Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wchodzę na najlepszą stronkę piłkarską na świecie posłuchać sobie relacji i co mają na czołówce? Felietonik Stanowskiego o tym, jak to zaje'biście rację miał Korwin stwierdzając w swoim kultowym już tekście, że nie powinno się oglądać paraolimpiady, bo od oglądania kalek człowiek sam się staje kaleką.

 

No cóż - na szczęście dla wszystkich, ja tę tezę uważam za idiotyczną, więc będę dalej wchodził na Weszło bez obawy, iż prawo ewolucji odbierze mi resztki poczucia humoru.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyjebane mam co stanowski myśli sobie prywatnie. Z Czarnogórą relacje z weszło oglądałem przez 20 minut potem poszedłem na piwo i z opisów w necie wynikało że było dosyc zabawnie więc chce się przekonać na własne uszy.

Czy redaktor naczelny popiera Korwina, Palikota, Tuska czy Kaczynskiego mam głęboko w (pipi)e.

Odnośnik do komentarza

Mołdawia jest faworytem tego meczu, powtarzajmy to co 20 sekund... he he he, ale jesteśmy cyniczni i zbuntowani przeciw PZPN.

 

 

 

No dobra, nieważne, udawajmy że w tym temacie piszemy o meczu. Patrzę na mecz, a tam... Marek Saganowski gra. Czy ja śnię?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Polska jest lepsza od Hiszpanii, więc morda ciecie! Po pierwszej połowie 1:0 dla nas, Hiszpania strzeliła Gruzji dopiero w 87 minucie.

 

Przed Mołdawią jest Antigua i Barbuda, ale Hiszpania to aktualni mistrzowie świata i Europy.

Odnośnik do komentarza

OCzywiście wszystko mi wchodzi oprócz ANGLII, ostatnio polska zremisowala (a postawilem by przegrala) dzisiaj nawet ona wygrywa ale anglicy (pipi)a szaleją, czemu ja nie wiedziałem, kto tam nie gra w dzisiejszym meczu ;/

 

A polacy... :D (pipi)a statystyki mówią wszystko posiadanie piłki dla tych rumunów z mołdawii ~60% (albo w relacji weszło kłamią), bo nie oglądam bo naprawdę nie ma na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

OCzywiście wszystko mi wchodzi oprócz ANGLII, ostatnio polska zremisowala (a postawilem by przegrala) dzisiaj nawet ona wygrywa ale anglicy (pipi)a szaleją, czemu ja nie wiedziałem, kto tam nie gra w dzisiejszym meczu ;/

 

A polacy... :D (pipi)a statystyki mówią wszystko posiadanie piłki dla tych rumunów z mołdawii ~60% (albo w relacji weszło kłamią), bo nie oglądam bo naprawdę nie ma na co patrzeć.

 

Oran Ty przestań grać w te buki! Jeszcze nie przegrałeś domu/auta/kota?

Odnośnik do komentarza

No już ostatnie pieniąse mi zostały na koncie i poszły w pizdu chyba (angial nie wyrwa z hahołami ;/) A tymczasem polska 2:0. Fornalik w sumie PRAWDE mówiąc nadaje sie na trenera (mądrze skład dobiera, co innego zaangażowanie piłkarzy...)

 

 

 

W ogóle jakby weszła mi anglia teraz to bym miał z bonusu stówke zwrotu ;/ ALE (pipi)Y NIE WEJDO

 

ps. Kot nie żyje :(

 

 

1:1 anglia ukraina, dawać (pipi) lampardy! gdzie ten vester czy jak mu tam z ta premier league, graja tam same (pipi) z niej i nie potrafią pokonać hahołów

 

edit: (pipi)a no :(

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Oglądałem ten mecz w internecie, muszę przyznać, że nasza reprezentacja grała po prostu piach. Nie potrafimy strzelać bramek po ładnie skonstruowanych akcjach (gole po rzucie karnym, rzucie wolnym = słabo), w ogóle tiki-taka nie istnieje. Podstawowe, elementarne błędy jak u młodych adeptów gry w piłkę nożną. Umiejętność przyjęcia piłki, próby zgaszenia do ziemi, odegrania z pierwszej piłki, w ogóle celnego podania do partnera, drybling, wypuszczanie piłki przed siebie, brak jakiegokolwiek opanowania w stopniu zadowalającym futbolówki. Wariant z dwoma napastnikami, to chyba tylko istnieje na papierze, bo na boisku w ogóle tego nie widać. Marek Saganowski co prawda więcej widoczny aniżeli Robert Lewandowski, ale ten pierwszy wiecznie gubiący, gdzie plątała mu się ta piłka przy nogach, drugiego w ogóle nie widziałem przez pierwszą połowę. W pierwszej połowie oddaliśmy cały jeden celny strzał grając na własnym boisku przeciwko potędze Mołdawii. Posiadanie piłki na korzyść rywali to nie żart, oni naprawdę trzymali ją częściej, momentami naprawdę świetnie grali piłką niż nasi, a pod koniec pierwszej połowy zrobili nam taką tiki-takę, że polska defensywa z Tytoniem na czele tylko przyglądała się, jak w końcowej fazie futbolówka mija o centymetry słupek bramki. Naszą lewą stroną przebijali się jak chcieli. Po gwizdku sędzięgo kończącym pierwszą połowę spotkania rezległy się nad stadionem wrocławskim zasłużone gwizdy. W drugiej połowie wszedł Sobota, Sobiech i wyglądało to w ofensywie trochę lepiej, dokładnie to dopiero w końcowych 10 minutach spotkania, gdzie pakujemy jeszcze jedną bramkę ze spalonego, ale Mołdawia wcale źle w drugiej połowie nie wyglądała, zwłaszcza gdzieś tam w okolicach 60' robili popłoch. Ostatecznie po bardzo słabym meczu Polska pokonała Mołdawię 2:0, ale jak słyszę, że na Anglię będzie to wyglądać lepiej, jak czytam Wawrzyniaka, że lepszą grę zostawiamy na Anglię, itd., to nie wiem, śmiać się czy płakać. Kiedyś byłem naprawdę całym sercem za polską reprezentacją w piłce nożnej, broniłem, miałem przychylne komentarze do zespołu, ale obecnej szopki, która trwa od Euro 2012 nie jestem w stanie znieść. Nie zmienia to faktu, że nadal będę śledził losy kadry. :f

Edytowane przez sir_ryszard
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...