Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No ja za sklepu to najwięcej kupiłem skinów ;) W jedynce jakoś częściej pojawiały się ciekawe przedmioty. Legendy nie miałem ani razu, to samo w automacie.

 

Podczas misji mi wypadła zarąbista tarcza, Capacity 30k (niby nie dużo, ale ze skillami daje ponad 50k), Recharge 50k i Delay wynoszący jedną sekundę (ze skillami ok 0,6s) :D Żeby ją stracić to trzeba wyjść na środek i nic nie robić. Podobne tarcze wypadają często z Warriora.

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy zdarzają się legendarne tarcze w vendorach u Zed'a. Rzadko bo rzadko, ale są. Ja przynajmniej kupiłem jedną dla Psychola choć wolę farmić Tubby enemies. Niestety rzadko bestie się pojawiają, nawet z czterema graczami w sesji.

Ciekawe, że mając sprzęt na lvl 61 idę jak burza i zmiatam przeciwników na lvl 66-69. Psychol to świetna postać, ale mankamentem jest fakt, że od momentu kiedy zdobywa się Grog Nozzle i (Inflammable) Flame of the Firehawk nie walczysz tylko obserwujesz destrukcję. Oczywiście odpowiedni dobór skilli też jest ważny. Na UVHM, jeśli nie walczy się z loaderami, wszyscy wrzeszczą, płoną, wybuchają, a Psychol się śmieje i bełkocze coś pod nosem w swoim stylu. Ciekawostka: czy wiecie, że Psycho to ojciec Tiny?

Odnośnik do komentarza

Odkąd dorwałem się do DP Unkempt Harold, gra stała się banalna - ten pistolet jest zaprawdę przegięty.

 

Ostatnio zaczęły mi wreszcie lecieć perłowe bronie: maszynówka plująca granatami oraz jakaś rakietnica. Tarcz za to w ogóle nie mogę znaleźć (latam z niebieską ~200k capacity/ 1,6 Delay).

 

Ciekawostka: czy wiecie, że Psycho to ojciec Tiny?

 

Nice :D Skąd to info? :>

 

edit: Grzegorzu, kupuj dodatki, to rozwalimy Hyperiusa i resztę ferajny :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

DPUH jest potężny, a lepiej nawet go używać bez the Bee. W dodatku Tiny Tina's jest tarcza Antagonist. Nic więcej nie powiem. Polecam!

 

Jeśli chodzi zaś o Psychola i jego spokrewnienie z Tiną, można znaleźć nagrania, w których Psychol dopiero przechodzi przemianę, a gdzie w ostatniej chwili kiedy traci swoją świadomość wrzeszczy do Tiny, żeby uciekała - misja Doctor's Orders. Pada tam również imię Flesh-Stick, którego Tina zjarała na krześle elektrycznym, a na którym to Flesh-Stick przeprasza za to, że sprzedał rodziców Tiny Hyperion'owi. Generalnie nie jest to żaden dowód, ale malunek na ścianie przyczepy Tiny z dodatku Mr Torgue's Capaigne of Carnage widzimy wizerunek jakiegoś kolesia z opaską na oku. Na prawym oku. A z tego co mi wiadomo Krieg'owi brakuje właśnie prawego głaza.

Takie domysły (rzecz jasna nie moje), ale fajne w swoim przekazie.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Z The Bee lepiej używać pojedyńczego Harolda, bo amp damage w DPUH jest dodany tylko do jednej wiązki pocisków. Tak samo jest z shotgunami i każdą inną pukawką z mnożnikiem w damage'u. Harold jest świętną bronią na krótko-średni dystans, na bardzo krótki lepszy jest pojedyńczy Harold wg mnie, bo dmg zadaje podobny, a konsumuje tylko 3 pociski. Jak od przeciwników dzieli nas trochę więcej, to lepiej używać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Tak V3.0 na UVHM tylko takie są. Wczoraj walczyłem z tym w Opportunity i po ponad 50 pociskach w oko z korozyjnej snajpy 40k dmg (+120% CH) + 44k z Bee 50lvl musiałem go jeszcze wykończyć Conferencem. Phaselock + Ruin prawie nic nie daje, a podejście blisko jest bardzo niebezpieczne, z uwagi na Loadery, działka i te jego rakiety, dlatego pytam. Od kilku leveli na UVHM (gdzieś tak od 55) snajperki są trochę mało użyteczne. No chyba, że muszę poszukać jakiejś porządnej.

Odnośnik do komentarza

Nie miałeś problemów z ubiciem ptaśka solo?

