Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Garaz ocieplany, sporych rozmiarow jednak bez zadnego piecyka w srodku. W lato jest tam goraco, a w zime zimno, chociaz polaczenie dwie bluzy, czapka, rekawiczki i rozgrzewka powinny sprawic, ze bedzie mi sie cwiczylo w miare komfortowo zimowa pora. A na lato kupie sobie jakis wentylator i bedzie git. 

 

Co do motywacji to nie ma najmniejszego problemu. Od dwoch lat cisne sobie w domu, ale ze sprzetu mam tylko drazek, 5kg hantle, krzesla i szafke i nie ma, ze leci cos w tv, czy musze pograc na konsoli. Przychodzi dzien i pora treningu i go robie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Qvastra : jak długi dojazd, to popier.dol karnet, siłka jest fajnie spędzonym czasem, ale nie widzę sensu w dublowaniu go w przejazdach dodatkowo. Sam dalej niż 10-15 minut na nogach nie wyobrażam sobie śmigać, tym bardziej, że człowiek chce (i powinien) szybko coś zjeść, a jak się wskoczy pod prysznic na siłce to już w ogóle czas do posiłku się wydłuża. Wiadomo, mniejszą zajawką jest na pewno przejście do innego pomieszczenia w domu niż spotkanie ze znajomymi, przestrzeń itd., no ale cóż, jakieś priorytety muszą być. Aha, nie wiem jak tam przestrzeń w Twoim domu i pokoju, ale myślę, że na upartego zawsze się da wcisnąć gdzieś w zimie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ściągnąłem ostatnio taki program na Androida i powiem, że to na prawdę dobra rzecz. jesteś na siłowni i szukasz akurat ćwiczenia na odpowiednią grupę mięśni? Pyk i masz. Program może ściągnąć fotografię do opisów, aby było łatwiej się rozeznać. Dodam tylko, że program po ang i jest darmowa wersja.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyhealth.fitnessbuddyandroidfree&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnNreWhlYWx0aC5maXRuZXNzYnVkZHlhbmRyb2lkZnJlZSJd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako że jestem w rodzinnym mieście na wakacjach, wstąpiłem do siłowni, którą swego czasu uruchomiliśmy w piwnicy (chyba z 15 lat temu). Za(pipi)iście muszę powiedzieć. Nie zmieniło się w sumie nic hehe. Wszystko ze złomowiska (oprócz ławeczki).Stalowe nakłady z łożysk, które po nocach kradliśmy z ziomami. Sztangielki z różnej wielkości żelaznych kół, z dźwigu, który namiętnie rozbieraliśmy jak nikt nie patrzał. I w ogóle w (pipi) wspomnień. Aż miło było poćwiczyć. I takie uczucie, że aż lepiej wszystko wchodzi, bo taki oldschool hehe. A na ścianie w ramce, pozwolenie od administracji na użytkowanie suszarni jako siłowni. Pamiętam że ciężko było, bo zawsze znajdował się jakiś sąsiad, któremu coś nie pasowało. Najs :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...