Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

No Bartek jeśli oceniasz na podstawie Euro to tak trochę niemiarodajnie moim zdaniem, bo umówmy się, że Hiszpania na Euro to była kolejna impreza po MŚ gdzie byli cieniem samego siebie, Szwecja oprócz Ibry to jest jak dla mnie średniak, a Belgia jak to Belgia kozak w eliminacjach a na samym turnieju zwykła zbieranina gwiazdeczek. Poza tym mieli tego Conte, który swoją charyzmą wyciągnął z nich jakieś 110 % normy, zupełnie jak Mou z Interem 7 lat temu.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Bartek jeśli oceniasz na podstawie Euro to tak trochę niemiarodajnie moim zdaniem, bo umówmy się, że Hiszpania na Euro to była kolejna impreza po MŚ gdzie byli cieniem samego siebie, Szwecja oprócz Ibry to jest jak dla mnie średniak, a Belgia jak to Belgia kozak w eliminacjach a na samym turnieju zwykła zbieranina gwiazdeczek. Poza tym mieli tego Conte, który swoją charyzmą wyciągnął z nich jakieś 110 % normy, zupełnie jak Mou z Interem 7 lat temu.

 

No jasne ja to rozumiem. Dlatego je.bać ranking maczetami. 

Szwecja xdd

 

polska xdd

Odnośnik do komentarza

Dlaczego wierzycie Bartkowi skoro on mysli ze dalej Larsson gra dla szwecji.

 

Prxypominam ze Reprezentacja Polski odpadla w karnych z pozniejszym zwyciezca euro.

 

Przeciez ta hiszpanie z euro to by legia oje,bala xD NO ALE HISZPANIA XAVI, INIESTA , RAUL!

Wogole ranking, jak mozna sie sugerowac tym, co za glupota , jak mogl ktos to wymyslic, to tak jak w skokach Stoch jest pierwszy w rankingu a nie wygral ostatnio xDD ranking , taki niemiarodajny XD no jak

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wrzućmy pro forma:

 

z21510659Q,Powolania-na-Czarnogore.jpg

 

 

 

Kurde, to już za tydzień! Najważniejszy mecz eliminacji: jeśli Polska wygra, to już naprawdę koniec eliminacji. 

 

 

Jestem bardzo ciekaw tego meczu, bo jak wiadomo Polska zmieniając w końcu na normalną taktykę zagrała z Rumunią najlepszy mecz w historii, ale teraz Milik wrócił, i będzie smutny jakby miał nie zagrać. 

 

Ogół składu się nie zmienia, symbolem jest brak powołania Kapustki, który zagra w drużynie młodzieżowej. Ciekaw jestem, za ile lat pojawi się jakiś nowy piłkarz w polskiej kadrze, na razie wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Powinien pojsc sygnal z gory, ze inni zawodnicy z polskiej ligi sa powaznie brani pod uwage w kontekscie gry w reprezentacji.

 

Nie wiem czy ktos jeszcze pamieta, ale w czasach S-kadry Janusza Wojcika mielismy 15 polakow grajacych w klubach bundesligi. Teraz grajacych tam mamy 4. Ogolnie ligi zagraniczne procz kilku wyjatkow: Szczesny, Glik, Piszczek, Blaszczykowski, Milik, Lewandowski w naszym wykonaniu mowiac mocno oglednie: nie wygladaja za dobrze<zadowolonynawalka>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...