Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze strony Szantusza liczę przede wszystkim na odebranie opaski kapitana Robercikowi, za chuj się do tego nie nadaje, pokazywał wielokrotnie, a już wczoraj najbardziej. Machanie łapami, sfochowana mina po bramkach Mołdawii, a po meczu do wywiadu wychodzą Bednarek i Zieliński. Chuj najwyżej się obrazi i skończy karierę reprezentacyjną. Druga sprawa, że za chuj nie wiem też, kto miałby tym kapitanem zostać patrząc po wczorajszym meczu :reggie:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Obraz nędzy i rozpaczy. Nie wiem, jak po pierwszej połowie można było tak żenująco zagrać w drugiej. Cóż... Nie ma w naszej kadrze woli walki, nikomu nie chce się biegać, wziąć odpowiedzialności. Każdy ma wywalone na barwy narodowe i to jest smutne. Mamy piłkarzy, ale nie ma drużyny, nie ma mentalu. Nie wiem, w jaki sposób to zmienić. Mam nadzieję, że ten mecz będzie jak spotkanie z Finlandią za Beenhakera - czystki. Podziękujmy niektórym definitywnie, budujmy na młodych, którym się będzie chciało. Dość mam Bednarka, wiecznie przepraszającego Zielińskiego czy sfochowanego Lewandowskiego. I zatrudnijmy tu jakiegoś psychologa, bo bez niego chyba nie wyjdzie nic. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwszy polecieć powinien Bednarek. Fajnie, że był na tyle głupi, żeby w wywiadzie potwierdzić to, co każdy podejrzewał, ale nie wyobrażam sobie, żeby po takim beztroskim stwierdzeniu typ sobie dalej grał w kadrze. Nie zmienia faktu, że użył liczby mnogiej, bo to i tak oznacza, że on też był wśród tej grupy, która uznała, że druga połowa zagra się sama i myślał w jej trakcie o wakacjach. Wszystkich wyjebać się nie da, ale kogoś trzeba ukrzyżować dla przykładu :cool:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...