Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ludo zrobił bardzo dobrze, że opuścił kadrę. Jak można było zatrudnić trenera, który niemiał żadnych osiągnięć z żadną prawdziwą drużyną piłkarską ?! Z Ludo zrobili kozła ofiarnego, a w ciągu ostatnich 2 lat był najlepszym i najambitniejszym kadrowiczem. 10 x większym problemem są panienki z BVB, niż Obraniak, a przedewszystkim gów** wybrane na trenera i gów** wybrane na prezesa PZPN

 

 

Mila ?! hahahahhahahhahahahhahahahahahhahahaha to się specjaliści od piłki znaleźli. Może jeszcze kogoś wymienicie z dzisiejszego pośmiewiska Legia-Lech ?! Może Kosecki, który biega jak koń z klapkami na oczach bez ładu i składu. A może naturalizujmy Dziadoszwiliego, miał taki drybling w drugiej połowie, że mało mi oczy nie wypadły. No i epicki widok 24 minuta i przerwa na wode. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to Panie Trenerze Ścierpła mi Noga słucham Twojej aktualnie najlepszej jedenastki....bo przypominasz mi tych wszystkich krzykaczy z tv,którzy to umieją przez godziny krytykować piłkarzy, ze ten się nie nadaje, tamten słaby itp a jak juz mają powiedzieć kogo by widzieli na tej pozycji to nabierają wody w usta albo wymieniają jakieś nazwisko z hasłem "on jest perspektywiczny i za 5 lat może być siłą kadry. Ciekaw obok twojego składu jestem też tego kto miałby aktualnie prowadzić tą reprezentację zamiast Fornalika.

Odnośnik do komentarza

trener z międzynarodowym doświadczeniem, najlepiej zagraniczny. Na tej pozycji był zawodnik, nazywa się Ludovik Obraniak. Aby rozmawiać o kadrze, należy wprowadzić 12 zespołów w ekstraklasie systemem 4 meczy z każdym, 16 drużyn w 1 lidze z obowiązkiem wprowadzania polaków. Do tego zagraniczny trener, oraz fachowy sztab i za 5 lat podam Ci skład reprezentacji, która może grać o wyjście z grupy na mistrzostwa świata. Ten skład który wybiegał na euro był maks tym co możemy mieć na obecną chwilę, ale ani Smuda, ani Fornalik nie zrobią nic więcej, bo piłkarze rządzą się w szatni sami. Ale wstawianie Mili do składu, to jest jakiś piłkarski dow(nene), taki sam jak wczorajszy mecz na szczycie ekstaklasy. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

za wyjątkiem trenera z zagranicy(bo to realne) to masz plany piękne ale nie realne. Sam bym był za takim podziałem - zwłaszcza w systemie 1 ligi i przymusem gry Polaków ale to niestety nie przejdzie. Nigdy w tym kraju tym bardziej nie zredukują ligi do 12 zespołów. Za duże lobby polityczne by przeszły takie rewolucyjne reformy, za dużo świni trzeba by było do tego odstawić od koryta.

Odnośnik do komentarza

To nie jest kwestia "łatwości" krytykowania, bo to i tak jest zazwyczaj na poziomie, cóż, na jakim są potoczne rozmowy. Uwielbiam np. logikę w sugestii, że Obraniak gra w kadrze słabo, bo dzięki temu on, ceniony od dawna zawodnik Ligue 1, promuje się klubowo. No faktycznie beznadziejna gra rujnująca potęgę polskiego narodu to najlepsza metoda na promocję.

 

To nie jest kwestia łatwości, tylko tego, że można było go krytykować. Zawsze ktoś musi być winny. Obojętnie jak oceniać postawę boiskową i pozaboiskową Obraniaka, ewidentnie nikt nie udawał, iż powołują go tylko po to, żeby było na kogo zwalić - co wydaje mi się rewelacyjną metodą motywacyjną. Tak samo oczywiste, że skoro jego nie ma, to w następnym meczu winni będą w całości zawodnicy Borussii Dortmund. Zwłaszcza Lewandowski po meczu z Realem ma na kadrze przerąbane. Czy to dobrze, czy źle, kwestia gustu.

 

 

Od kiedy Mila przyszedł do Śląska zawsze chciałem go zobaczyć więcej w kadrze, przecież to jest kurde najlepszy piłkarz polskiej ligi, na pewno spośród tych obywatelstwa polskiego. Dziś znowu dwie asysty. Nie wiem, w czym tkwi problem dla kolejnego już selekcjonera. Fornalik mówi, że nie musi się tłumaczyć z powołań, no ale właśnie nie wiem.

 

 

Mila? To ten panopek, co słynął z przewracania się i smalcu na łbie? Minęło tyle lat... i nic się nie zmieniło :D W polskiej lidze to sobie może gwiazdorzyć.

 

Kompletnie nie zgadzam się z nagonką na Obraniaka. Jest to jedyny piłkarz z zagranicznego zaciągu, któremu zawsze zależało i który wnosił wiele do gry, co więcej, zdobywał gole. Jakieś Perquisy i Boenische to drewna, które tylko i wyłącznie dzięki Dyzmie grają (grali) w polskiej reprezentacji. To, że Obraniak nie chce grać w kadrze w tym momencie nie znaczy, że wypina się na reprezentację. I moim zdaniem będzie duży problem, by znaleźć dla niego godnego zmiennika :)

Odnośnik do komentarza

"Bo Lewandowskiemu się nie chce" czyli mecz z Mołdawią już 7 czerwca. Powołanie oczywiście dostał Piotr Zieliński, w końcu jeśli zagrał parę meczów w Serie A to musi być dobry. Poza tym, raczej te same powołania, co były, przynajmniej na razie z lig zagranicznych. Za wyjątkiem Piszczka, który wzorem farbowanego Obraniaka olał kadrę i postanowił odbyć po finale LM operację.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

nagonka na Obraniaka wynika z jego anemicznej gry, która przejawia się zamiłowaniem do bezsensownych dryblingów , a co za tym idzie strat oraz łapaniu głupich żółtych, a niekiedy czerwonych kartek, kilka strzałów bądź dograń z wolno stojącej piłki to trochę mało

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli Fornalik nie postawi od początku Zielińskiego i Mierzejewskiego na środku to Lewy znowu sobie nie pogra. Szapku zachwycał się wczoraj Bereszyńskim, ale gdyby nie Zieliński i jego genialne prostopadłe podanie to chu.ja by było z tego pierwszego gola. Chłopak ma niesamowity potencjał i to że gra w pierwszym składzie Udine nie jest przypadkiem.

Odnośnik do komentarza

W mediach już podjara, bo Lewandowski powiedział, ze lubi takie podania, co Zieliński wali. Myślę, że zagra, chociaż na innej pozycji niż w klubie. Bereszynski pewnie też, Fornalik nie będzie zbytnio kombinować. No i pewnie Salamon, bo następny po Gliku w kolejce.

 

Ogólnie średnio to wygląda. Nie widać specjalnie nowych koncepcji poza wymianą pojedynczych graczy podług podpowiedzi mediów. Zapowiadają się męki z Mołdawią, mimo wszystko oczekuje się, że talent duetu z Borussii pozwoli ma jakieś gole.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...