Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mysle o tym abonamencie 100zl, szlag mnie trafia jak widze jakie mecze procz polakow pokaze polsat w otwartym pasmie w fazie grupowej, z drugiej strony wszystkie najwazniejsze mecze turnieju beda juz w otwartej tv wiec na dobra sprawe placi sie 100zl za mecze grupowe i te cztery mecze 1/8

ja kupiłem, bo często mecze grupowe bywają lepsze od dalszej części turnieju

Odnośnik do komentarza

Irytujące założenie, że nie zmienili im tylko stylówy, ale też geny (łysina itp.). To równie dobrze na tej logice by mogli im twarz zmienić i po prostu wstawić Grzesia Latę.

 

No i zmarnowany potencjał, żeby zamiast zdjęcia Cionka wrzucić jego profil z PES-a i jakiś profil w stylu np. pierwszego ISS-a. Ech, tacy "dziennikarze" tam pracują! Przynajmniej dodali tyle lekceważenia, że wszyscy inni mają numer na koszulce a on nie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tak sobie stałem w kolejce w Biedrze, patrzyłem na te podobizny Lewandowskiego na wszystkim i myślę: kurczę, jak Polska wygra z Irlandią Północną, to znaczy, że będzie grać mecz pucharowy pierwszy raz w moim życiu.

 

Oczywiście 1/8 finału Euro to tak naprawdę mniejsze osiągnięcie, niż czasami był awans na samo Euro. Ale jednak - przez całe życie nigdy nie byłem świadkiem takiego spotkania, że jest impreza i jest taki mecz, że obie drużyny ścierają się od zera i jak Polska wygra to idzie dalej. To by była nowość.

 

Niektórzy tu na forum zapewne byli świadkami w roku 1986, kiedy to Polska zagrała jeden taki mecz, przegrała z Brazylią 0-4. Nigdy w historii takowego nie wygrała! Gdy zdobywaliśmy medal w 1974 i 1982, aż do pófinału wchodziło się z grup. Można więc w pewnym sensie powiedzieć, że Polska nigdy nie osiągnęła więcej, niż wyjście z grupy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Byłoby pięknie. Na ulicach dziś nie było jeszcze biało-czerwono, albo nie tak jak 4 lata temu. Żyję już jutrzejszym dniem, emocje będą ogromne. Mimo tych meczy towarzyskich liczę na naszych i wiem że są w stanie ograć Irlandczyków. Najbardziej się oczywiście martwię o obronę, ale mamy kilku naprawdę klasowych piłkarzy, więc jeśli obrona zagra poprawnie to możemy to spotkanie wygrać. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

"EURO 2016 ZA DARMO W ZDF i ARD oraz w czeskiej CT! Aż 45 z 51 spotkań mistrzostw Europy pokażą za darmo niemieckie stacje ZDF i ARD. Pozostałe sześć ma transmitować Sat1. Trzeba tylko ustawić antenę na Hotbirda 13E i posiadać dekoder, dzięki któremu będziemy mogli samodzielnie wyszukać kanały. Dla bardziej wymagających, istnieje jeszcze odbiór odrobinę mniej popularnej w Polsce Astry 19,2E. W tym przypadku 45 spotkań w niemieckich kanałach zobaczymy w jakości HD." Żródło: internet

 

Podaj dalej! :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

A ja jak przegraja to sie powiesze.

Jezu to tylko piłka. Kibicujemy by wygrali jak przegraja to smucimy sie z 2 godziny i zycie toczy sie dalej

 

Zbyt wiele razy ta kadra psula mi humor bym mial emocjonalnie podchodzic do ich wystepow. Wygraja to bede swietowal a jak przegraja to wyiebane.

 

ANTYPOLAKAMI JESTEŚCIE !

Odnośnik do komentarza

Zawsze chyba przed wielką imprezą był nieco hype, ale kurde mam wrażenie, że dzisiejsza kultura robi swoje i nigdy nie miał on tak... celebryckiego charakteru. Żałuję, że nie postanowiłem robić listy wszystkich rzeczy, które reklamuje swoją twarzą Lewandowski, byłoby pewnie ze 100 pozycji włącznie ze szczepionkami, smoczkami, pieluchami, naklejkami, chipsami i... kurde, może ze 200. Krychowiak też wygląda z lodówki.

 

W związku z tym mam wrażenie, że dzisiaj powinno czekaś nas coś... ważnego? Czy dla ludzi wygrana albo porażka polskiej reprezentacji w piłkę będzie znaczącym wydarzeniem? Niektórzy już fantazjują o radości z wygranej ("wygraliśmy!"), albo frustracji z porażki ("oni przegrali!"). Mimo że interesuję się piłką, mam pewne uczucie abstrakcji że ze wszystkich rzeczy na świecie ludzie udają, że TO jest ważne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...