Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wczoraj 3 programami w tym DS3 Toolem i nie chciało działać. Pewnie coś musiałem zrobiłem źle, ale wiadomo PC Master Race, prosty konsolowiec się gubi ;) Pomęczyłem się chwilę na klawie i mam wrażenie, że przy rozdziałce 720p z detalami na high na 23" monitorze gra wygląda gorzej (albo podobnie) niż wersja PS3 odpalona na 55". Za to w FHD nie ma w ogóle porównania, czekam na zapowiedź BL3 w 1080p.

Odnośnik do komentarza

Ogarnąłem dzisiaj na spokojnie DS3 Tool i działa, ale nie trybi L1 i R1 (domyślnie używanie skilla i granaty). W samym programie te dwa przyciski działają, ale w grze nie chula. Daję sobie spokój, bo w sumie chciałem tylko sprawdzić jak to wygląda i chodzi u mnie na kompie, wracam do wersji PS3 ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde, świetna jest ta gra. W "jedynkę" pograłem raptem 2 godziny i kompletnie mi nie przypadła do gustu, a wczoraj szukaliśmy z bratem tytułu na dwóch na splicie i ja pier.dziele, co się dzieje, prawdziwy niszczyciel przyjaźni przez "kradnięcie" loot'u. Świetny soundtrack, grafika, bestiariusz, coop, masa broni i zadań. Jestem oczarowany, szkoda tylko że wszystkie super bronie, głównie snajperki wypadają dla brata, a dla mnie jakiegoś op shotguna nikt nie sypnie, ale cóż, najwyżej mu nie będę dawał tych broni i posprzedaje <cham>. :P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Trochę złotych kluczy, 3x 5 sztuk.

 

Release Date: Aug 29

Expire Date: Limited Quantities

PC: 5TW3B-FKB6B-HWJX5-JB3TT-SFB6R

PS3/Vita: WBWB3-TFXTZ-XSXWB-SJK33-95FWK

XBOX: 5BWBT-FXRXR-J5CK6-W63B3-6ZKS3

 

Release Date: Aug 29

Expire Date: Unknown

PC: WJWTT-CW3ZJ-SKT6W-JT3B3-F6CJT

PS3/VITA: 5JKT3-6XF6H-5J5H5-HJK3T-SW9RC

XBOX: 5JKT3-6XF3C-3S6F9-CRJ3T-SW99X

 

Release Date: Aug 29

Expire Date: Sept 1st

PC: K3CJT-65THJ-HWJFC-33JJ3-WS96T

PS3/Vita: CJCJJ-HR6XZ-5BCSK-ST5J3-BSFSF

XBOX: CJCJJ-HR6TW-3HFRS-KX3J3-BSFCS

 

 

Na PAXie rozdają fajne koszulki :)

 

1077393_10152437883829081_66501146545559

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepiej kupić wersję GOTY dwójki. Jeżeli nie ograłeś jedynki to można się zaopatrzyć w jakąś wersję aby ograć singla. Coop w pierwszych Bordersach w tej chwili nie działa na PS3 i raczej już nie ruszy, splitscreen też nie trybi (przynajmniej u mnie, muszę wywalić patcha i spróbować wtedy). Aby grać w BL2 nie trzeba znać jedynki, bo fabuła jest tam szczątkowa, a kontynuacja jest o niebo lepsza pod każdym względem (fabuła, grafika, przeciwnicy, bardziej rozbudowane postacie, ogólnie dzieje się dużo więcej). Wersja GOTY oferuje dziesiątki godzin, a nawet setki jak się wciągniesz. Samo przejście podstawki i dodatków fabularnych lecąc normalnie bez pośpiechu, ale też bez zwiedzania każdej dziury to kilkadziesiąt godzin zabawy.

Ja samego singla skończyłem po ok 80-90h gry (pierwsze przejście na normalu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...