Nie miałem, bo mi skipnęło tą misję (i kilka pobocznych) :( Jak zacząłem UVHM to grałem z jakimiś randomami, zrobiliśmy między innymi Wildlife Preservation, The Once and Future Slab i The Talon of God (to już z inną ekipą). Przedwczoraj po misji Bright Lights, Flying City gra spytała się czy skipnąć następne misje (Wildlife + Slab). Dałem, że nie po czym po oddaniu jakiejś misji pobocznej znowu komunikat. I teraz nie pamiętam czy dałem tak czy nie, ale od razu mnie przerzuciło do Opportunity (The Man Who Would Be Jack) :( Na szczęście Doctor's Orders jest aktywne, więc będzie okazja do pofarmienia Legendary Loot Midgets.

Mam nadzieję, że przy ostatniej misji mi nic nie przeskoczy(ło), bo chciałem pofarmić Warriora w trakcie misji. Aktualnie uderzam na Bunkier.

Odnośnik do komentarza

Yap, Ty grasz na X360?

Co do Loot Hunt to odznacza Ci na stronie, których przeciwników zabiłeś? Wczoraj ubiłem Saturna dwa razy w wyznaczonym terminie (wpadły dwa Morningstary), a na stronie jest jako "not killed".

 

Co do pytania odnośnie wypadania Legend, to nie odczuwam aby był większy drop rate. Jedynie co to dwa razy pod rząd wypadł mi Stinkpot z No-Beard'a (na wiki jest zapis "No-Beard has a very low chance to drop the Stinkpot when killed"). Jakby co to dam znać później jak zrobię większe postępy w dodatkach.

Odnośnik do komentarza

Główne atrakcje jakie on oferuje to podbicie do 72lvl i poziomy Overpower. Plansza Digistruct Peak taka sobie wg mnie, ale trzeba ją przejść 8 razy aby mieć OP8 (za każdym razem jest trudniej). Jeżeli chodzi o gameplay to nie dodaje nic ciekawego, jedynie te wyższe levele. Spis co i jak http://borderlands.wikia.com/wiki/Ultimate_Vault_Hunter_Upgrade_Pack_Two:_Digistruct_Peak_Challenge

 

 

Yap, ile masz na liczniku zliczając wszystkie postacie? Bo wbicie wszystkimi OP8 to trochę spore wyzwanie :)

 

 

I powiedzcie mi czym ubijacie Terramorphousa na UVHM? Próbowałem Conferencem + Bee i lipa, to samo SandHawk. Na TVHM nie stanowił większego wyzwania z takim combem, ale tutaj mu to życie ucieka bardzo powoli.

Odnośnik do komentarza

Być może przemawia przeze mnie ślepota, ale Digistruct Peak to dobra zabawa. Owszem, przygotujcie się na "ku%$y, che, je%$#e ku%$#!zony" itd. Ale jest satysfakcja z ubicia dwóch Saturnów na raz. Największym mankamentem jest to, że po każdym ubiciu danego levelu trzeba farmić sprzęt od nowa.

Jeśli chodzi o Terra to kolo pada przy kombinacji Magic Missilex4 + Slag/Corrosive/Fire Sandhawk + Cat Class Mod. Rozumiem, że skała za którą można się schować jest znana wszystkim. Walka potrafi się przeciągnąć do kilku minut, a i kilka powtórek wchodzi w grę, ale skoro ja ubiłem dziada na OP8 to i Wam również się uda. Slag i pszczoła to w zasadzie klucz do sukcesu.

 

EDIT: Nie pamiętam ile mam na liczników bo jestem teraz na wiosce. Po powrocie looknę.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Fakt wyzwania na Digistruct Peak na pewno są, ale sama plansza nie jest zbyt ciekawa pod względem designu wg mnie. Narazie muszę wbić 72lvl aby był sens w ogóle tam wbijać (aktualnie 66, no prawie 67 ;)). Szkoda, że te legendy tak nie bardzo chcą wypadać. Jeden z ciekawych okazów to trafiłem Sukę w jednorękim bandycie (jeden jedyny Legendarny sprzęt na te wszystkie wydane miliony).

 

Aktualnie ogrywam Captain Scarlett and Her Pirate's Booty. Świetny dodatek z muzyką przypominającą Ratchety i ich piratów. No i rozwalił mnie duet robotów C3n50r807 i P3RV-E :D

Odnośnik do komentarza

Dasz radę, ale Master Gee...idź pan do wuja. Najbardziej bzdetna walka w grze. Przyznam się szczerze, że przechodząc wszystkie misje w grze i DLC młóciłem postacią na lvl 61, ale na TVHM. Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak sobie radzić z niektórymi raid bossami. Master Gee jest jednak najbardziej poyebutany ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...