Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli będziesz chciał nowe postacie do ogrania to Gaige i Krieg chyba warto. UVHP vol 2 możesz kupić jak poprzechodzisz grę i dobijesz do 61 poziomu, na chwilę obecną nie warto. w Heahuntery nie grałem, ale podobno są bardzo krótkie. Ewentualny zakup jak przejdziesz wszystko i ciągle Ci będzie mało.

Odnośnik do komentarza

Jak mnie ten losowy loot już wkurza. Nie wiem kto wymyślił, żebym grając sam Syreną dostawał klasy dla innych postaci. Normalnie to nie wkurzało, ale szukając jakiejś Legendarnej klasy na lvl 72(+), która w końcu wypada okazuje się, że jest klasą do postaci, którą mam na poziomie 26  :mellow: Aż się odechciewa, już 3 razy tak miałem.

Odnośnik do komentarza

Krzynka w Sanctuary potrafi wkurzyć, ale potrafi również rzucić giwerką o nazwie Slippery Spitter, która pomogła mi wydatnie w przejściu UVHM kiedy to jeszcze nie miałem zbytnio pojęcia o broniach legendarnych. Czasem wypada również tarcza z 0.98 recharge delay. Niezła.

Z klasami, jak piszesz, to niestety prawda. Czasem pięć kluczy z rzędu idzie na marne.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w Borderlands. Nie gram w multi ani co opie. Czy jest sens w ogólne zaczynać dwójkę samemu i offline? Aha fabularnie pewno za dużo nie stracę jak nie przejdę jedynki? W sumie to w ogóle ma jakąś fabułę?

Ja się bawiłem doskonale w singlu, można spokojnie pograć, pozwiedzać, pobawić lootem. W multi to chaotyczna naparzanka przed siebie i wyscigi o znajdźki. Może inaczej to wygląda gdy gra się z zgraną znajomą ekipą, z randomami gra w coopie jest mocno taka sobie. Chociaż w THVM czasem z jakims pomocnikiem łatwiej, no i większa szansa na lepsze znajdźki. W każdym razie, moim zdaniem, jesli lubisz strzelanki i gry o diablopodobnej mechanice- atakowac mozna B2 śmiało.

A fabuła jest tu czysto pretekstowa. Niewiele się traci nie znając jedynki, głównie kilka smaczków, odniesień do bohaterów z "jedynki", nic ważnego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@balon

Ja samemu przeszedłem na każdym poziomie trudności i mogę Cię zapewnić, że na pewno nie będziesz się nudził. Tym bardziej jeżeli preferujesz szwendanie się po lokacjach i sprawdzanie każdego kąta.

 

@Qvstra

Ja bym na twoim miejscu ograł najpierw podstawkę. Dodatki i tak są dostępne od określonych poziomów postaci, więc siłą rzeczy musisz przejść trochę gry, aby je odpalić.

 

 

Co do Legend, to ja mam szczęście do Gub. Już cztery razy miałem w skrzyniach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...