Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

............................................________
....................................,.-‘”...................``~.,
.............................,.-”...................................“-.,
.........................,/...............................................”:,
.....................,?......................................................\,
.................../...........................................................,}
................./......................................................,:`^`..}
.............../...................................................,:”........./
..............?.....__.........................................:`.........../
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”
............/.`~,......`-...............................\....../\
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,
.....`=~-,_\_......`\,.................................\
...................`=~-,,.\,...............................\
................................`:,,...........................`\..............__
.....................................`=-,...................,%`>--==``
........................................_\..........._,-%.......`\
...................................,<`.._|_,-&``................`\

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

japie.r.dole co za wstyd

 

zremisować z tym śmiesznym zespołem.

Dlaczego wstyd? W Moldawii ciesza sie ze zremisowali z tym smiesznym zespolem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BabauahihauhehahahuwehajaniainahahahhahaaajwhueushshAhhahshshahsh o (pipi)a jakie cioty z polamatorami remis ahjajkajajabshshshahahaju

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hahahaha oni chcieli na mistrzostwa świata jechać, a z takim ogórami remisują... bitch plizzz.

 

Przed nami liga światowa w siatkę i eurobasket we wrześniu. Wspierajmy tych, którzy coś grają. I przede wszystkim, zmieńmy sport narodowy, do chvja wafla. Bo wstyd.

Edytowane przez krupek1
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia: Mołdawia - Ukraina 0-0.

Warto sobie przypomnieć, gdzie w piłce klubowej jesteśmy my, a gdzie Ukraińcy. 

Bo po raz kolejny mamy przerost oczekiwań nie wiadomo na jakiej podstawie, a nasze miejsce w europejskiej piłce jest takie, a nie inne.

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Tak grać jak nasi też trzeba umieć. Kosecki jest moim ulubionym piłkarzem i jeżeli to jest jeden z najbardziej utalentowanych zawodników polskiej ligi, to ja się szczerze dziwię dlaczego Janusze nie chodzą na ekstraklasę. One man army.

Odnośnik do komentarza

I spokój będzie z oglądaniem tych patałachów w "zmaganiach". Żałość, 28 wiosen na moim karku i .. 0 osiągnięć w piłce nożnej. 28 lat to mało czasu żeby coś zbudować? kto jeszcze ma ochotę bronić tych frajerów? Piłka nożna to sport narodowy? kuuuu*waaa bitch please.

Edytowane przez ChevChelios
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu w ogole polacy i cała Polska nie dadza sobie spokoju z tym wszystkim? czy wszyscy zyja wspomnieniami sprzed kilkunastu lat? wczoraj ogladalem ostatnie 30 minut, to jest po prostu wstyd i hanba. I te ciagle gadanie komentatora ' o bo zmeczeni juz sa.' 'widac zmeczenie, no szkoda, troche zabraklo' itd. Marze o dniu, w ktorym w koncu ktos cos zrobi i zakonczy ten smieszny teatrzyk i skoncza sie 'nadzieje' na wystepy czy wygrane.

 

powinienem to napisac w 'co cie wkur,wia' no ale.

Odnośnik do komentarza

To jest to o czym mówie od dawna, jesteśmy tak wyjątkowo dziwnym narodem, że i tak - mimo lania po (pipi)e, blamażu, jednego, drugiego, trzeciego..., poniżania, całego syfu związanego z PZPNem, no ogólnej (pipi)ozy związanej z piłką - każdy mecz to pełna mobilizacja, stadion na full, miliony ludzi przed telewizorami i te pełne wiary i nadziei wypowiedzi wszystkich naokoło. Mnie osobiście strasznie to w(pipi)ia -_-.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że lepiej z góry założyć, że każdy mecz skończy się wpier.dolem dla biało-czerwonych i najlepiej mieć wszystko w du.pie, nie oglądać, stadiony zaorać, a pzpn rozwiązać. A później pier.dolić, że "haha, miałem rację, znowu przegrali!!11 jakie cieniasy, o boże iksde"

Mnie osobiście strasznie to wkurwia -_-

Edytowane przez kaz_
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nikt nie mówi, że jesteśmy mesjaszami futbolu czy coś. Jesteśmy światowym średniakiem i nie zanosi się na to, żebyśmy szybko z tego średniactwa wyszli. Po prostu lubię oglądać kadrę i zawsze liczę, że coś ugramy jak słabi byśmy nie byli, bo to w końcu sport, a w sporcie dzieją się niespodzianki. Jasne, też mnie denerwuje te sztuczne pompowanie przez media, że jacy my to nie jesteśmy zajebiści i w ogóle "mołdawia? wygramy to 5:0 i się nawet nie spocimy!".

Ciągły pesymizm jest po prostu bardzo smutny i dlatego mnie wkurwia : (((

Odnośnik do komentarza

przepraszam bardzo....też w tym roku kończę 28 wiosen i był jeden miesiąc w tym czasie gdzie byłem dumny z naszych piłkarzy....Barcelona 1992 i odbywająca się tam Olimpiada...jeden przebłysk na tyle lat taplania się w gów.nie

dodałbym jeszcze eliminacje z Leo Benhakerem. Tam się pojawił zalążek czegoś... tylko PZPN nie zrozumiało czego i wszystko roz****

To jest to o czym mówie od dawna, jesteśmy tak wyjątkowo dziwnym narodem, że i tak - mimo lania po (pipi)e, blamażu, jednego, drugiego, trzeciego..., poniżania, całego syfu związanego z PZPNem, no ogólnej (pipi)ozy związanej z piłką - każdy mecz to pełna mobilizacja, stadion na full, miliony ludzi przed telewizorami i te pełne wiary i nadziei wypowiedzi wszystkich naokoło. Mnie osobiście strasznie to w(pipi)ia -_-.

to chyba jakaś skaza genetyczna, pokolenia których ojcowie pamiętają ten cudowny i jedyny remis na wembley 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...