oni wbrew pozorom wiedzą co jest chooojowizną a co warte wydania pieniążków. Sam wykupiłem sobie miesięczny abonamencik w IplaSPORT i jakoś nie czuję się oszukany. Szkoda, że nie mogę skorzystać z opcji HBO bo bym sobie na legalku obadał The Boardwalk Empire, ale myśle, że z czasem udostępnią ofertę dla każdego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...