Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to najsłabsza kadra Polski od lat. Większość graczy była już wielokrotnie sprawdzana w kadrze i wiadomo że to szrot. Takiej dysproporcji jakości między naszą, a innymi kadrami nie widziałem dawno. Oczywiście - nie możemy konkurować z Hiszpanią czy Niemcami, ale z Austrią by już wypadało. A tak nie jest…

Bramkarzem będzie pewnie Szczęsny aczkolwiek chłop by chciał tego Bułkę zobaczyć zamiast palacza. W obronie jeden poważny człowiek - Kiwior, który liznął prawdziwego futbolu u Artety. Reszta miernoty. W pomocy największy dramat. Zieliński jeden błysk w reprezentacji na 50 meczów. Cała nadzieja w tym Szymańskim z Turcji. Atak przemilczę, bo po co łysol bierze kolejny raz ten niewypał XXI wieku (Milika…) to nie wiem. Swoją drogą, że kolejne kluby dają się nabierać na tego lamusa.

Powiem tak - praca managera reprezentacji Polski jest również trudna i stresująca co managera Man United.

 

spacer.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymański w kadrze też niestety gra słabo, plus u Probierza prawie w ogóle nie grał. Do Austrii to nam bardzo daleko, ich poziom odjechał nam już parę lat temu. O ile w poprzednich latach mieliśmy na turniejach grupy, gdzie można było oczekiwać awansu, tak teraz chociaż 1 pkt w grupie to będzie sukces.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, HenrykIggO said:

Wg mnie to najsłabsza kadra Polski od lat. Większość graczy była już wielokrotnie sprawdzana w kadrze i wiadomo że to szrot. Takiej dysproporcji jakości między naszą, a innymi kadrami nie widziałem dawno. Oczywiście - nie możemy konkurować z Hiszpanią czy Niemcami, ale z Austrią by już wypadało. A tak nie jest…

Bramkarzem będzie pewnie Szczęsny aczkolwiek chłop by chciał tego Bułkę zobaczyć zamiast palacza. W obronie jeden poważny człowiek - Kiwior, który liznął prawdziwego futbolu u Artety. Reszta miernoty. W pomocy największy dramat. Zieliński jeden błysk w reprezentacji na 50 meczów. Cała nadzieja w tym Szymańskim z Turcji. Atak przemilczę, bo po co łysol bierze kolejny raz ten niewypał XXI wieku (Milika…) to nie wiem. Swoją drogą, że kolejne kluby dają się nabierać na tego lamusa.

Powiem tak - praca managera reprezentacji Polski jest również trudna i stresująca co managera Man United.

 

spacer.png

 Trudno jest się nie zgodzić z Twoją opinią. Ja i tak wolnego nie będę brał żeby ten dramat oglądać, wolę siedzieć za kółkiem w pracy….

Odnośnik do komentarza

Plan Prodiża jest prosty. Cudem wywalczony remis z Holandią. Cudem wywalczone 1:0 z Austrią. A Francuzi grają z nami ostatni mecz, więc będą mieli już pewny awans i zagrają z potężnymi orłami drugim składem i nie dadzą nam zbyt dużego wpierdolu. 

I cyk, wychodzimy z grupy z 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...