Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Resetować można jak uzbierasz 85% wyzwań (nie wiem czy lvl 1 czy 5). Ja dobijam ostatnie braki z piątych leveli warte 100 pkt i będę resetowł. Mój Badass Rank to tylko 21k i dodatkowe statystyki na poziomie 10,5%. Widziałem jak koleś miał staty na poziomie 30%, ale BR potrzebny na to to ponad 100k albo i jeszcze więcej. Nie obejdzie się bez resetów i innych postaci, aby mieć taki wynik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się zrespić Vermivorousa, szkoda tylko, że nic nie wyrzucił. Liczyłem na Norfleet, a tu się okazuje, że niepotrzebnie człowiek się męczył. Tubby są o wiele lepsze do farmienia.

 

E: trzy klucze

 

PC: KBKBT-J6HS6-ZR5KT-33333-JFH66

PS3: 5B5TB-KJHCH-3FFCB-SB53T-RZKX6

XBOX: 5BK33-SFWSF-9ZTWR-56J33-6SFTH

 

Odnośnik do komentarza

@Yap

Jako, że Vermi był na 75 lvl, a korzystałem z komba ognisty Sand Hawk + Bee OP8 to walka nie trwała długo :) Teraz trochę więcej pogrywam Gunzerkerem (narazie 41 lvl).

 

@Bob1

Wyższa szkoła jazdy w jakim sensie? Bo użycie buga do pokonania bossa to nie jest wielka filozofia.

 

@esio410

Jeżeli masz za słabe bronie to spróbuj pofarmić coś lepszego. Podstawa to mieć coś korozyjnego i nie pozwolić mu wytworzyć tarczy. Jeżeli mu się uda to przyda się elektryczna pukawka. Kim grasz tak w ogóle? Wilhelm nie jest ciężkim bossem tak btw ;) Jest podatny na slag, a arena walki oferuje bezpieczną kryjówkę przy teleporcie.

 

Tu masz przykład jak szybko pokonać go granatami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie widzę w tym nic złego, dopóki nie wykorzystuje się takich rzeczy do pierwszego pokonania bossa ;) Sam używałem buga z Immolate na Hyperiusie, ale po kilku razach jakoś mi się znudziło :D W końcu Gearbox to naprawiło, więc bardzo prawdopodobne, że tutaj będzie podobnie. Po prostu zaciekawił mnie twój wpis "wyższa szkoła jazdy".

A czy przegieli z poziomem trudności? Nie powiedziałbym, bo Raid Bossowie zostali specjalnie stworzeni do walki w 4 graczy, w końcu gra stawia duży nacisk na kooperacje.

 

Btw, wczoraj jak grałem ze znajomkami to wyłapałem jedną rzecz w pierwszym dodatku, którą mogli by poprawić. Mianowicie na poziomie trudności Normal, zarówno misje ubicia Hyperiusa jak i Master Gee oznaczone są jako lvl 30, a powinny być jako lvl 50 podobnie jak to jest z Terramorphousem :)

E: Chyba, że ja tak dałem ciała Salvadorem 40lvl, że nie dałem rady go pokonać xD

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Powinny. Na normal'u badassy w barze Pete'a są na 50ym, a sam Pyro Pete the Invincible jest już na 30ym. Nie sprawdzałem jeszcze Vora czy smoków, ale wydaje mi się, że jest podobnie.

 

Na bossów jest masa myków. Sam Pyro Pete nie ma szans przy Bloodsplosion Krieg'a czy nastackowanym Zero z build'em nastawionym na snipe'y. Ja wolę tłuc ich normalnie choć wiadomo ile czasu to zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Należy umieć wykorzystywać skille Zero. Jest to najmniej przydatna postać na lvl od 1-30. Deception nie chroni przed damage'm, trzeba mieć granaty Transfusion do uzupełniania life bar'a, itd. Jednak kiedy tylko zdobędziesz Bore plus jakikolwiek granat Singularity na zdrowym poziomie możesz być w stanie rozwalać tłumy w kilka sekund. Ze snajperką Pimpernel to już w ogóle siejesz pożogę. Ja rozwinąłem lewe i środkowe drzewo. Nie nadaję się do melee choć Zero potrafi zadawać w ten sposób olbrzymie obrażenia. W tym temacie jednak Krieg jest o wiele przyjemniejszy w rozgrywce.

 

Jeśli masz dodatki to w DLC Tiny Tina's jest pistolet o nazwie Grog Nozzle. Rewelka jeśli uda się Tobie dorwać wersję z ostrzem. Jeśli nie, zawsze pozostaje Rubi. Pamiętaj jednak, że przy oddawaniu misji Rakkaholics Anonymous oddajesz ją do Moxxi. Ten pierwszy pistolet odnawia życie na poziomie 67% zadawanego damage'u, a Rubi na poziomie 12%. Ciekawe jest to, że nie musisz z nich strzelać by Cię uzdrawiały. Wystarczy cisnąć granat. Jeśli nie zdobędziesz Grog'a to Rubi w zupełności wystarczy na Normal'u, a i frustracja z ciągłych zgonów zmaleje.

