Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby Grosik to byl poziom Jordana, ktory cala noc do rana napier.dalal w pokera a nastepnego dnia zdobyl medal olimpijski w barcelonie to nikt by sie nawet tematem nie zainteresowal. Balangi na miescie na pare dni przed meczem o wszystko to chyba nie jest sposob na budowanie kadry. Ale ja sie nie znam, ja w pilke to tylko na psx gram. Ostatnia sprawa to psychika Grosika. Jesli dla niego przegrac 2mln to jak splunac to luzik, ale jesli typa bedzie po tym trzymic i zamiast o meczu bedzie myslal o tym co powie zonie to moze byc slabo.

 

Borek ma racje je.biac co jakis czas pilkarzy za to jak sie prowadza. O tym co sie dzialo w samolocie do chicago przed towarzyskim nie bede pisal BO I TAK MI NIKT NIE UWIERZY. Nawalka jesli puscil ich na miasto to beka z typa, ale w to nie wierze. Raczej w samowolke. Ale z drugiej strony nikt ich nie tknie bo nie ma ich kim zastapic. Tak czy inaczej polski pilkarz to jest juz stan umyslu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda czy nieprawda, memy się muszą kręcić. Czekamy na oficjalne oświadczenie reprezentacji o tym, co robił każdy piłkarz wieczorem, i jak spędza czas.

 

 

Najważniejsza informacja sportowa póki co taka, że Maciej Rybus jest podobno zdrowy. Przynajmniej sztab dopuścił go do treningów, za "PS". Tak więc jedenastka na mecz wydaje się przesądzona. A już straszyli (obie strony) Bereszyńskim na lewej obronie. Nie wierzę w... Teodorczyka czy jakiekolwiek inne 4-4-2. Teo jest mocno krytykowany w klubie ostatnio. Nie wiem czy słusznie.

 

 

 

 

 

Krychowiak ujawnia wszystko! Heh, niemal tęskniłem za tym niesamowitym akcentem.

 

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,grzegorz-krychowiak-emery-powiedzial-mi-ze-nie-pasuje-do-psg,artykul,818870,1,291.html

 

W skrócie mówiąc, "Emery mówił żebym wpadł do PSG, jak wpadłem do PSG to powiedział: wiesz co, nie pasujesz do PSG, tu trzeba grać jak Busquets, nara". 

 

Pamiętam jak Stano i spóła ekspertów jechała cały sezon że Krychowiak na pewno podpadł względami pozasportowymi, wiadomka zamiast trenować to tylko na wakacje jeździ, itd., itd. Sami najwięksi profesjonaliści w Polsce, poza piłkarzami.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ale moze ludzie sie po prostu martwia o Kamilka. Juz w meczu z dania bylo widac ze zostal grosik bez turbo. To tak jak ja bym byl fantastycznym skrzydlowym na jedna polowe meczu a nagle byscie zobaczyli mnie z piwkiem w reku. No niepokojace jesli sie kogos widzi w otoczeniu problemu z ktorym mial nie lada klopot.

 

A to czy wygral czy przegral w kasynie to przeciez jego sprawa. Jego kasa. On przynajmniej ta kase wybiegal nie tak jak politycy nakradl a tez chodza po kasynach.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nasz awans rozstrzygnie się dopiero w niedzielę, chcę zobaczyć jak oni się starają i grają na 100%.

No i feta na stadionie jak się okaże, że awansowaliśmy. Ku,rwa szkoda, że miejsc już nie ma.

To co się odp.ierdala ostatnio z biletami na kadrę to przegięcie pały, niby masz tą zyebana kartę JANUSZO kibica, żeby wcześniej sobie kupić bilet w oficjalnej sprzedaży, czekasz i czekasz, a jak sprzedaż startuje okazuję się, że biletów nie ma bo od dwóch miesięcy bilety są sprzedawane ze 150% przebitką na innych stronach na których też masz piękny widok stadionu, sektory i miejsca do wyboru. 

 

Lekki niedosyt jest bo z bratem jeździliśmy na kadrę jeszcze za czasów Listkiewicza, i nigdy takich problemów z biletami nie było jak teraz,

 

W sumie to (pipi) ich, idziemy z bratem jutro na u21 w Łodzi, przynajmniej ma być doping zorganizowany, a nie każdy sektor co innego i tylko "POLSKA, POLSKA" i "Biało Czerwone"  na zmianę. "

 

 

 

Co do naszych przemijających już gwiazdeczek to myślę, że po dzisiejszych meczach będzie chodzenie z kupa w majtach do niedzielnego meczu :lapka: stawiam 2 złote że dzisiaj będzie remis :lapka:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...