Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makuszewski wyglada lepiej niż Linetty Zieliński Błaszczykowski i Grosicki razem wzięty. Niewiem na ile wpływ na skład ma rada drużyny i Boniek ale w każdej kolejnej reprezentacji to wygląda jak sabotaż. Ma grać sitwa która coś tam ugrała a jak ktoś ma słabą formę to kij tam. Tak się rozwalało ręczną siatkówkę tak rozwalili teraz tak rozwalają repre z euro

Odnośnik do komentarza

W sumie fakt, jak można takie kolesiostwo uprawiać, że gra ten sam skład który ostatnio zagrał najlepszy mecz Polski w XXI wieku. Widać, że... (wyciągnij notes na każdą porażkę) za dużo zarabiają, zagłaskani, coś tam, nie mamy szkolenia pękł balonik trener za miękki ich trzeba za jaja itd.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No fakt, jak można takie kolesiostwo uprawiać, że gra ten sam skład który ostatnio zagrał najlepszy mecz Polski w XXI wieku. Widać, że... (wyciągnij notes na każdą porażkę) za dużo zarabiają, zagłaskani, coś tam, nie mamy szkolenia pękł balonik itd.

no kolesiostwo, bo patrząc na formę takich ludzi jak Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński, Błaszczykowski to trzeba być albo Smudą, albo głupcem by wystawić ich na tak ciężkie spotkanie. 

Odnośnik do komentarza

No fakt, jak można takie kolesiostwo uprawiać, że gra ten sam skład który ostatnio zagrał najlepszy mecz Polski w XXI wieku. Widać, że... (wyciągnij notes na każdą porażkę) za dużo zarabiają, zagłaskani, coś tam, nie mamy szkolenia pękł balonik itd.

2006 rok byl 11 lat temu. Grali w nim z obecnego skladu kuba i ... nikt wiecej.

Odnośnik do komentarza

Fani mają zawsze tę przewagę nad trenerem, że ich zdecydowanie lepszy skład gra w wyobraźni, co zazwyczaj pomaga wygrywać każdy mecz znacznie lepiej niż ci, co grają w realu. Ja np. wiem że jakby Teodorczyk zagrał w obronie to by Polska wygrała 8-0, ech no Nawałka debil wolał przegrać 0-4 zamiast tego :/ No moron nie wie jak ja, że lepiej wystawiać tych dobrych zamiast tych złych, gdyby tylko czytał forum i mądre wypowiedzi a nie pie'rdolenie gupków, mecz byłby uratowany... Powinienem ja być trenerem, ale wiadomo, z tym kolesiostwem mnie nie zatrudnią. No to będą porażki.

 

 

 

Dania to samo przerabiała rok temu, jak z Google Translate, generalnie wszyscy w piłce mają tendencję do bycia głupimi i leniwymi.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...