 

Śledź shift code'y na klucze do skrzynki w Sanctuary. Tam zawsze wyskoczy coś co może się przydać na dwóch pierwszych poziomach trudności. Kto wie? Może natrafisz nawet na jakiś Plasma Caster, albo lepszą snajpę Jakobs'a bądź z jakimś elementem. Odsyłam do Facebook'a, ale ostatnio Square regularnie je tu umieszcza więc nieciężko je znaleźć.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj odpaliłem Polowanie Hammerlocka i wczoraj też skończyłem główny wątek. DLC o wiele krótsze od poprzednich, bo zawierające tyko 4 misje fabularne. Sporo naczytałem się o tym, że ten dodatek odstaje od reszty, po części muszę się zgodzić (głównie przez długość), ale przyjemnie się grało. Bardzo fajne miejscówki, nowi przeciwnicy też dają radę, a na deser przezabawny profesorek :D

Voracidous po wczorajszych próbach narazie zostaje niezwyciężony. Nie ogarniam na chwilę obecną tej walki, dużo postaci na ekranie powoduje niezły chaos, do tego randomowe(?) blasty co chwilę zabierające tarcze i sporo życia, a na dodatek rage bossa gdy zostanie mu ćwierć życia. Spróbuje wykorzystać Trespasera, powinno być łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Na lvl 72 :) Ostatnio nie mam cierpliwości do OP8.

Użyłem Trespassera i kolejny raid boss pokonany :ninja: Jak porobie misje poboczne to spróbuje ubić Dexiduousa.

 

Ostatnio poleciałem sobie na Savage Lee na poziomie Normal, tak przy okazji jak kumpel robi trofik Zero w aucie. Ku mojemu zdziwieniu wyrzucił Harolda lvl 10 :D Dzisiaj podleciałem tam moją Gaige (10 właśnie) i znowu wyrzucił Harolda, tym razem siódemke xD

 

Jak tam ten twój łączny czas gry, podliczyłeś chary?

Odnośnik do komentarza

O! Powiedz jeszcze, że rzucił Double Penetrating, a leżę i kwiczę. Nigdy mi się to nie zdarzyło, a próbowałem dość często.

 

Czasu nie podliczyłem bo cierpię na sklerozę. Przed B2 siedzę codziennie więc może dziś się zabiorę za to.

 

Próbuję grać w coś innego, ale i tak kończę na Pandorze. Masz podobnie?

Odnośnik do komentarza

Na lvl 72 :) Ostatnio nie mam cierpliwości do OP8.

Użyłem Trespassera i kolejny raid boss pokonany :ninja: Jak porobie misje poboczne to spróbuje ubić Dexiduousa.

 

Ostatnio poleciałem sobie na Savage Lee na poziomie Normal, tak przy okazji jak kumpel robi trofik Zero w aucie. Ku mojemu zdziwieniu wyrzucił Harolda lvl 10 :D Dzisiaj podleciałem tam moją Gaige (10 właśnie) i znowu wyrzucił Harolda, tym razem siódemke xD

 

Jak tam ten twój łączny czas gry, podliczyłeś chary?

Szkoda, że nie masz jakiegoś dowodu, bo Harold i Savage Lee to niepotwierdzony 'drop' :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzony, potwierdzony. Ludziom na Gearbox Forums zdarzyło się już nie raz.

 

Jeśli chodzi o relikty to nie ma jako takich miejsc na ich farmienie (chyba że na UVHM). Ot, czasem się trafi, czasem nie. Ja otwierałem każdą skrzynię na jaką natknąłem się w grze i coś tam się trafiało.

Odnośnik do komentarza

@Bob

Mogę jedynie zrobić zdjęcie Harolda lvl 7 i 10, jeżeli chcesz. Posprawdzaj poprzednie strony jak opisywałem, że właśnie tam polowałem na DPUH OP8, niestety bez skutku. Jak wyrzucił te niskie wersje to parsknąłem śmiechem ze zdziwienia :D Na borderlands.wikia jak i na filmikach na YT masz ładnie pokazane, że to właśnie tam wypada Harold.

 

@Yap

Niestety (albo i stety) wyrzucił dwa razy wersje Stiff. Mało naboi ma się do pistoletu na początku gry, więc starczy na dłuższe używanie, a i tak robi pożogę wśród przeciwników. Powiem Ci, że ja nawet nie myslę o włączeniu innego tytułu. Jak odpalam konsole to od razu sięgam po Bordersy :banana: 

 

@Farmer

Grasz Mayą, więc najlepszy dla Ciebie byłby Blood of the Ancients, ale on chyba nie występuje na TVHM. Jak chcesz to mogę Ci dać Blood of Terramorphous lvl 50. Mam sporo dobrego sprzętu na 50lvl, więc jakby co to daj znać, coś sobie wybierzesz :)

 

E: kody na klucze, pierwszy 5 szt, pozostałe po jednej

 

PC: K3CBJ-353T9-H6CKT-J3J3J-WZSH3

PS3: WBW3J-C9SKZ-BXFWB-S3WBB-KKR5K

XBOX: WJKTT-Z5RHF-H9TKF-KF3B3-WXJS9

 

PC: WJ5BJ-9WTFX-CBZT3-TBBT3-HHC5S

PS3: W35BT-3S59C-SZK5J-HJKJT-FS3C3

XBOX: W35JJ-W5CCT-S6STF-56TTJ-3WFW3

 

PC: KBCTJ-F5TFX-5TSBJ-JBJBT-ZBS3H

PS3: KJ5JJ-SR5SC-ZSWCT-ST5J3-HZTKH

XBOX: 5BCTT-3CKWB-S6HJ6-WRJTT-56KST

 

PC: 5TWJJ-5C3FF-5393T-BJT33-CTXWX

PS3: 53KBJ-X6C95-9ZK5T-9JCTT-FKJ5B

XBOX: WTKTJ-93C53-Z6STR-W6BB3-SHZ9B

 

Edytowane przez Square
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te kody to o dupe rozbić skoro najlepsze co może 'wypaść' ze skrzynki to fioletowy przedmiot.

 

Czy ktoś z obecnych tu wymiataczy posiada może True Neutral Monk COM (+6 Money Shot, + magazine size) w levelu 61 ?

Farmuje go od kilku dni bezskutecznie :(

 

EDIT: Gram na PS3.

Edytowane przez Bob1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...