Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Co ty tak to przezywasz rozi? Na pocieszenie powiem że to mija z wiekiem

 

Może Lewandowski to potomek żołnierzy wyklętych xD

 

Beka z robaków nieudaczników xD jak ten pompowany balon we Francji pjerdolnie to zdmuchnie w Polsce wszystkie flagi tyskiego z balkonów xd

 

o i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego lewego naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak robert lewy 1 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z lewego robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle zbawce naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to lewt jest autorytetem dla mnie , naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był ROBERT LEWY PIERWSZY  jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak on bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

noo oczy krwawiły jak się na to patrzyło, ale dla nich to nawet lepiej, bo najgorsze mecze grają, jak coś fajnego wygrają. A jak już wszystko ucichnie, to wtedy walą niespodziankę jak z Niemcami. Martwi ta linia obrony, po co ten Kapustka tam został wystawiony tego nie zrozumiem, pląta się o własne nogi ten chłopczyk niemiłosiernie. Milik przechodzi obok meczu, w sumie jak ma tak grać, to jeden kij czy 4-4-2 czy 4-5-1 jak grają w 10. Było już chyba lepiej brać za Zielińskiego Mile, bo na te 15 minut w którymś z meczy by mógł wejść kiwnąć uderzyć i coś zdobyć, a Zieliński jest tak nijaki w reprze, że głowa mała. Krychowiak dobry poziom, Glik również, Grosicki dalej biega żeby biegać, dogrywa na pałę. Błaszczykowski na ile zdrowie dopisuje to daje z siebie wszystko. Reszta statyści. Oni muszą być ładnie zesr*ni w sztabie, że tak chuchają na tych 5-6 piłkarzy z podstawy, bo widzą co mają na ławce to lepiej iść i na ruletce mieszkanie przegrać niż zmiany robić. Już Smuda to wiedział i ich nie robił ;) Oj, żeby się zaraz nie zrobiło po atmosferze w kadrze i na konferencjach Adaś zacznie dostawać niewygodne pytania. Oby nie przespali początku na miękkich nogach z Irlandią Płn. Kluczowy mecz, praktycznie o wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Ja wciąż patrzę na to EURO z optymizmem, ale nie da się ukryć że te dwa sparingi rozczarowały. Liczyłem choć na jednego gola z gry no ale coś nie wyszło.

 

Ogólnie to widać jednak że spora część tej kadry to kopacze z eklapy. Momentami przeciętność i nijakość wychodziła poza skalę, że rzygać się chciało jak się na to patrzyło. Grosicki czy bileter momentami mieli swoje momenty i mimo że oczekuje się od nich więcej to raczej nie powinni się martwić o swoje miejsce w składzie na Irlandię Płn. Milik niestety dzisiaj udowodnił że jest szalenie prostym napastnikiem, który bez wsparcia kolegów praktycznie nie istnieje. Liczyłem że coś sam kiwnie albo pogra kombinacyjnie z resztą ale padaka przez większość meczu z jego strony.

 

Jeśli chodzi o defensywę to bardzo trudno tu kogokolwiek chwalić, bo to je'bana reprezentacja Litwy która niedawno wymęczyła zwycięstwo z San Marino 2-1 i ci jej piłkarze nawet nie powinni przebywać w okolicach naszego pola karnego, ale Wawrzyniak i Glik zagrali porządnie, Cionek nic nie zawalił, a ten pomysł z Kapustką na PO to jakieś kur'wa nieporozumienie, nie wiem co to miało na celu - po co, dlaczego? Co autor miał na myśli? Jakby wypadł Piszczek to Jędrzejczyk na PO i tyle, nie wiem co miało na celu takie kombinowanie teraz.

 

No nic, sparingi za nami, nie ma co się załamywać, nie dostaliśmy żadnego wpier'dolu. Oby na turnieju było lepiej.

Odnośnik do komentarza

Większej kompromitacji niż na Euro 2012 być nie może więc nie ma się co załamywać.

Chociaż mecz z Niemcami będzie emocjonujący :)

 

a jaka tam była kompromitacja? zagrali słabo, ale nie było siary już nie przesadzaj

Odnośnik do komentarza

przeciez przy tych zasadach ze wiekszosc trzecich miejsc wychodzi na dobra sprawe nasz final imprezy rozgrywamy w niedziele - zwyciestwo z irlandia da pewny awans praktycznie do 1/8, nastepne mecze to juz bedzie modlitwa by przegrywac honorowo, a i tak beda witani jak bohaterowie po powrocie z francji bo plan minimum osiagniety

Odnośnik do komentarza

przeciez przy tych zasadach ze wiekszosc trzecich miejsc wychodzi na dobra sprawe nasz final imprezy rozgrywamy w niedziele - zwyciestwo z irlandia da pewny awans praktycznie do 1/8, nastepne mecze to juz bedzie modlitwa by przegrywac honorowo, a i tak beda witani jak bohaterowie po powrocie z francji bo plan minimum osiagniety

 

trzeba by było wygrać z Irlandią wysoko, bo tylko 4 najlepsze drużyny wychodzą z trzeciego miejsca, dwie odpadają.

Odnośnik do komentarza

 

przeciez przy tych zasadach ze wiekszosc trzecich miejsc wychodzi na dobra sprawe nasz final imprezy rozgrywamy w niedziele - zwyciestwo z irlandia da pewny awans praktycznie do 1/8, nastepne mecze to juz bedzie modlitwa by przegrywac honorowo, a i tak beda witani jak bohaterowie po powrocie z francji bo plan minimum osiagniety

 

trzeba by było wygrać z Irlandią wysoko, bo tylko 4 najlepsze drużyny wychodzą z trzeciego miejsca, dwie odpadają.

 

nie wierze, ze kazda druzyna z 3 miejsca bedzie miec 3pkt, z dwie sie znajda z mniejsza iloscia pkt na tym miejscu w tabeli na te 6 grup

Odnośnik do komentarza

Na Litwie gra się w koszykówkę, a nie w piłkę nożną.

 

Tak przy okazji, mamy całkiem niezłych piłkarzy, ale wśród wielu solidnych zawodników, nie wiem dlaczego trener bierze na takie ważne imprezy takie wynalazki jak jakiś Cionek, Kapustka, Mączyński, Stępiński, Pazdan itd.

no to wymień 5 za nich, bo coś mi się wydaje, że bez sięgnięcia głęboko w ekstraklapę albo na ławkę rezerwowych za granicą nie da rady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...