Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Atak jest bardzo dobry w wykonaniu Lewego i Milika, tego brakowalo, obrona nadal ma swoje momenty ale widac ze lepiej to juz im wychodzi (i nawet umieja podac a nie walic wysoka prosto do przodu za kazdym razem jak dostana pilke)

Problem u nas jest ze nie mamy zadnego rozgrywajacego na srodku, wszyscy stoja i podaja tylko do siebie i nic sie nie dzieje, Milik z Lewym musza sie wracac do polowy zeby cos sie rozegralo, Krychowiek jedyny ktory potrafi stworzyc akcje ale i tak wolalbym zeby on sie skupil na pomocy w obronie bo tam super gra.

Grosicki i Rybus to ja nie wiem co oni robia...biegaja i biegaja ale nic sie nie dzieje. Blaszyczkowski powinien pomyslec o zmianie pozycji bo predkosci i pomyslowosci juz zadnej tez nie ma

Odnośnik do komentarza

i już się zaczyna: " To rywale powinni się bać Polski na Euro "

 

Jak na razie, to musimy wytrwać, żeby chociaż 14-16 grało w swoich klubach i nie doznało kontuzji. Jedna rzecz mi się podoba u Nawałki, brak głupich meczy, w jeszcze głupszych terminach z najgłupszymi zespołami w składach z młodymi. On tych młodych wprowadza kiedy trzeba i ci młodzi uczą się od razu jak funkcjonuje reprezentacja, a nie jej trzecia zmiana. Niech tylko ten Kapustka teraz zostanie dobrze poprowadzony i będzie z niego pociecha na lata. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

ale pyrowisko, jezu pobudowali stadiony a dalej gramy w chlewie. Powinno się zamykać stadiony które nie potrafią utrzymać murawy w jako takim stanie. Sam mecz, no cóż powiedzieć o meczu w którym trzeba uważać, żeby się na boisku nie zabić. Bardzo dobry duet bramkarzy, pozytywny występ Salamona. Mieszane uczucia co do Zielińskiego, kilka razy niepotrzebne holowanie piłki, kilka niezłych podań. Błaszczykowski bardzo fajnie, zadowolony byłbym gdyby do ME, zagrał z 4-5 meczy, nie więcej, bo w jego przypadku to już mniej jest lepiej, bo po tylu kontuzjach to cud, że tak gra grzejąc ławę. Bardzo dobra forma Piszczka, Glika, Rybusa, chociaż przez to, że cały zespół się cofał mogła nam Serbia ze 2 bramy lutnąć i nikt by nie miał pretensji. Mocno przeciętni Lewy i Milik, słaby i to bardzo Grosicki. Zmiennicy walczyli, ale u takiego Pazdana zaczyna być widać, że go Legia zmienia w słabego piłkarza. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Zagrali ok, mocniej w(pipi)iłem się jedynie jak jakiś typek przelobował nam obronę i zostało dwóch Serbów przed naszym bramkarzem. No i Zieliński mnie wkurwiał, co ten typ robił to ja nie umiem tego wytłumaczyć, bardzo dużo dziwnych podań, nie wiem co Żewłakow ćpał, że go chwalił w czasie meczu, bo że Szpakowski jest jenbięty to ja doskonale sobie zdaję sprawę z tego.

Odnośnik do komentarza

Przez Szpakowskiego i Żewłakowa mecze na tvp muszę oglądać bez dźwięku. Są tragiczni i nie rozumiem dlaczego męczą nimi ludzi, przecież dobry komentator to +50% przyjemności z oglądania spotkania. Na takim dla przykładu Eurosporcie zdarza mi się oglądać dyscypliny które normalnie mnie nie interesują, właśnie dzięki charyzmatycznemu, interesującemu komentarzowi. 

Odnośnik do komentarza

Ale przeciez byl taki czas, ze ludzie mieli dosc Szpakowskiego (glownie za wpadki) i tvp go odwolala i komentowal ktos inny. Pare lat to trwalo, pozniej wrocil. Wiec raczej sie da wymienic.

 

 

Co do meczu to pierwsza polowa bardzo mi sie podobala. Az sam sie zdziwilem. Zawsze czepialem sie do techniki polakow a tu praktycznie pilka im juz nie odskakiwala od nogi. Duze zaskoczenie. Podobalo mi sie tez uspokajanie akcji, nie wybijanie na pale byle do przodu itd. Oczywiscie gra sie jak przeciwnik pozwala ale widac bylo, ze mecz o pietruszke to wiecej luzu w du.pach naszych. Euro mocno zweryfikuje te statystyke. Na minus obrona. Jak polacy atakowali to serbowie wisieli im na szyjach, jak przeciwnik atakowal to nasi sie... przygladali. I jak wczesniej pisalem, z topowymi druzynami na turnieju to nie przejdzie, beda wjezdzac w nasze pole karne jak w maslo. No ale ogolnie mecz na plus. Druga polowa gorsza, ale wiadomo, ze nowi w kadrze jeszcze nie zgrani ze soba.

Odnośnik do komentarza

no ale widać po raz kolejny, że Błaszczykowski robi robotę w tej drużynie, mimo, że nie gra za często w klubie, może nie ma rytmu meczowego, ale w reprezentacji zawsze daje 100% i po raz kolejny daje wygraną, z nim w drużynie możemy namieszać na euro

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...